Skocz do zawartości

Muzyka dla naszych uszu


booe

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.08.2017 o 13:57, Koval napisał:

Wtórne? - może; ale mi się podoba! 8-)

Greta Van Fleet!!!! Usłyszałem w radio i od razu zacząłem szukać w necie.

Chłopaki nie mają chyba 20 lat, wokalista, gitarzysta i basista to bracia Kiszka (przodkowie z PL:)), i jeżeli nie są jakimś wytworem studia muzycznego, to wróżę im karierę. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Granie coverów "do maszyny" jest dość smutnym znakiem czasów, kiedy skoordynowanie kalendarzy kilku grających kumpli graniczy z cudem. Ten gość, nie dość, że wydaje się świetnie tym bawić, to jeszcze zaczął nieźle z tego zyć... Chapeau bas!

Uwaga: Oglądanie jego klipów wciąga, a nagrał ich sporo... ;)

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Whitesnake napisał:

Uwaga: Oglądanie jego klipów wciąga, a nagrał ich sporo... ;)

Taka krypta wypełniona plakatami, zdjęciami, sprzętem i kanapą to moje marzenie:)  Niestety - nie ma szans, żebym to zmieścił w mieszkaniu... Albo przeprowadzka, albo czekam aż dzieci pójdą na studia. I wtedy - ZUUUUUOOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wuj napisał:

Taka krypta wypełniona plakatami, zdjęciami, sprzętem i kanapą to moje marzenie:)  Niestety - nie ma szans, żebym to zmieścił w mieszkaniu... Albo przeprowadzka, albo czekam aż dzieci pójdą na studia. I wtedy - ZUUUUUOOO.

Zawsze można wynająć cos na boku... ;)

IMG_2073.mov

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka szczęka mi opadła, bo nawet abstrahując od szybkiego śmigania palcami po klawiszach interpretacja niecodzienna. Tak to jest, jak chłopak po zdobyciu pierwszej nagrody na Konkursie Chopinowskim zaczyna dopiero studia w Europie. Przekonuje nawet moją lepszą połowę. :-D

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

@Zajac Poziomka szczęka mi opadła, bo nawet abstrahując od szybkiego śmigania palcami po klawiszach interpretacja niecodzienna. Tak to jest, jak chłopak po zdobyciu pierwszej nagrody na Konkursie Chopinowskim zaczyna dopiero studia w Europie. Przekonuje nawet moją lepszą połowę. :-D

Bardzo podobał mi się jego występ na Konkursie Chopinowskim, ale później nie śledziłem jego kariery. Parę dni temu w drodze do pracy jakoś przypadkiem włączył mi się na Spotify w telefonie ten Liszt i oniemiałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.