Skocz do zawartości

Mężczyźni ubierają kobiety – damski przyodziewek


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powszechnie wiadomo, to mężczyźni ubierają kobiety. To oni projektują dla nich odzież i buty.

W ramach tego tematu proszę zatem o zdjęcia kobiecych kreacji (dobrze ubranych kobiet, damskich modeli etc) i elementów kobiecego stroju (sukienki, damskie buty etc.), w które ubralibyście kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kreacja wieczorowa - bardzo prosta dluga suknia bez zadnych "ozdobnosci", podkreslajaca kobiecosc ksztaltow osoby ja noszacej

Dołączona grafika

Typowo casual - granatowy blezer, biala bluzka i dzinsy ... zmienilbym tylko buty tej panienki na bialo granatowe saddle shoes, albo czerwone penny loafers z lakierowanej skory plus duza czerwona torba z lakierowanej skory badz tez na "meskie"

caponki (spectators) bialo granatowe

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A oto buty do wieczorowej sukienki, ktore onegdaj kupilem zonie mego kolegi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, wolę zdejmować.

Zawsze mozesz dokonac "zabiegu myslowego" wyobrazajac sobie, ze sciagasz wlasnie to o czym piszesz :D

To nie jest miejsce na fantazje, ale polecam Ci moją książkę, jest autorem pierwszej części http://selkar.pl/caly_ten_seks_kroniki_podkasane_sieczkowski_grzegorz_p_98892.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, wolę zdejmować.

Zawsze mozesz dokonac "zabiegu myslowego" wyobrazajac sobie, ze sciagasz wlasnie to o czym piszesz :D

To nie jest miejsce na fantazje, ale polecam Ci moją książkę, jest autorem pierwszej części http://selkar.pl/caly_ten_seks_kroniki_podkasane_sieczkowski_grzegorz_p_98892.html

Dzieki ... moze przeczytam :D

A tak na marginesie fantazjowania (nie /tylko/seksualnego), to cala moda i dobor odzienia sie na nim opiera.

To co na tym forum robimy, to zatem w duzej czesci fantazjowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego gadać np. o krawatach, a co innego kobietach. Choć oczywiście, bardziej mimo wszystko interesuje mnie ten drugi temat. Mnie raczej nie interesuje jak je ubrać, raczej ich styl. Może być odmienny. Coś co przyciąga uwagę. Liczy się uroda, osobowość, strój jest dopełnieniem tego. W naszym przypadku również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tę kobietę ubóstwiam od zawsze, jak widzisz nie ma ubrania

Temat ten dotyczy damskich ciuchow. Skoro Twe "klasyczne" podejscie do tematu jest az tak "zhellenizowane", ze do mitologii sie odwoluje; to stwierdze jedynie, ze stroj damski przez Ciebie preferowany nie nalezy do najbardziej praktycznych ... zwlaszcza w zimie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo ciekawych kreacji jest na The Sartorialist. Mnie osobiście utkwiło w pamięci to zdjęcie:KLIK!

Ale w nim chyba chodzi o nogi a nie o ciuchy :D

Z męskiego punktu widzenia zdecydowanie tak :D

Starając się, być obiektywnym trzeba jednak przyznac, że dodatki są świetnie dobrane i na ile orientuję się w modzie damskiej, to właśnie ta kobieta wyraża ją w 100%. Wg. mnie bardzo stylowy zestaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Taka suknia to dla mężczyzny nie lada wyzwanie, jak klasyczną twierdzę ją trzeba chyba zdobywać. :)

Katapulty, balisty, tarany, wieże... ;-]

Ja uważam, że kobiety pięknie wyglądają w prochowcach.

Dołączona grafika

A jeśli idzie o ikony stylu, to dla mnie Królową jest ONA:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż drodzy Koledzy i tak najważniejsze jest w tym wszystkim która konkretna kobieta na siebie danych ciuszek włoży. Zresztą wydaje mi się, gdy niektórzy generalizują, że kobietom jest ładnie w tym, albo w tamtym, to w rzeczywistości mają przed oczami konkretny typ urody, albo nawet konkretną kobietę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.