Jump to content
Guest grzesiek

Buty, trochę taniej

Recommended Posts

^Dlaczego zatem ukrywane/usuwane są linki do używanych-nieużywanych-ewentualnie mało używanych butów, które mogłyby spokojnie posłużyć komuś bo są właśnie raz mierzone?

Ludzie nie mają oporu by kupić używaną koszulę lnianą, ale buty lekko używane/przymierzone są już "niefajne" - a po poddaniu ich ozonowaniu nie stanowią większego zagrożenia niż ta koszula.

Szukam opinii nt butów marki County Classic (Anglia). Jest ktoś w stanie coś powiedzieć mi na ich temat? :)

Panowie, czy w cenie split-toe Meermina (170 EUR) znajdę coś podobnego u konkurencji? Czy zostać przy meerminie?

Mam pytanie odnośnie zakupów na Ebay. Z jakimi kosztami dodatkowymi muszę się liczyć, zamawiając z USA buty za 70$? Z tego, co przeczytałem, to chyba nie ma cła? Podatek wynosi 23%?

23 proc od kosztu z wysyłką plus koszty operacyjne przedstawienia do kontroli celnej itp. tj. Ok 20-30pln. PP, u kuriera drożej.

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

36 minut temu, Bacek napisał:

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

Akurat w sklepie Loake w Poznaniu jest fachowa obsługa i mogą dobrze doradzić. Jest jeszcze Buczyński na Kantaka. U Milera z tym doradzaniem to tak sobie.

Sure ale Loake to ponad budżet/aspiracje. Powiedział bym że 800 PLN to max maxów.

Rozglądałeś się w tk MAXX za prime shoes ?

edycja:

Na zalando lougne są Gordony od 220 zł.

Zawadzę o tkmax koło poniedziałku. Problem ze mną jest taki że to rozmiar 45/46 a tego dużo i tak nigdy nie ma.

Kewin dzięki za tip. W Awenidziie były tylko derby 43. Za to na Malcie większy wybór. Najpierw znalazłem modele z otwartą przyszwą czy jak to się nazywa. Numer 9.5/43.5 okazał się perfekcyjny. Już się chciałem poddać ale wypatrzyłem klasyczne tyle że 44. Te niestety latały na nodze w każdą stronę. Już był w ogródku .... Po zmianie alejki na szczęście trafiła się jedna 43.5. Także operacja zakończona sukcesem. No i gwóźdź programu, po drugiej obniżce, akurat ten model, 214 pln. Także buty w cenie klapek.

buty.jpg

• Like 1

Cieszę się, że mogłem pomóc. Bardzo fajna cena, gratuluję.

W dniu 17.05.2019 o 11:06, jarecki70 napisał:

U Milera z tym doradzaniem to tak sobie.

U Millera resztki butów. Twierdzą że niedługo wchodzą jakieś ich własne oxfordy.

20 minut temu, Bacek napisał:

U Millera resztki butów. Twierdzą że niedługo wchodzą jakieś ich własne oxfordy.

Podobno buty pod ich marką szyte w Portugalii.

Szukam jakichś fajnych zamszowych loafersów,  polecicie coś tak w granicach +/- 500zł ?

W dniu 23.05.2019 o 12:57, feriak napisał:

Szukam jakichś fajnych zamszowych loafersów,  polecicie coś tak w granicach +/- 500zł ?

Nie wiem, czy sie juz pojawiło na forum, ale jeśli idzie o tańsze alternatywy dla poszukujących, to możecie spróbować https://brilu.pl/pol_m_Buty-meskie_Loafersy-388.html 

Sam kupiłem buty na zimę i pierwszy sezon na plus. Rzekłbym, że to buty na poziomie naszych galeryjnych sklepów (Ryłko, Wojas, Conpohl) w jeszcze bardziej przyzwoitej cenie.

• Upvote 1

4 minuty temu, michau napisał:

Podzieliłbyś się fotkami?

Buty niestety wyjechały na odpoczynek ;) nie mam miejsca na trzymanie ich w mieszkaniu w sezonie wiosenno-letnim, ale chętnie podzielę się jak tylko będę w domu. Szukałem mojego zamówienia na koncie klienta, ale buty sa juz niedostępne.

Buty niestety wyjechały na odpoczynek  nie mam miejsca na trzymanie ich w mieszkaniu w sezonie wiosenno-letnim, ale chętnie podzielę się jak tylko będę w domu. Szukałem mojego zamówienia na koncie klienta, ale buty sa juz niedostępne.
Spoko.
Fajnie byłoby zobaczyć jak się prezentują po kilku mcach użytkowania.

Mam zamiar je zamówić, najrozsądniejsze wydają się te, na zdjęciach całkiem nieźle się prezentują:
https://brilu.pl/product-pol-3124-Ekskluzywne-skorzane-loafersy-meskie-Philippe-brazowe.html
Akurat szukam jakichś tanich butów na lato, macie może jakieś inne propozycje, zauważyliście gdzieś ciekawe promocje na pensówki , bądź bardziej eleganckie zamszowe mokasyny/driving w sportowych cenach na zalando bądź u naszych polskich producentów?

Zerknij na zalando lounge. Są buty Ortiz Reed za dobre pieniądze. Bardzo dużo modeli, przykład:

IMG_0390.PNG

IMG_0387.PNG

IMG_0389.PNG

• Like 2

A ja szukam z kolei jakichś monków, chyba z zamszu bardziej, może w odcieniu ciemnego granatu, jeśli można takowe znaleźć w sensownych pieniądzach. Przejrzałem te ortiz & reed, ale zamszowe już jakieś ostatnie rozmiary, które mi nie pasują, a w tym brilu nie znalazłem zamszowych. Warto się przejść do tk Maxx? Nie przepadam za powszechnie panującym rozgardiaszem w tej placówce, więc nie wspominam tych wizyt z przyjemnością.