Skocz do zawartości

[EXETER], Harrisons of Edinburgh - Ktoś Zna Ich Materiały?


torunianin

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem w ręku tkanin Scabal ale ktoś na forum pisał, że aktualnie nie stoją one zbyt wysoko jeśli chodzi o jakość.

Jeżeli chodzi o Harrisons to uważam, że są rewelacyjne. Szczególnie polecam Porter Harding 'Glorious Twelfth'. Jeżeli poprosisz o próbnik to myślę, że jest spora szansa, że prześlą (ja w taki sposób dostałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden próbnik, bodajże z flanelami, Harrisons of Edinburgh widziałem u Sebastiana Żukowskiego. Harrisons of Edinburgh ma w ofercie także tkaniny cenionej przez koneserów firmy H. Lesser & Sons z Londynu. Natomiast Scabal ma ponad 5000 propozycji tkanin, więc trudno dokonać globalnego porównania. Większość tkanin Scabala wytwarzana jest w Huddersfield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe i sporo informacji. Dzięki.

Więcej informacji o angielskich, włoskich i polskich tkaninach w osobnym wątku:

viewtopic.php?f=1&t=433

Z angielskiej konkurencji warte rozważenie są tkaniny Johna Fostera (bezproblemowy zakup online):

http://www.johnfosterdirect.com/en

Pojedyncze kupony tkanin Johna Fostera są także dostępne w sklepie Merino w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbniki John Foster ma również Sebastian Żukowski

Bardzo ciekawe i sporo informacji. Dzięki.

Więcej informacji o angielskich, włoskich i polskich tkaninach w osobnym wątku:

http://forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=1&t=433

Z angielskiej konkurencji warte rozważenie są tkaniny Johna Fostera (bezproblemowy zakup online):

http://www.johnfosterdirect.com/en

Pojedyncze kupony tkanin Johna Fostera są także dostępne w sklepie Merino w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie kupowałem, ale kontaktowałem się z Nimi. Bardzo przyjaźni ludzie, szybka odpowiedź. Zresztą, z Harrisons też uzyskałem odpowiedź w ciągu jednego dnia. BTW. Dziś Pan w Merino mówił, że będą mieli trochę więcej za jakiś czas, tylko czekają na ofertę.

Tylko z Harrisons nie uzyskałem odpowiedzi dot. cen - ktoś się orientuje jakie mniej więcej są "widełki" cenowe dla wełen S120/S150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

rozumiem, prawdopodobnie nikt nie kupował.

J. Foster ma na stronie sklepu on-line ceny podane w wartościach netto. Mam próbniki i można zrobić jakieś zamówienie łączone, tylko nie uzyskałem jasnej odpowiedzi jaką cenę (czy z Vat) zapłacę zamawiając te materiały - pisałem o moich wątpliwościach w innym wątku.

Mogę próbnik J Foster przynieść na piątkowe spotkanie - jest ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.