Skocz do zawartości

II Spotkanie Forumowiczów Piątek 1 kwietnia g.19.00


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

Guziki rogowe są już w drodze i kolega Damiance spodziewa się ich w poniedziałek. Najwyższa pora zorganizować kolejne spotkanie Klubu Małego Dandysa.

Z przyjemnością zawiadamiam że spotkanie forumowiczów odbędzie się w Prima Aprilis w Piątek 1 kwietnia, godz. 19.00 Winiarnia Tbilisi, Chmielna 11, Warszawa

Wszystkich serdecznie zapraszam i proszę o potwierdzenie przybycia na priv.

Info o poprzednim spotkaniu: viewtopic.php?f=1&t=449

Gościa nie przewidujemy. Uznaliśmy z Macaronim że mamy dużo tematów do obgadania i obędzie się bez dodatkowych atrakcji. W lutym zabrakło nam czasu i wielu z nas zostałoby dłużej! Z tego tytułu startujemy tym razem w piątek i godzinkę wcześniej o 19.00. Jeśli wola forumowiczów odnośnie gościa jest inna możemy oczywiście kogoś zaprosić. Słyszałem że Luca Rubinacci ma przyjechać do Warszawy w tym terminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

M.Z. - no no nie tak pochopnie ;) , może jakiś forumowy as biega w tweedowym garniturze sportowym ?!

Klasyczne poliestrowe zielone dwurzędówki są dostępne w sklepach z używaną odzieżą. Zaledwie 29 zł za kg :) Ale jestem bardziej za opcją w dresach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z inspekcji w Tbilisi. Lokal jest zabezpieczony na przyszły piątek, pomagali mi dwaj koledzy ...

Zaki może zostaniesz PR managerem Tbilisi? :) jeszcze na miejscu dowiedziałem się od prowadzących to miejsce, ze już zaklepałeś piątek :)

BTW całkiem niezły tandem to półsłodkie wino + deska serów (serów ostatnio nie zamawialiśmy a to błąd :) )

pozdrawiam

damian

p.s. koszt w totalu guzików ma ostatecznie wyjść niższy niż przewidywany, ale nic więcej nie powiem dopóki nie zobaczę faktury ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiance - akcja była szybka, przed podaniem daty na forum musiałem się upewnić że winiarnia jest wolna. Rzeczywiście to był błąd że zapomnieliśmy o desce serów, a mają także świetne oliwki. W piątek będzie okazja żeby to naprawić. A co tak wcześnie wróciłeś z Tbilisi? Nawet 23.00 jeszcze nie ma :)

xkoziol - jeśli znajdziesz fajne miejsce z charakterem to czemu nie. Jest to opcja na kolejne spotkanie. Pamiętaj że musimy mieć osobną salkę ze względu na dosyć oryginalne zachowania (np pokazy garderoby) i tak jak Damiance pisze z szerokim wyborem piw nie tylko z jasnym pełnym podanym do kreski z wyłyżeczkowaną pianą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiance - akcja była szybka, przed podaniem daty na forum musiałem się upewnić że winiarnia jest wolna. Rzeczywiście to był błąd że zapomnieliśmy o desce serów, a mają także świetne oliwki. W piątek będzie okazja żeby to naprawić. A co tak wcześnie wróciłeś z Tbilisi? Nawet 23.00 jeszcze nie ma :)

...

kolegę żona namierzyła :) a inna sprawa, że zaczęliśmy o 19.00 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiance - akcja była szybka, przed podaniem daty na forum musiałem się upewnić że winiarnia jest wolna. Rzeczywiście to był błąd że zapomnieliśmy o desce serów, a mają także świetne oliwki. W piątek będzie okazja żeby to naprawić. A co tak wcześnie wróciłeś z Tbilisi? Nawet 23.00 jeszcze nie ma :)

...

kolegę żona namierzyła :) a inna sprawa, że zaczęliśmy o 19.00 ...

Za tydzień wszelkie wyjścia przed godziną 23.00 będą traktowane jako dezercja, a dla wiarusów można pomyśleć o opcji co robimy po północy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się zalicza do loży? Ja jestem piwożłopem strasznym.

Dla wielbicieli piwa chyba najlepsze jest Bierhalle (piwo jest powiedzmy jest MTM, dla piwowara), a z salka nie powinno byc problemow;)

Ja, może wydam się niepasującym, ale mogę wypić piwo na ławce nad Wisła.

Albo w bramie na Pradze :)

Bliżej wakacji i ławeczki też weźmiemy pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thanks God it will be georgian Friday!

tylko czy po tym gruzińskim winie będziemy jeszcze na siłach "coś robić" po północy :)

Czy jest gruzińskie piwo? :)

No pewnie, nawet całkiem niezłe. Ale nie wiem, czy podają w Tbilisi. :)

Zawsze Xkoziol może wyskoczyć na chwilę na jedno szybkie w bramie na Chmielnej. Panowie palący tytoń dotrzymają towarzystwa i rozkręcą alternatywną imprezę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.