Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

@andrzejl

Zamawiałem 5.02, wczoraj mail o przyjęciu zamówienia do realizacji. Póki co nie mam więc powodu, żeby dzwonić/pisać do sklepu. Niemniej Twój przypadek jest trochę niepokojący - 10 dni to sporo, mam nadzieję, że jednostkowy.

 

Edit: dziś (15.02) paczka dotarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wynikiem dużej liczby zamówień w okresie wyprzedaży. Zaznaczyć należy, że Bytom i inne polskie marki, jak Prochnik, Vistula itd, nie są wyspecjalizowanymi frimami w sprzedży online, co przekłąda się na braki w zasobach ludzkich, obsługujących te zamówienia.

 

Z tym faktem albo należy się pogodzić, lub nie zamawiać jak napisał Krzysiek_W.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Bytomiu miałem tak raz, że  długo czekałem na przesyłkę ale był to okres świąteczno-noworoczny więc problemy były w pewnym stopniu uzasadnione. Mnie do zakupów online w Bytomiu bardziej jednak zniechęcił fakt, że przesyłki dostarcza DPD o przygodach z którą można napisać niemałą rozprawę naukową :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć pecha. Kupiłem ostatnio na wyprzedaży marynarkę: nie dość, że świetny model, w dobrej cenie, to przyszła zaskakująco szybko, biorąc pod uwagę, że pewnie przy tych obniżonych cenach mają dużo większy obrót.

Z Bytomiem ostatnio jest tak: generalnie ostatnia kolekcja była mało poruszająca, ale jak przychodzi do zakupów, to w każdym sezonie ostatecznie zaopatruję się w Bytomiu (z dużą dawką zadowolenia). Natomiast to co wyrabia się na Próchniku wywołuje u mnie czystą wściekłość: sklep internetowy Próchnika już w grudniu wyglądał jak po przejściu szarańczy. Nie udało mi się "złapać" żadnego dwurzędowego płaszcza w moim rozmiarze, zanim nadeszły chłody większość rzeczy z kolekcji zimowej była wyprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Bytom to bardzo podobały mi się płaszcze zaprezentowane przez Mr Vintage na blogu w poście sprzed roku i byłem przekonany, że w następną zimę zaopatrzę się właśnie tam, lecz ostatnia kolekcja bardzo mnie zawiodła. Na szczęście udało mi się dorwać w Próchniku szary płaszcz, z którego jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy realizowałem zakupy internetowe w Bytomiu, niezależnie czy był to okres wyprzedaży czy też nie, to zawsze okres oczekiwania na przesyłkę był bardzo długi. Po rozmowie z Dyrektorem Sprzedaży okazuje się, że fakt długiego (niejednokrotnie 10-14 dniowego) czekania jest u nich w pakiecie lub jak kto woli w standardzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy realizowałem zakupy internetowe w Bytomiu, niezależnie czy był to okres wyprzedaży czy też nie, to zawsze okres oczekiwania na przesyłkę był bardzo długi. Po rozmowie z Dyrektorem Sprzedaży okazuje się, że fakt długiego (niejednokrotnie 10-14 dniowego) czekania jest u nich w pakiecie lub jak kto woli w standardzie. 

Na stronie piszą o 5, maksymalnie 7 dniach, no cóż, następnym razem już nie będę tam kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bytom.com.pl/super-ceny,garnitur-mullen-308-k-2500-12260-p

 

Co myślicie? Warto za taką cenę? Marynarka nadawałaby się do rozkompletowania czy nie za bardzo?

 

byku - mam kilka marynarek Bytomia i uważam podobnie do Kovala, że w takiej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Materiały dobre oraz  wykonanie OK. Bytom stosuje duże poduszki co w moim przypadku jest do zaakceptowania, gdyż ma opadające ramiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie będzie. Zazwyczaj 110'S schodzi do 400 PLN za komplet więc w tej cenie nic tylko brać. A zwrot ewentualnie masz zapewniony  w sklepie stacjonarnym.
Marynarka, ogolnie garnitur nada się do rozkompletowania ale do użycia po rozkompletowaniu będą raczej spodnie niż marynarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawna (tylko) ta nowa kolekcja (zapowiedź). Rzeczy ładne, mało oryginalne. Lepiej to wygląda niż jesień - zima. W "dobrych cenach" skuszę się pewnie na tę błękitną marynarkę z zapowiedzi. Zgadzam się z O.v.K. - Vistula, póki co, też nie "zapowiedziała" czegoś ciekawego. Jak się porówna to z kolekcją Suits Supply to przepaść jest ogromna, właśnie w kreatywności podejściu do projektowania męskiej odzieży. Intryguje mnie, czy produkowanie w kółko 20 marynarek w różnych odcieniach granatu i niebieskiego to efekt konserwatyzmu polskiego klienta, czy polskiego projektanta (przedsiębiorcy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.