Jump to content

Buty, trochę taniej

Guest grzesiek

Recommended Posts

Zwroty bezpłatne przy płatności przez PayPal.
Przy Twoim rozmiarze trzewiki 7 (6 może być za mała wg mnie) ale będzie lekki luz (moje stopy to 258 i 260, kupiłem 7). Na zdjęciu moja stopa 258mm w bucie maksymalnie włożona do przodu, 2mm luzu. Przy stopie drugiej dopasowanie idealne na długość i szerokość. Szerokość moich stóp to ok. 10cm.
W rzeczywistości po sznurowaniu i z wkładką trzymają się dobrze. Jedynie przy moim niskim podbiciu mam sporo miejsca nad zgięciem stawu skokowego pod językiem. Tęgość G plus szczupłe kostki robi swoje.

d16b465312aacb1da624f743d30308c8.jpg

• Upvote 1
  • Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wczoraj przyszły kupione z winy [mention]bratdominik [/mention] i [mention]Szydlowsky [/mention] burgundowe trzewiki. Bardzo ładnie wykonane, miękka skóra. To moje pierwsze trzewiki na skórzanej podes

@zimmermann i @flozbi - czy mieliście Panowie jakąkolwiek styczność z naszymi butami, przymierzaliście, nosiliście? Czy może powtarzacie „opinie”, w których ktoś powtórzył, że mamy „złą opinię”?

Serwus! Trafiłem secondsy Barker Glencoe w cenie 750 zł. Buty na pierwszy rzut oka wykonane bardzo porządnie. Zaskakuje ich lekkość. Zobaczymy jak się sprawdzą

Posted Images

@pablocito ja z moich też zadowolony, z tym że zgodnie z zamysłem poszły do zelowania czymś co pozwoli mi zachować równowagę na ewentualnym śniegu/lodzie. Podwójną skórzaną już miałem i kląłem na czym świat stoi ślizgając się jak na lodowisku. Niech Tobie Twoje służą - cieszę się, że się skusiłeś.

• Like 1

Hej,

Chciałbym prosić o opinię na temat "wyhaczonych" butów na Zalando.

Monki Gordon & Bros koniakowe.

Do tej pory nosiłem Wojasa i jedne G.K. Mayer.

Polowałem na Berwick lub G&B. Trafiły się te 😊

Zorientowałem się, że za pierwszym razem dodałem 2 zdjęcia w złym formacie. A właściwie o ocenę czubkow butów mi chodziło, są na nich jakby punktowe wgniecenia.

20201211_164542.jpg

20201211_164623.jpg

20201211_170311.jpg

20201211_164832.heic 20201211_164841.heic

20201213_124858.jpg

20201213_124905.jpg

• 2 weeks later...

Dobry wieczór - właściwie to bardziej dobra noc - piszę w sprawie butów. Mianowicie poszukuję sztybletów w kolorze czarnym w rozmiarze 44 w cenie w przedziale od 500 do 800 zł - na jakie producentów warto by było spojrzeć w tym przedziale cenowym oraz jeśli macie obecnie jakiś fajny link do butów to bym poprosił.

Dziękuję za odpowiedzi i jeśli jest jakieś miejsce na forum gdzie pomaga się znaleźć buty w danym przedziale cenowym,, to bym poprosił o nakierowanie.

W dniu 11.12.2020 o 17:10, TomaszG napisał:

Hej,

Chciałbym prosić o opinię na temat "wyhaczonych" butów na Zalando.

Monki Gordon & Bros koniakowe.

Do tej pory nosiłem Wojasa i jedne G.K. Mayer.

Polowałem na Berwick lub G&B. Trafiły się te 😊

Zorientowałem się, że za pierwszym razem dodałem 2 zdjęcia w złym formacie. A właściwie o ocenę czubkow butów mi chodziło, są na nich jakby punktowe wgniecenia.

20201211_164832.heicUnavailable 20201211_16481.heicUnavailable

buty do zwrotu

5 godzin temu, Charr napisał:

Dobry wieczór - właściwie to bardziej dobra noc - piszę w sprawie butów. Mianowicie poszukuję sztybletów w kolorze czarnym w rozmiarze 44 w cenie w przedziale od 500 do 800 zł - na jakie producentów warto by było spojrzeć w tym przedziale cenowym oraz jeśli macie obecnie jakiś fajny link do butów to bym poprosił.

Dziękuję za odpowiedzi i jeśli jest jakieś miejsce na forum gdzie pomaga się znaleźć buty w danym przedziale cenowym,, to bym poprosił o nakierowanie.

przeglądaj na bieżąco super outlet na patine.pl - zdarzają się bardzo dobre ceny, które są w Twoim budżecie.

6 godzin temu, Charr napisał:

To jest ten dział, nie ma bardziej szczegółowych.
popatrz może tu:
https://www.ebay.pl/sch/loakesecondsbynorthshoeslincoln/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
albo outlet meermina też na ebay

35 minut temu, Koval napisał:

Według Krajowej Administracji Skarbowej (jej przedstawiciel mówi to wyraźnie w materiale z linka) są gotowi do naliczania opłat od 1 stycznia, więc chyba wiadomo...

Ok, na obrazku było :) ciekawy jestem tylko od interpretacji,bo kupiłem coś w UK i na pewno dojdzie dopiero w styczniu. Czy będą liczyli opłaty od dnia wpłynięcia do Polski czy od daty nadania w UK