Skocz do zawartości
booe

Muzyka dla naszych uszu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2019 o 12:19, Wodzu napisał:

Jakkolwiek najbliższa mi jest estetyka a'la the Boss czy Keith R., to muzyka filmowa zajmuje drugie miejsce... a wczorajszego wieczora miałem bezsprzeczną i absolutną przyjemność obcować z muzyką Maestro Morricone na żywo.

Absolutnie genialne doświadczenie!!!

• Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obłęd... Jeszcze nie wiem, czy zostanę z nimi na dłużej, ale jestem pod wrażeniem. Będę ich ćwiczył w w-end.

@Blondas Odnośnie poszukiwań ;). Wybacz brak odpowiedzi na PM - odczytałem w trasie i wyleciało mi z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Animals as Leaders miałem okazję sporo słuchać, ale jakieś takie bezduszne mi się wydawało, technicznie świetni.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Blondas napisał:

Animals as Leaders miałem okazję sporo słuchać, ale jakieś takie bezduszne mi się wydawało, technicznie świetni.

Dzisiaj za to wielki dzień :) Nabyłem i za chwile spokojnie posłucham...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obsłuchałem w pracy na słuchawkach, ale robiąc też inne rzeczy. Jest ok, natomiast muszę jeszcze kilka razy przesłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 12/19/2018 at 11:48 PM, mayor said:

Polecam jeżeli ktoś ma okazje "Book of Mormon" musical napisany przez autorów South Park.,Pokazywany jest także w Europie.,  Może nie dla każdych uszu, gdyż kiedy bylem pierwszy raz około 5 lat temu , to autentycznie oburzeni ludzie wychodzili w trakcie wykonania "Hasa Diga Eebowai" i to nawet z pierwszych rzędów "Orchestra Center"gdzie bilet kosztuje ponad $500, a ten otwór jest bodaj trzeci w pierwszym  akcie.

Bylem ostatnio z zona. Genialny musical! Siedzielismy w pierwszym rzedzie na Broadwayu i Book of Mormon rozbawil nas do lez. Polecam!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Zalewski śpiewa Niemena" - cała płyta jest bardzo przyjemna, jedkaże w ucho wpadł mi głównie ten utwór:

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, Zacier to kawał historii. Jeszcze gra, co jest fenomenem. Niedawno czytałem trochę o jego losach, m.in. dowiedziałem się, że Odpad atomowy, który znałem z wykonania Kazika jest właśnie autorstwa Zaciera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2019 o 01:13, Beny23 napisał:

Bylem ostatnio z zona. Genialny musical! Siedzielismy w pierwszym rzedzie na Broadwayu i Book of Mormon rozbawil nas do lez. Polecam!

Ciesze się ,że się podobało.,Ja byłem dwa razy., Pierwszy raz Andrew Rannells  i Josh Gad, a drugi raz Kevin Clay i Cody Jamison Strand w rolach Price'a i Cunninghama.,Jak się zmieni obsada to niewykluczone ,że obejrzę trzeci raz.,Oczywiście pod warunkiem ,że dożyję , jeżeli nie to będę miał "Spooky Mormon Hell Dream" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi