Jump to content
Guest grzesiek

Buty, trochę taniej

Recommended Posts

@back
Przeszycia były za mocno ściągane, lub skóra jest pachwinowa. Skora taka ma zawszd problemy z przyjmowaniem kosmetyków.
Akurat w tym miejscu podczas użytkowania się lekko skóra pomarszczy, ale zadarty nosek to już jest podstawą do wymiany. Jak to na wyprzedażach w MD może być problem z dostępnością. Twoje ryzyko.
Chyba że kupisz jeszcze jedną, dobrą parę a tą potem oddasz.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Takie "kwiatki" są wpisane w filozofię wyprzedaży ;) Na tej samej wyprzedaży zmówiłem dwie pary sneakersów i takich niespodzianek nie otrzymałem (coś tam się zawsze znajdzie).

Dziękuję Wam bardzo za pomoc. W związku z tym, że właśnie spodziewam się, że będzie problem z dostępnością, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ten nosek może jakoś negatywnie wpływać na użytkowanie? Bardziej wrażliwa na uszkodzenia mechaniczne podeszwa itd.? Czy po prostu buty gorzej wyglądają i tyle?:D 

W CCC z karta klienta do niedzieli na wszystkie półbuty 50% w dół, dorwałem z czystej ciekawości jakieś monki ale skóra strasznie się rysuje nawet po lekkim przejechaniu paznokciem i zastanawiam się jak z tym walczyć. Tak czy siak za te grosze buty będą idealne pod wyjście z kumplami na mocno zakrapianą posiadówke bo szkody nie będzie 😜

32 minuty temu, Cajmer napisał:

W CCC z karta klienta do niedzieli na wszystkie półbuty 50% w dół, dorwałem z czystej ciekawości jakieś monki ale skóra strasznie się rysuje nawet po lekkim przejechaniu paznokciem i zastanawiam się jak z tym walczyć. Tak czy siak za te grosze buty będą idealne pod wyjście z kumplami na mocno zakrapianą posiadówke bo szkody nie będzie 😜

Nie zapomnij popryskać nano protecotrem :D 

Dosyć ładne, ale skóra chyba korygowana.
„za 400 warto?” to chyba najtrudniejsze pytanie, jakie można postawić. Zwykle odpowiadam „włóż do skarpety, wróć kiedy będziesz miał 800 i zapytaj jeszcze raz”. Rozumiem jednak, że nie zawsze tak się da. Napiszę zatem: za 400 można pomylić się (dużo) bardziej, niż kupując te buty.

• Upvote 1

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :)

bardzo dziękuję

jak będę miał budżet 800 na 1 parę to wiem w którą stronę skierować kroki, ale na wszystko przyjdzie czas

Bażant temat znam 😀

regularnie obserwuję ale jakoś w moim rozmiarze ( 7 ) marnie z wyborem i ceny raczej szybują w górę

Podałeś 3 różne tęgości, to zależy od Ciebie jaką masz stopę, a dopasowanie to powinna być najważniejsza sprawa. Ja teraz, po doświadczeniach, loafersy wziąłbym w tęgości F, ponieważ G jest za szeroka i buty spadają mi z pięty.

9 godzin temu, flozbi napisał:

Podałeś 3 różne tęgości, to zależy od Ciebie jaką masz stopę, a dopasowanie to powinna być najważniejsza sprawa. Ja teraz, po doświadczeniach, loafersy wziąłbym w tęgości F, ponieważ G jest za szeroka i buty spadają mi z pięty.

Chodzi mi o jakość butów, a najbardziej o stosunek jakości do ceny. Kopytami zajmę się w drugiej kolejności :)

Tak, w Loake mam loafersy w rozmiarze 9 i na początku było ciasnawo, ale do rozchodzenia.

Z Meermin zaczynałem od 9 (też loafers), stopy były ściśnięte jak w imadle zmieniłem na 9,5 i było ok.  

• Upvote 1

W dniu 25.07.2018 o 20:24, goman napisał:

Mam pytanie - za 400 warto ?

SHB0205BRN_a.jpg

Choć nie widziałem butów garniturowych od CT to mam ich sneakersy i bardzo sobie chwalę. Buty dla CT robi Loake na swoich kopytach, a 400zł za buty robione przez Loake to niezła cena, najniższa linia Loake L1 to jakieś 600zł, na wyprzedażach idzie dostać za 500zł (choć w tej linii interesujące są tylko zamszaki, reszta to skóra polerowana). Poniżej zdjęcie z jakiejś aukcji z ebaya co uk, zapisałem sobie, bo kopyto 3625 bardzo mi odpowiada.

charles tyrwhitt 3625 shoes02.jpg