Jump to content
saphir.pl

YANKO eleganckie buty klasyczne dla Kobiet

Recommended Posts

Nieśmiało inicjuję osobnym wątkiem, bo mam zamiar temat rozwijać. Mam nadzieję, że nie będzie to nadużycie :)

Miało ruszyć się wcześniej, ale lepiej późno niż wcale ;)

W związku z komplikacjami planowana premiera YANKO WMNS to wiosna 2015, ale już teraz udało się zdobyć sample i mamy kilka par na CrashTesty.

13-14.12.2014 (w najbliższą sobotę i niedzielę) Kobiece YANKO będą do obejrzenia live w Stolicy na HUSH WARSAW, gdzie serdecznie zapraszamy!

post-17-0-05692700-1418313774_thumb.jpg

post-17-0-47478900-1418313774_thumb.jpg

post-17-0-93561400-1418313774_thumb.jpg

Kilka słabych fotek z ciemnej piwnicy ;)

post-17-0-44822700-1418313775_thumb.jpg

post-17-0-09060100-1418313776_thumb.jpg

post-17-0-81708000-1418313776_thumb.jpg

post-17-0-54679300-1418313777_thumb.jpg

post-17-0-13991800-1418313778_thumb.jpg

Na ładniejsze ujęcia, trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do końca przyszłego tygodnia.

Po powrocie z imprezy Paniom, które trafią akurat z rozmiarem i zechcą zakupić jeden z modeli na CrashTesty, a następnie podzielą się z nami opinią zaproponujemy specjalne warunki (atrakcyjne ceny).

Cena regularna 1299 PLN.

Zainteresowane ofertą Panie (lub Ci brzydcy obok Pań, którzy szukają prezentu, a są w stanie namówić Partnerki do testów ;)) zapraszam na PRIV.

Wszelkie sugestie, wskazówki, komentarze, co do modeli, kolorów i oczekiwanej oferty 2015 mile widziane, bo cały czas nad tym pracujemy.

• Upvote 7

cytując moją żonę, Iza_W:

1. przydałaby się większa paleta brązowych odcieni - przede wszystkim ciemniejsze

2. może zielone albo granatowe?

3. monki - (żona się napatrzyła na moje :))

4. możliwe różne tęgości

Moja żona marzy o trzewikach w wersji damskiej (nawet się zastanawiała czy nie zamówić męskich, ale jeszcze się nie zdecydowała).

Muszę przyznać, że męskich YANKO, a zwłaszcza YANKO 14653 w różnych wersjach kolorystycznych Paniom trochę sprzedaliśmy i zaprawdę wszystkie (Panie) były wniebowzięte :)

To był z resztą dodatkowy dopalacz i motywator dla nas, by przycisnąć temat mocniej jeszcze w tym roku.

Znowu dzień uciekł, więc kilka ujęć nocnych już z Warszawy. Jeżeli macie ochotę zobaczyć YANKO w końcu w świetle dziennym, to chyba prościej będzie jutro lub pojutrze podejść na Stadion Narodowy na HUSH WARSAW ;)

post-17-0-53601500-1418425300_thumb.jpg

post-17-0-11359400-1418425301_thumb.jpg

post-17-0-61960200-1418425301_thumb.jpg

post-17-0-11775000-1418425302_thumb.jpg

Moja żona marzy o trzewikach w wersji damskiej (nawet się zastanawiała czy nie zamówić męskich, ale jeszcze się nie zdecydowała).

zazdroszczę stosownego rozmiaru. Mając 36 mogę o męskich pomarzyć.

Witam,

moja narzeczona chciałaby się dowiedzieć jaka jest długość i szerokość wkładki w butach damskich Yanko 58439 Cuero w rozmiarze 37 i 38.

Dodatkowo czy to jest kopyto dla stopy z wysokim podbiciem czy płaskim?

Pozdrawiam

A czy planowane są bardziej "kobiece"  buty? 

Planowałem żonie zakupić parę Yanko, jednak odzew był taki, że ona nie będzie chodzić w "męskich" butach :)

Śliczne są te brązowe brogsy ze zdjęć.

Nawiązując trochę do Caporegime...

Brakuje wykończenia całości lekkim, stereotypowo wręcz kobiecym motywem, który zamieni spotkanie z taką parą butów w namiętny wieloletni romans.

Vide fiołkowe wnętrza Barkerów. True story.

• Upvote 1

Przykłady:

http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/Brogueoxfords/brogueoxfordrams.htm

SS4852-1.jpg

Tylko z obcasem analogicznym jak w tym bucie (mniej masywnym): http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/2holelaceshoes/brogie2hole.htm

Jeżeli realizacja takiego buta jest możliwa na zamówienie, prośba o priv. Ja ze swoim butów jestem zadowolony, próbuję zarazić żonę Yanko-manią :)

Witam,

moja narzeczona, za moją namową, zamówiła niedawno brązowe trzewiki-sztyblety, które widzimy na powyższej fotografii u innej właścicielki tego obuwia. Chcielibyśmy się podzielić z Państwem naszymi uwagami odnośnie tego modelu. Buty niestety musiały zostać zwrócone ze względu na rozmiar, jednak nie wiem czy w przypadku mniejszego pozostałyby u nas na dłużej. Wynika to z konstrukcji obuwia - kopyto jest dosyć obszerne jak na kobiece, drobne stopy. Chodzi o szerokość oraz o przyszwę (wiem, że w zasadzie tutaj przyszwa nie występuje chyba bo but jest tak jakby - jednolity, ale chodzi o miejsce gdzie normalnie ta przyszwa jest w męskich butach za kostkę) tam gdzie znajdują się sznurowadła w trzewikach męskich. W tym miejscu but mało przylega do stopy i szczególnie jest do zauważalne na samym "szczycie" buta, tam gdzie się wsadza stopę - wydaje się, że obwód obuwia w tamtym miejscu (czyli nieco powyżej ścięgna achillesa, nie wiem czy to już łydka czy nie, chodzi o miejsce na samym dole łydki kiedy noga jest w bucie) jest za duży, przez but sprawa wrażenie buciora, mimo, że buciorem absolutnie nie jest. Sam kształt, zdobienia, kolor, wykonanie - fantastyczne, na próżno szukać takich płaskich butów w sklepach jakichkolwiek, może scarosso idzie w podobną estetykę. Nasze wnioski sprowadzają się do tego, że obuwie dobrze wygląda na stopach kobiet o wzroście średnim (165-170cm), a szczególnie dobrze u kobiet wysokich powyżej 170cm. U kobiet poniżej 165 but,  z racji opisanych wyżej rzeczy, nie wygląda na delikatny, drobny. U wysokiej właścicielki ten efekt zniknie. 

Pozdrawiam(y). 

=)

• Upvote 1

Przykłady:

http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/Brogueoxfords/brogueoxfordrams.htm

SS4852-1.jpg

Tylko z obcasem analogicznym jak w tym bucie (mniej masywnym): http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/2holelaceshoes/brogie2hole.htm

Jeżeli realizacja takiego buta jest możliwa na zamówienie, prośba o priv. Ja ze swoim butów jestem zadowolony, próbuję zarazić żonę Yanko-manią :)

Odnotowane. Przy najbliższej okazji wybadamy co da się zrobić.

(...) kopyto jest dosyć obszerne jak na kobiece, drobne stopy. (...) W tym miejscu but mało przylega do stopy i szczególnie jest do zauważalne na samym "szczycie" buta, tam gdzie się wsadza stopę - wydaje się, że obwód obuwia w tamtym miejscu (czyli nieco powyżej ścięgna achillesa, nie wiem czy to już łydka czy nie, chodzi o miejsce na samym dole łydki kiedy noga jest w bucie) jest za duży, przez but sprawa wrażenie buciora, mimo, że buciorem absolutnie nie jest. (...)

Niedobrze, bardzo niedobrze. :(