Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: John White


Twardy82

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie najwyraźniej wszystko zależy do kopyta. Opisane Westbury w 7, na moje stopy faktycznie byly za ciasne w palcach, choć na długość miały zapas. Langham był szerszy w palcach i 7 była w moim odczuciu "do rozchodzenia". Oakleigh 8 - za luźny, 7 nie było do sprawdzenia.

 

Co do jakości - wypowiem się w 2015, jak buty będą już miały przynajmniej 30 dni pracy na nogach. Na razie jest OK (jakieś 7x je założyłem na więcej niż 4 godziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No i niestety... Po może 6 założeniach od recenzji zaczęła się rozwarstwiać podeszwa. Stało się tak przy całkowicie normalnym użytkowaniu. Butów nie przemoczyłem, ani żaden kopniak w krawężnik się im nie przytrafił.

 

post-4282-0-59068500-1418851274_thumb.jp

 

Buty odesłałem w ramach reklamacji. Reklamacja uznana. W obecnej chwili nie ma już mojego rozmiaru, więc kolejnej szansy John White nie dostanie, czekam na zwrot pieniędzy.

 

Moja przygoda z tą marką zdaje się potwierdzać złą opinię kolegi szewca.

 

Może tylko miałem pecha, a może po prostu nie warto kupować tych butów, nawet na wyprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam forumowiczów,

 

Proszę o radę,

 

chciałem kupić buty john white full brogues kolor tan/mid-brown, szyte, ale nie jest to GW, zewnątrz skóra, wewnątrz skóra, podeszwa tworzywo. Cena jest bardzo kusząca (wyprzedaż) około 250-275 PLN. Buty na długość/szerokość są ok na moją stopę, jednak po zasznurowaniu przyszwa się nie schodzi i efekt jest jak na zdjęciu:

 

 

IMG_20170729_174644wyb.thumb.jpg.55b0e7a15306a77591813feb13698aae.jpg

Czy jest sens kupować, czy mimo super ceny muszę dać sobbie spokój?

 

Dziękują za wszelkie sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mara napisał:

Witam forumowiczów,

 

Proszę o radę,

 

chciałem kupić buty john white full brogues kolor tan/mid-brown, szyte, ale nie jest to GW, zewnątrz skóra, wewnątrz skóra, podeszwa tworzywo. Cena jest bardzo kusząca (wyprzedaż) około 250-275 PLN. Buty na długość/szerokość są ok na moją stopę, jednak po zasznurowaniu przyszwa się nie schodzi i efekt jest jak na zdjęciu:

 

 

 

Czy jest sens kupować, czy mimo super ceny muszę dać sobbie spokój?

 

Dziękują za wszelkie sugestie.

 

 

A przeczytałeś co napisali Twoi poprzednicy? I mimo to chcesz je kupić?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.