Skocz do zawartości

Cygara przyjemność smaku i aromatu


Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Ano krzywi, ale dobre było. Pierwszy raz doceniłem wagę leżakowania przez długi czas w odpowiednich warunkach. Wcześniej myślałem, że to raczej metoda na "utrzymanie" cygara w przyzwoitej kondycji, ale nie sądziłem, że takie cygaro może być lepsze niż prosto ze sklepu.

Podobnie mam z odmianą Maduro tego samego formatu i tej marki. W ogóle mam do nich jakiś sentyment, chociaż zdaję sobie sprawę, że jest wiele lepszych cygar na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Panowie, takie niedyskretne pytanie. Co robicie z brzydkim zapachem z ust po paleniu ?

Wczoraj miałem mały zawodowy sukces, który uczciłem Romeo y Yulieta no. 3 (wiem, ze nic specjalnego, ale prezent od kolegi z Kuby) i szklanką Monkey Shoulder.

Od tamtego wieczora upłynęły: płyn do płukania ust, szczotkowanie zębów, rano śniadanie, kawa, szczotkowanie, płyn, a ja nadal czuje posmak tytoniu na nasadzie języka.

Paliłem papierosy w sumie 8 lat (szczęśliwie rzuciłem 3 lata temu), ale nigdy z czymś takim się nie spotkałem... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żorż Ponimirski według mnie coś musiało być nie tak z cygarem. Może nie było przechowywane w humidorze i się przesuszyło? Dobre cygaro (a R&J no. 3 z pewnością się do takich zalicza) powinno zostawić przyjemny, delikatny posmak, ale na pewno nic drażniącego, szczególnie dla osoby palącej wcześniej tytoń. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy humidor już po sezonowaniu  Zaopatrzenie na najbliższy miesiąc zrobione, zobaczymy czy naprawdę wsiąknę w to hobby.
IMG_5523.thumb.jpg.534a5f0014354db89a1b41f6cedb3ea5.jpg
IMG_5525.thumb.jpg.072faa6bd44b6f06f0da5a52dd0b5560.jpg
Gratuluję! Bardzo ciekawe sticki! Dobra selekcja na początek, od bardzo lekkich do mocnych i wyrazistych jak Partagas D czy Oliva V. Widzę też saszetki Bovedy/Xikara. Dobre, bezobsługowe rozwiazanie jak się je regularnie wymienia, w humidorze z szybą zazwyczaj wilgotność szybciej spada niż w humidorach w całości drewnianych.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.