Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będziesz non stop używał w takich warunkach tylko jedną parę, to rzeczywiście może długo nie wytrzymać. Jak masz więcej par, to po prostu nimi rotuj. Ja zmoczonym butom daję odpocząć kilka dni. Dodatkowo stosuje olej do podeszw od Saphira, tak dwa razy w roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dawidowo napisał:

p.s pytanie pozostaje takie czy pochodzic dopoki podeszwa da rade i oddac to wymiany podeszwy czy od razu wymienic i miec z glowy. 

Podzelować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minutes ago, mosze said:

Podzelować.

tak ale Loake mowi tak: Unfortunately, we are not able to accept shoes for refurbishment once any type of re-soling repair has been carried out by a third party.

takze nie wiem czy chce tracic mozliwosc wymiany zelowaniem u szewca, nie Loakowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Ladislav napisał:

Czesc wszystkim,

mam pytanie teoretyczne. Mozna podzelowac nawet tak cienka podeszwe, jak naprz na tutaj tych loafersach?

https://eu.suitsupply.com/de/shoes/tassel-loafer-hellbraun/FW1805.html?cgid=Shoes

Pytanie, czy wchodzi w gre tez gumowa, czy tylko skorzana zelowka, jezeli w ogole.

Dzieks,

L

Zelowałem bardzo cienkie podeszwy. Szewc musi byc oczywiście kumaty i dobrać cienkie zelówki ew. je odpowiednio ścienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dawidowo napisał:

tak ale Loake mowi tak: Unfortunately, we are not able to accept shoes for refurbishment once any type of re-soling repair has been carried out by a third party.

Taaak.... moje pierwsze poważne buty (akurat Loake) też przyszły z ostrzeżeniem, że zelowanie oznacza utratę gwarancji i ogólnie jest niebezpieczne dla życia. Oczywiście podzelowałem. Wg mnie jest to najprostsza i najtańsza forma ochrony podeszwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach ciekawski, choć sam mam mieszane uczucia.

https://www.youtube.com/watch?v=3j5jUVK4FGU

https://www.instagram.com/p/BkI5l9EHIdQ/?hl=pl&taken-by=bespokeaddict

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, czy z jednej butelki TARRAGO Suede Nubuck Dye 50ml pomaluje niskie nubuckowe sneakersy w jasnym beżu na ciemny brąz tak, aby było to dobrze i estetycznie (pewnie z 3 warstwy) zrobione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi