Jump to content

Recommended Posts

Ca. kilkanaście razy na sezon. Faktycznie jak sobie teraz pomyślę, to chyba jednak stosunkowo więcej czasu spędzają bez narażenia na żywioły. Na planowane dłuższe przemieszczanie się piechotą, szczególnie podczas słoty, zakładam trzewiki, nieplanowane dzielnie znosiły. Biedronkę mam 200m od domu. ;)

Faktycznie bardzo ładnie zadbane buty, gratulacje. Ja swoje pary też użytkuję w podobnej częstości, dlatego nie dziwi mnie ich wygląd - szczotka, prawidła i kosmetyki regularnie używane sprawiają, że but wygląda po prostu bardzo dobrze.

39 minut temu, fan_dobrego_buta napisał:

Myślę, że Rada Miasta nie zaakceptuje takiej Inicjatywy Obywatelskiej. A para kolejna, jak wszystkich. :-D

E tam RM, ja z takimi zasobami uderzałbym od razu do Olsztyna, do Urzędu Marszałkowskiego - moim zdaniem to inicjatywa co najmniej regionalna;-)

Tak, idź koniecznie; jak masz tyle, to może na drugie i kolejne dadzą Ci pińcet;-)

Kolekcja zacna.

Dnia 26/12/2015 o 21:16, szewc24.pl napisał:

Miałem do czynienia z trzewikami Trickersa z cordovanu i muszę przyznać, że naprawdę świetna jakość wykonania butów, a także samej skóry. Co ciekawe, pomimo naprawdę mocnego zmaczania, nie tworzyły się żadne purchle.

FYI (bo nikt tego jeszcze w tym wątku nie napisał), Trickers używa cordovanu z Comipela, tego samego, którego od niedawna używa Yanko. To też tłumaczy duży wybór kolorów.

Dnia 9.09.2016 o 10:14, fan_dobrego_buta napisał:

Buty zostały przygotowane do sezonu:

T.jpg

Który to model/kolorystyka? :)

Odświeżam temat swoimi pierwszymi Trickersami, model Robert, zamsz w kolorze Coffe :) Nie są to najsmuklejsze buty w historii ale na moją szeroką stopę jak znalazł. Rozmiar 42, na długość odrobinę za długie na szerokość idealne, w 41 bym się pewnie nie wbił.

IMAG1427.jpg

• Upvote 6