Skocz do zawartości

Muzyka dla naszych uszu


booe

Rekomendowane odpowiedzi

Kathleen Battle i Wynton Marsalis w Odzie urocdzinowej dla królowej Anny, Hendla.

Lata temu kręciłem nosem, że za szybko, że na durszlaku zamiast trąbce z epoki, że trąci romantyzmem, a dzisiaj słucham z wielką przyjemnością. Cudowny i niecodzienny duet. Na dobrym sprzęcie wrażenie robi też bogactwo barw i bogata aranżacja (mało barokowa, ale już mi to nie przeszkadza).

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Whitesnake napisał:

Też zawsze wolałem ich słuchać :-D

Gene Simmons... Człowiek - legenda. Jego album liczy ponad 5000 udokumentowanych pozycji... If You know what I mean:) Wilt Chamberlain miał 10k na liczniku, ale nie wiadomo, czy licznik nie był podrasowany.

A w ogole bardzo szkoda, że kiss - mega gwiazda światowa, nie osiągnął w Polsce odpowiedniego statusu. A to tylko przez czcionkę graficzną, która jakiemuś redaktorowi za komuny skojarzyła się z SS i przedstawił zespół jako propagujący nazizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Wuj napisał:

 A to tylko przez czcionkę graficzną, która jakiemuś redaktorowi za komuny skojarzyła się z SS i przedstawił zespół jako propagujący nazizm...

 

Żeby było ciekawiej, to przekonanie przyszło do nas z Niemiec, gdzie poprawność polityczna nakazała zmienić oryginalne logo.

KISSger.png.f1f8c5f2d22de9d1628e55930a1ee94e.pngkiss-german-ad-modified-logo-3.jpg.dee6844baa81591e72fa5728874a48a9.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyciągamy z szafy takie klasyki, to ja pojadę 2go ligowym bandem z tamtych czasów, który miał na wokalu prze-geniusza. Po 1 lub 2 płycie miał wypadek - nie pamiętam dokładnie, ledwo uszedł z życiem i po powrocie do zdrowia już nie osiąga takich skal, ale warto posłuchać. BTW piosenka jest ultra hitem w Azji Płd-Wsch - w barach karaoke leci prawie tak często jak "My way" Sinatry:)

BTW BTW - a w ogóle Azja PłdWsch to zagłębie metalowo - rockowe. Zatrzymali się na latach 80'... I dobrze.

Ostrzegam - ilość spandexu i lakieru do włosów przekracza poziom 3 x motley crue, ale song zacny:)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.