Jump to content

Producenci butów: Vass

Recommended Posts

Robi się ciekawie. 

W poniedziałek wysłałem maila z prośba informację o przewidywanym terminie wysyłki - brak odzewu. 

Dziś chciałem się przypomnieć - twój mail nie może zostać dostarczony. 

• Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bałem się trochę o dopasowanie bo zamawianie na odległość, jedynie na podstawie wymiarów stopy, różnie się kończy. Na szczęście, wszystko się udało. But jest dopasowany niemal jak szyty na miarę zdej

Dziś dzięki fachowej obsłudze zamówienia grupowego @R50 stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszej pary Vassów. Są to tzw. adelaide oxfords, antic cognac, kopyto F w tęgości G, podeszwa podwójn

Trochę wątek kurzem zaszedł, więc skorzystam z okazji, aby go odświeżyć wykorzystując do tego moją pamiątkę z wakacji. Wahałem się pomiędzy jakąś durnostojką a parą ręcznie robionych butów. W końcu ni

Posted Images

Ja zamówiłem wczoraj, nie śpieszy mi się jakoś szczególnie, mam jednak nadzieję, że buty ostatecznie do mnie dotrą...

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, baw napisał:

Dziś chciałem się przypomnieć - twój mail nie może zostać dostarczony. 

To pewne wina zapełnionej skrzynki odbiorczej. Zdarza się. Pewnie są zawaleni wysyłkami i nie mają czasu na maile.

Odnośnie wysyłki to nie wiem czy faktycznie może coś w tym jest ale moja sytuacja wygląda tak. 19 lipca(niedziela) zamówiłem pierwsza parę .Buty przyszły  24 lipca czyli w porządku. Drugie zamówienie  02 sierpnia(niedziela) i jutro powinny być bo wczoraj dostałem list przewozowy. Może trzeba zamawiać w weekend> po nim może sprawdzają dokładnie co i jak. AHA WSZYSTKIE LISTY PRZEWOZOWE SĄ W SPAMIE PRZYNAJMNIEJ U MNIE. 

Jeśli chodzi o maila i jakikolwiek kontakt to nigdzie nie odpisują nawet na instagramie gdzie widzę, że publikują nowe posty.Z tym to jest masakra.  

Zamówiłeś 2 sierpnia i wczoraj dostałeś list? Fajnie, ciekawie czy moje buty w ogóle mają na stanie, skoro zamówiłem 27 lipca i czekam. 

Może ich ilość zamówień przerosła j sprzedali pary, których nie było. 

6 godzin temu, baw napisał:
Zamówiłeś 2 sierpnia i wczoraj dostałeś list? Fajnie, ciekawie czy moje buty w ogóle mają na stanie, skoro zamówiłem 27 lipca i czekam. 

Może ich ilość zamówień przerosła j sprzedali pary, których nie było. 

Dokładnie jutro buty będę miał a jak pisałem w niedzielę je zamówiłem sprawdź spam bo może tam masz

edit : Już są w warszawie xd 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, baw napisał:

Te zamówiłem - https://vass-shoes.com/shop/budapest-p2-3/

Teraz to ich już nawet nie ma. Coś czuję, że sprzedali więcej niż mieli na magazynie.

a to ja własnie te zamawiałem jako pierwsze .Z tego co pamiętam to np 41,5 był niby dostępny a jak zobaczyłeś w koszyku to już nie. Może wpadłeś w lukę systemu. Myślę że nawet jakby nie było to zrobią :) 

Nie zamawiałem przez stronę, ponieważ na mailu negocjowałem cenę oraz formę płatności, tak że raczej powinni wiedzieć co mają na stanie. Poza tym przez kilka kolejnych dni moje 43,5 cały czas wisiało w dostępnych rozmiarach.

3 minuty temu, baw napisał:

Nie zamawiałem przez stronę, ponieważ na mailu negocjowałem cenę oraz formę płatności, tak że raczej powinni wiedzieć co mają na stanie. Poza tym przez kilka kolejnych dni moje 43,5 cały czas wisiało w dostępnych rozmiarach.

A to takie kwiatki. Swoją drogą zdradzisz co wynegocjowałeś? Nawet nie wiedziałem, że coś można ugrać.

Za wiele się nie udało ponegocjować, jako że na ten model było już 50% zniżki. Zeszli w części z kosztów wysyłki. Co do formy płatności też byli nieugięci (nie wiem w jaki sposób problem może stanowić podanie nr rachunku bankowego żebym zrobił przelew walutowy). Ostatecznie puściłem Revolutem.

Już druga para u mnie. Model Norweger jak dla mnie najładniejszy but jaki widziałem. Potwierdzam spostrzeżenia do rozmiaru ,wydaje się delikatnie ciaśniejszy niż P2 i faktycznie ci którzy mają dobrze dopasowany chyba będą musieli celować pół rozmiaru wyżej. Ja że wolę luźniej to mam oba modele w 42

IMG_20200806_112538.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

Zamówiłem przedwczoraj wieczorem rozmiar 43,5. Dziś przyszedł rozmiar...chyba jednak 43:/ Buty są trochę krótsze jak i węższe niż 43,5 z kopyta 109. Bardziej zbliżone do 915....i takie ładne

IMG_20200806_114705.thumb.jpg.da56e9e567cc1fda853b8888b1fb8456.jpgIMG_20200806_114726.thumb.jpg.48e056fc514091371d3b8af8d275fabc.jpgIMG_20200806_114823.jpg.6d41ef1c7a24db3698f57bb67f33c3aa.jpg

• Like 4
  • Upvote 2
Napisane, że 43,5. Na podeszwie vass połówki znaczy myślnikiem.
Podejrzewałem, że napis w środku jest błędny. Nie wiedziałem o myślniku, stąd wątpliwość

@Jakub, nie znam kopyt patine, ale jeśli yanko 961 jest dobre na szerokość, to vass 41,5 na kopycie P2 powinno być ok. Ale to tylko moje przemyślenia. Mam yanko 960 i 962 w rozmiarze 41,5 i vassy na P2 w tym samym rozmiarze. Yanko 961 rozmiar 41,5 były zdecydowanie za wąskie. Dla mnie 961 jest wąskim (średnim) kopytem pomimo oznaczenia G.

Yanko 960(otwarta przyszywa) 41,5  -dobrze dopasowane trzeba stopę katować- w zamkniętej przyszwie jest zdecydowanie gorzej i raczej już bym brał 42 .Vass 42 P2 i według mnie wygodniejsze. Osobiście jeśli masz stopę 27,2-27,5 cm to brałbym 42.  

Od tygodnia zero odzewu od Vassa. 

Spróbuj skomentować post lub napisać do nich na Instagramie .Ja tak zrobiłem i

mi odpisali A co butów jeszcze ich nie ma ? Pewnie szyja a to troche trwa