Skocz do zawartości

Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

@Whitesnake - to mnie pocieszyłeś :)

Też mi to wizualnie nie przeszkadza, ale się obawiałem, że to z powodu zmywacza, bo w innych parach mam podobnie, lecz w mniejszym stopniu.

A same buty świetne w kształcie, aż się dziwię, ze Patine.pl musiało drastycznie je zrabatować, bo małe było zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jakby ktoś szukał szewca do podzelowania butów w Białymstoku.

Buty Loake.

Zakres usługi:

-Przytwierdzenie fleka(odpadł po 4-5 wyjściach)

-Zelowanie

Jakościowo jest OK. Buty nie zostały uszkodzone na cholewce co nie jest w okolicy jakąś oczywistością przy pracy szewca. Cena za usługę atrakcyjna, 40zł.

Szewc znajduje się na ul.Wincentego Witosa 34.

 

DS2_4959.jpg

DS2_4962.JPG

DS2_4964.JPG

DS2_4970.JPG

DS2_4971.JPG

DS2_4976.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam Panowie potrzebuje pomocy co myślicie o tych białych butach ze zdjęcia da się to pomalować tak aby to wyglądało jak białe buty?. Kupiłem od kumpla za przysłowiowy 4pak piwa i próbowałem je obrobić poszedł aceton na to farba biała kapsy w zagięciach farba pękała więc zacząłem sukcesywnie malować to miejsce warstw było coraz więcej i farba nadal pękała więc dałem farbę akrylową niestety kolory zaczęły odbiegać od siebie więc poszła akrylowa na całe buty ale nadal wyglądało to tragicznie więc zacząłem już delikatniej zdejmować to szczoteczką z mydłem i wodą no i tak to wygląda jak na zdjęciach.  Szkoda wyrzucać bo to zdecydowanie lepsza skóra niż np. w stan smith od adidasa. Zastanawiam się czym to zdjąć ?następne pytanie jaką farbę akryl już dać czy farbę do skór?

IMG_20190508_215946.thumb.jpg.6eac02483be9a801a360e6121063b16a.jpgIMG_20190508_215954.thumb.jpg.beb4fca713c8754605d4316d03f8dc8c.jpgIMG_20190508_220032.thumb.jpg.c272c15fcbc35786ffe37c2adcc84d4c.jpgIMG_20190508_220111.thumb.jpg.4248d86d0747bddf9f7a7d122720a702.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję śmietnik dla tych butów, bo więcej wydasz na środki do renowacji niż są one warte.

Ewentualnie do usunięcia wykończenia Renomat lub Decapant (o wiele mocniejszy, zmywa całe wykończenie), a do pomalowania farba Tarrago lub Saphir Tinture.

Ale i tak lepiej je wyrzuć, bo w tym przypadku efekt jest mocno niepewny, nie tylko ze względu na słabą jakość skóry :)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.