Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Whitesnake napisał:

Wyglada to na całkowicie normalne cechy prawdziwej skóry, które w odróżnieniu od zmielonej dwoiny mają rożne żyłki i naturalne skazy. Powiem więcej, nie uznaje tego za wadę, taki urok skór. 

Kolega pomalował wcześniej te buty; sam podobny zabieg przeprowadzałem kilkukrotnie, zmycie starej warstwy farby odsłania różne "niedoskonałości". Piszę o butach C&J, AS. To jedynie skóra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Whitesnake - to mnie pocieszyłeś :)

Też mi to wizualnie nie przeszkadza, ale się obawiałem, że to z powodu zmywacza, bo w innych parach mam podobnie, lecz w mniejszym stopniu.

A same buty świetne w kształcie, aż się dziwię, ze Patine.pl musiało drastycznie je zrabatować, bo małe było zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eye_lip napisał:

Wymiana fleków i zelowanie, woskowanie podeszew, drobna renowacja. Zakład Pod Pantoflem Pruszków, szerzej opiszę w przewodniku miejskim, ale zdecydowanie polecam, bdb jakość i cena.

Jak Kielmany to dlaczego nie u źródła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro mam pod nosem dobry zakład nie widzę powodu aby oddawać je na taką usługę u Kielmana który nie jest mi po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, eye_lip napisał:
2 godziny temu, spiryt napisał:

Skoro mam pod nosem dobry zakład nie widzę powodu aby oddawać je na taką usługę u Kielmana który nie jest mi po drodze.

.... i duuuużo droższy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.... i duuuużo droższy. 

Serwisy fabryczne oczywiście mają sens w pewnych aspektach, ale tak samo jak nie korzystam z nich przy zwykłym przeglądzie swoich zegarków, tak nie oddaję butów na proste operacje aby płacić premium za nieskomplikowane czynności.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajnie.
EUR 50 (plus niestety EUR 30 za przesyłkę). Naprawa u Vassa w Budapeszcie. Zelowanie, wymiana fleków, naprawa rantów i pękniętego szwu. Gratis nowe pudełko i woreczki.
8aa090195b64a13efc60ec88784277ad.jpg0af265ed5b66f293b43095119e72ccfa.jpg6fc14ac9b3c0dbc0706d19c5330b1687.jpgf09bbb958f55f0196189952298d7b68c.jpg2b06d409268571106e5444e4d223a8dc.jpgb32b880d9e96b7f6e771276b95f37c4b.jpg

• Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi