Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Przez chwilę odniosłem wrażenie że forum to, „da rade” bez moderatorów jednak w kontekście ostatnio pojawiających wątków oraz „dziwnych” wpisów (dzielenie się swoimi frustracjami, poglądami pseudo-politycznymi etc. etc.) jestem przekonany że przedłużanie tego bezkrólewia niestety będzie destrukcyjne.

Pytania

Czy można podzielić/przeorganizować forum tematycznie (na razie nie mam pomysłu, a raczej czasu jak? – ale wspólnie można to zrobić), łącznie z wątkiem offtop gdzie, jeżeli ktoś będzie miał czas, humor lub inne dolegliwości podzieli się ze wszystkimi (lub nie) swoim światopoglądem lub innym nieszczęściem które go dotknęło.

Czy można pokusić się o moderator-ów w celu oczyszczenia istniejących wątków (może ktoś z uczestników będzie skłonny?) – być może przeorganizowanie forum wystarczy (było nie było zaglądają tu tylko eleganccy ludzie …) ale raczej wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym przeciwny cenzurowaniu wpisów. Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów nawet bardzo kontrowersyjnych pod warunkiem że nie jest to złośliwy i ordynarny atak na innego użytkownika. Do naruszenia dobrego imienia któregoś z użytkowników chyba jeszcze nie doszło na forum. Natomiast faktycznie jakieś przeorganizowanie tematyczne byłoby potrzebne. Może admin założy oddzielny wątek na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym przeciwny cenzurowaniu wpisów. Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów nawet bardzo kontrowersyjnych pod warunkiem że nie jest to złośliwy i ordynarny atak na innego użytkownika. Do naruszenia dobrego imienia któregoś z użytkowników chyba jeszcze nie doszło na forum. Natomiast faktycznie jakieś przeorganizowanie tematyczne byłoby potrzebne. Może admin założy oddzielny wątek na ten temat?

Ja tez jestem przeciwny cenzurze i zgadzam się że każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów - nieśmiało jednak przypominam że to forum o Klasycznej Męskiej Elegancji i wpisy które rażąco dobiegają od głównego tematu wątku powinny być usuwane lub przenoszone do ... kosza? lub innego podforum np. o teoriach spiskowych lub innych bajkach.

Z racji rosnącej liczby użytkowników (co ciesz) obawiam się że to smutna konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wątek, pt. "KOSZ" byłby właściwy dla tematów rażąco odbiegających od tematyki forum. Ci, którzy szukają konkretnych treści do "KOSZA" raczej nie zajrzą :)

Zgadzam się, że warto zadbać o właściwą organizację już teraz - z czasem będzie to wymagało coraz większego nakładu pracy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym przeciwny cenzurowaniu wpisów. Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów nawet bardzo kontrowersyjnych pod warunkiem że nie jest to złośliwy i ordynarny atak na innego użytkownika. (...)

Z racji rosnącej liczby użytkowników (co ciesz) obawiam się że to smutna konieczność.

1. Przyznam, że nie czytam wyjątkowo dokładnie naszego forum, ale NIGDY nie spotkałem się na nim z atakami na innego użytkownika?!?

Co masz na myśli? Czy nie przesadzasz?

2. Liczba użytkowników powoli rośnie, ale "liczba wpisów na godz" :-) zdecydowanie maleje w porównaniu do końca lata i października, więc nie przesadzajmy z potrzebą szybiego przebudowy forum.

Oczywiście także jestem przeciwko cenzurze. Gdyby ktoś wprowadził np. zasadę, że usuwane są posty wszystkich, których nicki zaczynają się na W i na Z chyba obaj nie bylibyśmy zadowoleni?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym przeciwny cenzurowaniu wpisów. Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów nawet bardzo kontrowersyjnych pod warunkiem że nie jest to złośliwy i ordynarny atak na innego użytkownika. (...)

Z racji rosnącej liczby użytkowników (co ciesz) obawiam się że to smutna konieczność.

1. Przyznam, że nie czytam wyjątkowo dokładnie naszego forum, ale NIGDY nie spotkałem się na nim z atakami na innego użytkownika?!?

Co masz na myśli? Czy nie przesadzasz?

2. Liczba użytkowników powoli rośnie, ale "liczba wpisów na godz" :-) zdecydowanie maleje w porównaniu do końca lata i października, więc nie przesadzajmy z potrzebą szybiego przebudowy forum.

Oczywiście także jestem przeciwko cenzurze. Gdyby ktoś wprowadził np. zasadę, że usuwane są posty wszystkich, których nicki zaczynają się na W i na Z chyba obaj nie bylibyśmy zadowoleni?

Pozdr,

wojvv

Przecież napisałem 'Do naruszenia dobrego imienia któregoś z użytkowników chyba jeszcze nie doszło na forum'. Natomiast jestem pewny że kiedyś do tego dojdzie. Udzielają się tu głównie mężczyźni a więc konflikt i wytoczenie ciężkich armat to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyznam, że nie czytam wyjątkowo dokładnie naszego forum, ale NIGDY nie spotkałem się na nim z atakami na innego użytkownika?!?

Co masz na myśli? Czy nie przesadzasz?

2. Liczba użytkowników powoli rośnie, ale "liczba wpisów na godz" :-) zdecydowanie maleje w porównaniu do końca lata i października, więc nie przesadzajmy z potrzebą szybiego przebudowy forum.

Oczywiście także jestem przeciwko cenzurze. Gdyby ktoś wprowadził np. zasadę, że usuwane są posty wszystkich, których nicki zaczynają się na W i na Z chyba obaj nie bylibyśmy zadowoleni?

Pozdr,

wojvv

1. Ja też nie czytałem ale ... nigdy tez w tym wątku nie pisałem o atakach na innego użytkownika, pisałem o dramatycznym mijaniu się z tematem głównym założonego wątku a nawet pisaniem czegoś zupełnie nie na temat (jak poczytasz ostanie to pewnie zrozumiesz).

2. I tutaj niestety tez nie zgadzam się z Tobą - podobnie jak saphir.pl uważam że lepiej to zrobić teraz niż później - taki zabieg zdecydowanie poprawi komfort korzystania z forum, które poza wymianą myśli spełnia też funkcje edukacyjno poradnikową ... a temat Klasycznej Męskiej Elegancji jest powiedzmy wielowątkowy i zaryzykuję złożony.

co do usuwania postów "... wszystkich, których nicki zaczynają się na W ..." wyjątkowo Cię rozumiem :D ale ja o tym nie pisałem

dodam tylko że wszystkie wcześniejsze wpisy łącznie z niniejszym to moje zupełnie subiektywne przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saphir zaproponował moim zdaniem dobry pomysł odnośnie kosza, warto by go było wprowadzić. Mogłyby tam lądować tematy typu "Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy". Co do pod-forum dla offtopu to jestem na nie, po co gadać o d... maryni na forum o męskiej elegancji?

I jeszcze druga sprawa jak już jestem przy wątku technicznym. Mianowicie chciałbym aby osoba zakładająca temat mogła go później zamknąć. Ta opcja jest dostępna na większości forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

wojvv

Przecież napisałem 'Do naruszenia dobrego imienia któregoś z użytkowników chyba jeszcze nie doszło na forum'. Natomiast jestem pewny że kiedyś do tego dojdzie. Udzielają się tu głównie mężczyźni a więc konflikt i wytoczenie ciężkich armat to kwestia czasu.

Myślę, że dobrze będzie, jeśli na naszym (i każdym) forum będzie "więcej wolności niż bezpieczeństwa". Wybacz, ale uważam problem, który podnosisz za sztuczny i wydumany i proponuję zakończyć tą dyskusję lub przenieść ją na priva.

Na tej samej zasadzie każdy z Panów Forumowiczów może być (jak w starym dowcipie) oskarżony za usiłowanie gwałtu, bo posiada narzędzie potencjalnej zbrodni.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

wojvv

Przecież napisałem 'Do naruszenia dobrego imienia któregoś z użytkowników chyba jeszcze nie doszło na forum'. Natomiast jestem pewny że kiedyś do tego dojdzie. Udzielają się tu głównie mężczyźni a więc konflikt i wytoczenie ciężkich armat to kwestia czasu.

Myślę, że dobrze będzie, jeśli na naszym (i każdym) forum będzie "więcej wolności niż bezpieczeństwa". Wybacz, ale uważam problem, który podnosisz za sztuczny i wydumany i proponuję zakończyć tą dyskusję lub przenieść ją na priva.

Na tej samej zasadzie każdy z Panów Forumowiczów może być (jak w starym dowcipie) oskarżony za usiłowanie gwałtu, bo posiada narzędzie potencjalnej zbrodni.

Pozdr,

wojvv

To Ty to zacząłeś wyrywając moje zdanie z kontekstu i tworząc sztuczny problem. Nie zmieniam zdania, uważam że obelgi i niecenzuralne słowa nie powinny mieć miejsca na tym forum. Jęśli sie pojawią powinny być natychmiast usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Panowie, istotnie pracujemy nad podpięciem nowej szaty graficznej.

Spokojnie, brak możliwości odpowiadania czy pisania nowych postów to problem chwilowy, nie planujemy pozostawić tak tego stanu rzeczy :) :)

Dziś może dojść jeszcze do kilku przepięć, prosimy o cierpliwość.

Po zakończeniu prac oficjalnie poinformujemy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.