Skocz do zawartości

YANKO eleganckie buty klasyczne dla Kobiet


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nieśmiało inicjuję osobnym wątkiem, bo mam zamiar temat rozwijać. Mam nadzieję, że nie będzie to nadużycie :)

 

Miało ruszyć się wcześniej, ale lepiej późno niż wcale ;)

W związku z komplikacjami planowana premiera YANKO WMNS to wiosna 2015, ale już teraz udało się zdobyć sample i mamy kilka par na CrashTesty.

 

13-14.12.2014 (w najbliższą sobotę i niedzielę) Kobiece YANKO będą do obejrzenia live w Stolicy na HUSH WARSAW, gdzie serdecznie zapraszamy!

 

post-17-0-05692700-1418313774_thumb.jpg

post-17-0-47478900-1418313774_thumb.jpg

post-17-0-93561400-1418313774_thumb.jpg

 

Kilka słabych fotek z ciemnej piwnicy ;)

post-17-0-44822700-1418313775_thumb.jpg

post-17-0-09060100-1418313776_thumb.jpg

post-17-0-81708000-1418313776_thumb.jpg

post-17-0-54679300-1418313777_thumb.jpg

post-17-0-13991800-1418313778_thumb.jpg

 

Na ładniejsze ujęcia, trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do końca przyszłego tygodnia.

Po powrocie z imprezy Paniom, które trafią akurat z rozmiarem i zechcą zakupić jeden z modeli na CrashTesty, a następnie podzielą się z nami opinią zaproponujemy specjalne warunki (atrakcyjne ceny).

 

Cena regularna 1299 PLN.

 

Zainteresowane ofertą Panie (lub Ci brzydcy obok Pań, którzy szukają prezentu, a są w stanie namówić Partnerki do testów ;)) zapraszam na PRIV.

Wszelkie sugestie, wskazówki, komentarze, co do modeli, kolorów i oczekiwanej oferty 2015 mile widziane, bo cały czas nad tym pracujemy.

 

 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przykłady:

 

http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/Brogueoxfords/brogueoxfordrams.htm

 

SS4852-1.jpg

 

Tylko z obcasem analogicznym jak w tym bucie (mniej masywnym): http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/2holelaceshoes/brogie2hole.htm

 

Jeżeli realizacja takiego buta jest możliwa na zamówienie, prośba o priv. Ja ze swoim butów jestem zadowolony, próbuję zarazić żonę Yanko-manią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja narzeczona, za moją namową, zamówiła niedawno brązowe trzewiki-sztyblety, które widzimy na powyższej fotografii u innej właścicielki tego obuwia. Chcielibyśmy się podzielić z Państwem naszymi uwagami odnośnie tego modelu. Buty niestety musiały zostać zwrócone ze względu na rozmiar, jednak nie wiem czy w przypadku mniejszego pozostałyby u nas na dłużej. Wynika to z konstrukcji obuwia - kopyto jest dosyć obszerne jak na kobiece, drobne stopy. Chodzi o szerokość oraz o przyszwę (wiem, że w zasadzie tutaj przyszwa nie występuje chyba bo but jest tak jakby - jednolity, ale chodzi o miejsce gdzie normalnie ta przyszwa jest w męskich butach za kostkę) tam gdzie znajdują się sznurowadła w trzewikach męskich. W tym miejscu but mało przylega do stopy i szczególnie jest do zauważalne na samym "szczycie" buta, tam gdzie się wsadza stopę - wydaje się, że obwód obuwia w tamtym miejscu (czyli nieco powyżej ścięgna achillesa, nie wiem czy to już łydka czy nie, chodzi o miejsce na samym dole łydki kiedy noga jest w bucie) jest za duży, przez but sprawa wrażenie buciora, mimo, że buciorem absolutnie nie jest. Sam kształt, zdobienia, kolor, wykonanie - fantastyczne, na próżno szukać takich płaskich butów w sklepach jakichkolwiek, może scarosso idzie w podobną estetykę. Nasze wnioski sprowadzają się do tego, że obuwie dobrze wygląda na stopach kobiet o wzroście średnim (165-170cm), a szczególnie dobrze u kobiet wysokich powyżej 170cm. U kobiet poniżej 165 but,  z racji opisanych wyżej rzeczy, nie wygląda na delikatny, drobny. U wysokiej właścicielki ten efekt zniknie. 

 

Pozdrawiam(y). 

 

=)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady:

 

http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/Brogueoxfords/brogueoxfordrams.htm

 

SS4852-1.jpg

 

Tylko z obcasem analogicznym jak w tym bucie (mniej masywnym): http://www.johnlobbltd.co.uk/catalogue/fullsize_images/Website_shoes_boots/Websiteshoes/Ladiesshoes/2holelaceshoes/brogie2hole.htm

 

Jeżeli realizacja takiego buta jest możliwa na zamówienie, prośba o priv. Ja ze swoim butów jestem zadowolony, próbuję zarazić żonę Yanko-manią :)

 

Odnotowane. Przy najbliższej okazji wybadamy co da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kopyto jest dosyć obszerne jak na kobiece, drobne stopy. (...) W tym miejscu but mało przylega do stopy i szczególnie jest do zauważalne na samym "szczycie" buta, tam gdzie się wsadza stopę - wydaje się, że obwód obuwia w tamtym miejscu (czyli nieco powyżej ścięgna achillesa, nie wiem czy to już łydka czy nie, chodzi o miejsce na samym dole łydki kiedy noga jest w bucie) jest za duży, przez but sprawa wrażenie buciora, mimo, że buciorem absolutnie nie jest. (...)

Niedobrze, bardzo niedobrze. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.