Skocz do zawartości

Konkurs - SHOW YOUR SHOE PASSION!


SHOEPASSION.com

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie również serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz dla p. Joanny!

I bardzo dziękuję za docenienie także i mojego zgłoszenia. Znaczek But w Butonierce będę nosił z dumą, a kiedyś może i mnie będzie dane zostać członkiem Stowarzyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Bardzo dziękuję za wyróżnienie (podwójne  wyróżnienie– a to prawie jak wygrana , prawda ?;)).Jest mi niezmiernie miło .

Gratuluję wszystkim laureatom .

Wszystkich uczestników pozdrawiam bardzo serdecznie.

 

Ze względu na to , że posiadam pewną wiedzę tajemną chciałabym teraz w całkowitej konspiracji napisać wiadomość do Pana Bakera –oczywiście liczę na to , że zostanie to tylko między nami ;).

Otóż mam pewną teorię:

Z tego co pamiętam oboje wybraliśmy ten sam model butów Shoepassion –dokładnie granatowo-koniakowe Oxfordy No 382. (gratuluje gustu ;)) I teraz proszę sobie wyobrazić sytuacje , w której jury dochodzi do wniosku , że nasze zgłoszenia zasługują na I nagrodę…ogłoszenie wyników , wręczenie nagród…i słyszymy „LEFT SHOE MODEL NO 382 GOES TO…BAKER!” and „RIGHT SHOE  MODEL NO 382 GOES TO…JOANNA!”…i w tym momencie ja wpadam w szał i zaczynam krzyczeć  , że ja prawego  buta nie chcę, że ja muszę mieć lewego buta a Pan , że nigdy w życiu lewego buta mi nie odda …a że Joanna to zodiakalny Skorpion a Pan Baker „wygląda” na człowieka o trudnym charakterze zaczyna się walka….widzi Pan już co się dzieje…wybucha afera…w mediach dochodzą do głosu Obrońcy Prawego Buta , rozpoczyna się dyskusja o dyskryminacji, równym traktowaniu itp….teraz już Pan rozumie , prawda? ;)

Stąd nasze wyróżnienie ;)

 

Udanego dnia wszystkim życzę.

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo potrzeba tu komisji! Przecież ewidentnie widzimy faworyzowanie prezentacji audiowizualnych i dyskryminacje prozy i poezji. To przykład działania wiadomych sił dążących do zniszczenia polskiej kultury przez zniechęcanie do czytania! Do tego nick zwycięzcy ewidentnie wskazuje na zakamuflowaną opcje niemiecką! :ph34r:

PS. Gratulacje. ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to , że posiadam pewną wiedzę tajemną chciałabym teraz w całkowitej konspiracji napisać wiadomość do Pana Bakera –oczywiście liczę na to , że zostanie to tylko między nami ;).

Otóż mam pewną teorię:

Z tego co pamiętam oboje wybraliśmy ten sam model butów Shoepassion –dokładnie granatowo-koniakowe Oxfordy No 382. (gratuluje gustu ;)) I teraz proszę sobie wyobrazić sytuacje , w której jury dochodzi do wniosku , że nasze zgłoszenia zasługują na I nagrodę…ogłoszenie wyników , wręczenie nagród…i słyszymy „LEFT SHOE MODEL NO 382 GOES TO…BAKER!” and „RIGHT SHOE  MODEL NO 382 GOES TO…JOANNA!”…i w tym momencie ja wpadam w szał i zaczynam krzyczeć  , że ja prawego  buta nie chcę, że ja muszę mieć lewego buta a Pan , że nigdy w życiu lewego buta mi nie odda …a że Joanna to zodiakalny Skorpion a Pan Baker „wygląda” na człowieka o trudnym charakterze zaczyna się walka….widzi Pan już co się dzieje…wybucha afera…w mediach dochodzą do głosu Obrońcy Prawego Buta , rozpoczyna się dyskusja o dyskryminacji, równym traktowaniu itp….teraz już Pan rozumie , prawda? ;)

Stąd nasze wyróżnienie ;)

 

Udanego dnia wszystkim życzę.

Joanna

 

Pani Joanno, zapewne byłoby tak, jak Pani sugeruje, z tym, że ja oczywiście nie oddałbym prawego buta a nie lewego (mój avatar jest nieprzypadkowy ;)). 

 

Miłego! 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Joanno, zapewne byłoby tak, jak Pani sugeruje, z tym, że ja oczywiście nie oddałbym prawego buta a nie lewego (mój avatar jest nieprzypadkowy ;)). 

 

Miłego! 

Panie Baker

Musze się do czegoś przyznać....moje okrzyki , że niby nie chcę prawego buta miałby na celu wprowadzenie Pana w błąd...w momencie kulminacyjny walki  ja prawego buta miałabym już  dawno na nodze ;)i żeby mi go odebrać trzeba by mi kończynę uciąć...o swojej wygranej jestem zatem przekonana ale żeby Panu nie było przykro to ja pozwoliłabym Panu "je"-oxfordy odwiedzać...z Poznania do mnie całkiem niedaleko...jak rzut oxfordem ;)

Pozdrawiam

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.