Jump to content

Buty, trochę taniej

Guest grzesiek

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wczoraj przyszły kupione z winy [mention]bratdominik [/mention] i [mention]Szydlowsky [/mention] burgundowe trzewiki. Bardzo ładnie wykonane, miękka skóra. To moje pierwsze trzewiki na skórzanej podes

@zimmermann i @flozbi - czy mieliście Panowie jakąkolwiek styczność z naszymi butami, przymierzaliście, nosiliście? Czy może powtarzacie „opinie”, w których ktoś powtórzył, że mamy „złą opinię”?

Serwus! Trafiłem secondsy Barker Glencoe w cenie 750 zł. Buty na pierwszy rzut oka wykonane bardzo porządnie. Zaskakuje ich lekkość. Zobaczymy jak się sprawdzą

Posted Images

W dniu 29.05.2019 o 22:56, Cineos napisał:

Posiada ktoś boat shoes od Herringa?

https://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&sale_search=0&Tags[]=37&Brands[]=6&fics=1&haid=39&fp_box_id=1

Mam stopę 258mm i noszę rozmiar 6UK - 6.5UK.

Na stronie można wybrać 40 i 41. Co proponujecie?

Zamów dwie pary i odeślij potem te złą? Sam tak robię.

Co możecie powiedzieć o Bexley Swan i Mayfair Classic?
Jestem odwiecznym użytkownikiem butów typu Ryłko, Wojas itp, biorę cokolwiek co pasuje rozmiarem (rozmiar butów "garniturowych" to 46+). Zawsze to jest mniejsza lub większa męka, chodzenie w tym, ale taka robota - a mając mój rozmiar stopy dotychczas głównym wyzwaniem było znalezienie czegokolwiek, co nie jest ewidentnie za małe (w praktyce kupuję chyba wyłącznie w sklepie "Buciory" w Warszawie).
No ale wpadłem na pomysł, żeby może przetestować coś lepszego - czy te modele u góry mają jakieś ogólnie znane plusy/minusy? I jak wygląda sprawa rozmiarówki?

Akurat jedne i drugie są na wyprzedaży...

On 5/29/2019 at 12:36 AM, Dyjamentowski said:

Bardzo mnie korci, żeby wziąć Wziąłem te monki za kostkę, szczególnie w tej cenie. Brakuje mi trochę rzutu z góry, ale nosek wygląda ok, co?

Buty jakościowo chyba w porządku, chociaż cena katalogowa (1300) mocno aspiracyjna, natomiast kolor przepiękny, idealnie takiego szukałem. Tylko niestety jak ostatni noob zamiast zamówić trzy rozmiary i wybrać najlepszy, zaufałem ich tabeli rozmiarów i zamówiłem 42, które same spadały. Wracają więc właśnie do Zalando.

• 2 weeks later...

W Massimo Dutti wyprzedaże, czy warto botki safari za 269zł (Made in Portugal, woskowane sznurowadła)?

image.png.fff1710031f9d15949ab86d67b57434d.png

na żywo wyglądają trochę gorzej

image.png.a5c2ce8ba9db1e66de5fe4dbd59b1b06.png

Ewentualnie gdzie dostanę podobne - zależy mi na cienkiej podeszwie gumowej - mogą być droższe?

• 3 weeks later...

Szukam sobie nowej pary obuwia (poprzednia rozleciała się od biegania po kamieniach w Arizonie) i mam problem. Mój portfel stać na obuwie w granicach ok. 200 zł, więc postanowiłem wybrać CCC. Modelu, który kupiłem poprzednio już niestety nie ma: https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mb-sorgo-02-czarny

Z kolei jedyny inny dobry (pod względem kształtu) model ostał się jedynie w jakichś dziwnych rozmiarach: https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mb-kris-26-czarny

Jest jego inna wersja z innymi wykończeniami, ale te dziurkowania uważam za mocno słabe: https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mb-kris-02-czarny-2

Wiecie może, gdzie mogę w affordable price znaleźć coś podobnego? Tzn. czarne derby ze skóry licowej, z niezbyt szpiczastym czubem (ale też nie kwadratowym), bez krzykliwych zdobień, z relatywnie szeroką częścią na śródstopie? Pozostałe modele w CCC to niestety jakaś chała... Interesuje mnie, żeby można było to zobaczyć i przymierzyć — mieszkam w Warszawie.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc — pozdrawiam serdecznie!image.thumb.png.8298da02f773eb64afd00fbdc1ff51dc.pngimage.png.fac1d9889ba5dcad4c8d4209eb67c8ab.pngimage.png.fa2c3f6529bd3221ece5244dc1c00203.png

Niestety, za 200 zł nie kupisz butów, które spełniałyby minimalne normy estetyczno-jakościowe. Takie buty zaczynają się gdzieś od 550 zł. Ew. można szukać okazji na aukcjach, ale też nie za dwie stówy. Proponuję dozbierać.

• Upvote 1

Witam Wszystkich,

to mój pierwszy post na tym forum i odrazu chciałbym prosić o pomoc/radę. Potrzebuję nowych klasycznych, czarnych butów typu oxford i uwagę moją zwróciły takie oto buty dostępne w sklepie Vistula https://vistula.pl/buty-neeson-lantier . Czy miał ktoś do czynienia z butami sygnowanymi marką Lantier i mógłby mi podpowiedzieć czy w tej cenie zakup tych butów ma sens czy lepiej jednak zdecydować się na coś innego. Nie ukrywam że zainteresowała mnie cena w tym przypadku, tym bardziej że można jeszcze dodatkowo skorzystać z kilku dostępnych promocji np. - 25% z kodem LATO (ale tylko do jutra do godziny 10:00). Będę wdzięczny za pomoc i komentarze.

1 minutę temu, flozbi napisał:

Miałem i zdecydowanie nie polecam! Myślę, że w CCC można lepiej trafić.

Dziękuję za informację, niestety tak właśnie podejrzewałem :( A jeśli mógłbym jeszcze zapytać, to jakie są główne wady tych butów ma podstawie Twoich doświadczeń?