Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie tez szybko przyszły. Zamawiałem w zeszły czwartek. A w środę doszły mimo jednodniowego opóźnienia Fedex. Zamówiłem Alt Englsh II *K w kolorze Gold museum i w sumie dostałem model o tej samej nazwie, tylko ten który wybrałem miał ażurowanie, a otrzymałem klasyczne Oxfordy.

BFEAF15E-8D1A-4328-8176-672EB69CE323.png

D66F4C79-3986-4906-BF24-BF7363E2183A.jpeg

4F8036C0-3FAE-4574-B56C-7D7DB5AB73B8.jpeg

0AFF3D7F-1E6D-4B2B-88C0-641E2EEF659C.jpeg

6F60E80F-61C1-4B39-96CB-955500288838.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YoJoe To pierwsze buty od Vass'a jakie kupiłem, ale kopyto jest całkiem fajne wręcz agresywne, buty są bardzo wygodne. Zamówiłem rozmiar 43.5 i taki sam mam np. w Crockett'ach na kopycie 348.

Udało mi się skontaktować z Junior Sales Manager od Vass'a (w razie problemów z zamówieniami korzystajcie z tego maila info@vass-shoes.com bądź kontakt przez instagram) i czekam na wymianę butów na prawidłowe.

W międzyczasie zamówiłem kolejną parę, tym razem Italian Oxford na kopycie F również rozmiar 43.5 i moim zdaniem jest zdecydowanie węższe i myślę że lepszy byłby rozmiar 44. Zrobię fotki przy lepszym świetle w najbliższym czasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_W, uważam, że kopyto F jest zauważalnie pojemniejsze, szczególnie jeśli chodzi o podbicie w stosunku do kopyta 915F w Yanko (innych kopyt Yanko niestety nie znam). Moim zdaniem buty Vassa góra w takim samym rozmiarze jak Yanko na 915F (pomimo tego, że za pierwszym razem support Vassa polecał mi buty średnio o półtora, dwa rozmiary większe niż zazwyczaj noszę 🤔).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@preuxale zostawiłeś je, czy zwróciłeś? Bo rozumiem, że dostałeś zupełnie inne buty? Pytam, bo zastanawiałem się nad zakupem koniakowych norwegów, ale po Twoim poście, to nie wiem co o tym myśleć. Zamawiasz konkretne buty za ca.470 € i dostajesz... inne. Jak dla mnie, to barejowski Miś i scena z szatni.

EDIT: nie przeczytałem Twojego kolejnego posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gocławianin napisał:

@preuxale zostawiłeś je, czy zwróciłeś? Bo rozumiem, że dostałeś zupełnie inne buty? Pytam, bo zastanawiałem się nad zakupem koniakowych norwegów, ale po Twoim poście, to nie wiem co o tym myśleć. Zamawiasz konkretne buty za ca.470 € i dostajesz... inne. Jak dla mnie, to barejowski Miś i scena z szatni.

EDIT: nie przeczytałem Twojego kolejnego posta. 

Stary nie zastanawiaj się nad nimi. Koniakowe Norwegi to po prostu poezja. Co do rozmiaru jak nosisz np w yanko 42 to w Norwegach bierz 42,5  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pytam tylko informacyjnie - stopa 28cm, ale wąska. Wchodzę w buty w 8UK u większości hiszpańskich marek - Yanko, TLB, Carlos Santos (tak, Portugalia), lecz na Hiro idę w 8.5UK ze względu na tęgość. 
Zastanawiam się nad rozmiarem Norwegerów - 8UK będzie na pewno za krótkie, ale nie wiem, czy 8.5UK wystarczy, czy jednak iść w 9UK? Widziałem, ze 8.5UK ma wkładkę 282mm, co by było mocno na styk. Ktoś ma może 9UK i mógłby zmierzyć wkładkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nawrot napisał:

 Ktoś ma może 9UK i mógłby zmierzyć wkładkę?

Nie ufam pomiarom wkładki, bo but ma więcej istotnych dla wygody wymiarów niż długość. Obmierz porządnie stopę i napisz do Vass'a, niech sami dobiorą odpowiedni rozmiar. Zawsze tak robiłem przy zakupie butów na nowym kopycie i zawsze trafiali. Nawet kiedy bardzo dziwiło mnie to co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nawrot napisał:


Zastanawiam się nad rozmiarem Norwegerów - 8UK będzie na pewno za krótkie, ale nie wiem, czy 8.5UK

Masz "tylko" 2 mm dłuższą stopę od mojej. Ja mam raczej szerszą niż węższą i z wysokim podbiciem. 42,5 w norwegach (Peter) jest dla mnie o.k. i w Twoim przypadku również skłaniałbym się do tego rozmiaru (biorę poprawkę na te 2 mm). Pozostałe buty Vassa noszę w rozm. 42, a Hiro 9 UK (tęgość)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 00:11, Tanatos70 napisał:

2.thumb.jpg.d9620f181244c98b5d1b24cb7c0466e5.jpg

 

wymyśliłem sobie zamówić buty jakie ma @Tanatos70, ale z tego co doczytałem to nie był katalog, wiec z zamiarem kupna postanowiłem napisać do VAS'a na IG. pisząc zauważyłem że z 6m temu już ich pytałem o inny model który mieli w sklepie, ale odpuściłem wtedy bo mi nie odpisali. Teraz obstawiam to samo.... czy ktoś może widział innego producenta który takie cudeńka robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 21:46, baw napisał:

Te zamówiłem - https://vass-shoes.com/shop/budapest-p2-3/

Teraz to ich już nawet nie ma. Coś czuję, że sprzedali więcej niż mieli na magazynie.

Czy to jest poprawny adres internetowy Vassa?

Próba wejścia na stronę wymaga jakiegoś logowania, a google milczy o jakiejkolwiek oficjalnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.