Jump to content

Buty, trochę taniej

Guest grzesiek

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wczoraj przyszły kupione z winy [mention]bratdominik [/mention] i [mention]Szydlowsky [/mention] burgundowe trzewiki. Bardzo ładnie wykonane, miękka skóra. To moje pierwsze trzewiki na skórzanej podes

@zimmermann i @flozbi - czy mieliście Panowie jakąkolwiek styczność z naszymi butami, przymierzaliście, nosiliście? Czy może powtarzacie „opinie”, w których ktoś powtórzył, że mamy „złą opinię”?

Za taką cenę to grzech nie skorzystać...jedna doba via Lipsk i buty w domu i 6 stów w kieszeni i tak za 5 dni miałem kupić w Wawie...taki fart.To już 3 para Loake.

Posted Images

Nie wiem czy to haczyk, ale jeżeli tylko Panowie nie są z Hiszpanii to raczej ich nie uświadczycie ---> warunki transportu (chyba, że coś mi źle tłumaczy, nie uczę się hiszpańskiego).

W sumie szkoda, za tą cenę tez bym na próbę zamówił, może kopyta nie są jakieś wybitnie piękne, ale jednak wyglądają klasycznie.

Nie wiem czy to haczyk, ale jeżeli tylko Panowie nie są z Hiszpanii to raczej ich nie uświadczycie ---> warunki transportu (chyba, że coś mi źle tłumaczy, nie uczę się hiszpańskiego).

Tak, rzeczywiście, dostawa tylko na terenie Hiszpanii.
W dniu 9.04.2018 o 15:58, lubo69 napisał:

Tak, rzeczywiście, dostawa tylko na terenie Hiszpanii.

Ach... faktycznie nie doczytałem :( To lipa bo, miałem na nie chrapkę :(  Ktoś, coś w "ten deseń" i w tej cenie poleci (z dostawą do polski ;) ) oprócz wspomnianych wyżej Gant`ów?

10 godzin temu, lorecci napisał:

Dziękuje bardzo za odpowiedź - kupuje je - to będą moje pierwsze szyte buty :-)

Dobry wieczór mam nadzieję ze będą dobrze ci służyły i kupisz więcej pozdrawiam Dariusz

W dniu 12/04/2018 o 20:39, Anachronis napisał:

Czy ktos sie orientuje jak wyglada kwestia tegosci Bexleyow?

Czaje sie na jakies woly robocze od nich, szczegolnie te: https://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/bellagio?coloris=chataigne_fonce

i brakuje mi informacji odnosnie szerokosci (mam dosc szeroka stope, barkerowskie G)

Bexley niestety nie oznacza tęgości butów, a ta się różni pomiędzy modelami. Przypuszczam że buty z linka będą należały do tych węższych. Z tego co pamiętam dość szeroki jest np model mayfair oraz ich zamszowe chukka.

8 godzin temu, timeforalesson napisał:

Szukam boat shoes dobrej jakości w cenie powiedzmy do 300 zł. Nie wiem, ile dokładnie powinienem wydać żeby kupić coś sensownego, ale więcej niż 3 stówek wolałbym nie wydawać, no chyba że naprawdę będzie warto. Skóra licowa, może być (a raczej w tej cenie musi :P) gumowa podeszwa, najlepiej bez żadnych widocznych logotypów i metek. Super jakby buty pochodziły ze sklepu typu Zalando, gdzie ewentualny zwrot jest darmowy.

Jak szukasz "budżetowo" to może http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0476440001.html  ja mam takie od 2 sezonów i nie narzekam, w końcu to tylko buty sezonowe, typu casual, dzieciom nie zamierzam ich przekazywać (nie dbam o to w jaki sposób "zestarzeje się ich skóra ;) ), zniszczą się - wylądują w koszu.