Skocz do zawartości

Marka Crownhill Shoes


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Hello,

 

According to your request, we have to explain that the Wellesley last, in which is fabricated the Edinburgh model, is no wide enough to rise a G fitting, so we can produce a shoe for you with guaranties to fit you comfortable.

 

We apologize for that

 

Regards

 

Customer Service Department

Crownhill Shoes Spain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich brązowe, zamszowe monki w maju. Zanim zamówiłem pytałem ich o rozmiar, pojawił się temat tęgości. Podałem im w mailu 42 F po czym później zrobiłem zamówienie na stronie, numer 42 buta i czekałem 3 , 4 tyg. gdyż zlecili wykonanie w takiej wielkości fabryce. 

Użytkownik "Anachronis" jak czegoś nie wie to niech po prostu nie wypowiada się w temacie, a w szczególności nie pisze " na pewno".

Z butów jestem bardzo zadowolony, wtedy przesyłka do Polski była gratis i była to najlepsza oferta jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia, zrozumienia informacji zawartych w opisie butów, oraz korespondencji z właścicielem (nie z obsługą sklepu): kopyto Wellesley (m.in. trzewiki balmoral) jest szersze niż pozostałe. Skoro pozostałe są G, to Wellesley jest .... również przynajmniej G.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne są te buty. Cały czas jakoś do nich "dojrzewam".

Tak czysto hipotetycznie... ciekawe na jakiej półce ustawiłby te buty kolega Immune.

 

Cenna byłaby również opinia pana Michała Kędziory. Prezentuje on w Internecie, wg mnie, dość oryginalne buty tej firmy.

Używam identycznych od kilku miesięcy i wydają się być ok + cost vs utility. Ale ostateczną ocenę pozostawmy ekspertom... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia, zrozumienia informacji zawartych w opisie butów, oraz korespondencji z właścicielem (nie z obsługą sklepu): kopyto Wellesley (m.in. trzewiki balmoral) jest szersze niż pozostałe. Skoro pozostałe są G, to Wellesley jest .... również przynajmniej G.   

 I wez tu czlowieku badz madry, skoro wlasciciel mowi jedno, a obsluga drugie... Poprosze ich po prostu o wymiary wkladki dla rozmiaru 8,5 i zobaczymy co wyjdzie. O ile odpisza, bo na ostatnie pytanie poki co odpowiedzi nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.