Jump to content
Guest grzesiek

Buty, trochę taniej

Recommended Posts

^Dlaczego zatem ukrywane/usuwane są linki do używanych-nieużywanych-ewentualnie mało używanych butów, które mogłyby spokojnie posłużyć komuś bo są właśnie raz mierzone?

Ludzie nie mają oporu by kupić używaną koszulę lnianą, ale buty lekko używane/przymierzone są już "niefajne" - a po poddaniu ich ozonowaniu nie stanowią większego zagrożenia niż ta koszula.

Szukam opinii nt butów marki County Classic (Anglia). Jest ktoś w stanie coś powiedzieć mi na ich temat? :)

Mam pytanie odnośnie zakupów na Ebay. Z jakimi kosztami dodatkowymi muszę się liczyć, zamawiając z USA buty za 70$? Z tego, co przeczytałem, to chyba nie ma cła? Podatek wynosi 23%?

23 proc od kosztu z wysyłką plus koszty operacyjne przedstawienia do kontroli celnej itp. tj. Ok 20-30pln. PP, u kuriera drożej.

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

36 minut temu, Bacek napisał:

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

Akurat w sklepie Loake w Poznaniu jest fachowa obsługa i mogą dobrze doradzić. Jest jeszcze Buczyński na Kantaka. U Milera z tym doradzaniem to tak sobie.

Rozglądałeś się w tk MAXX za prime shoes ?

edycja:

Na zalando lougne są Gordony od 220 zł.

Zawadzę o tkmax koło poniedziałku. Problem ze mną jest taki że to rozmiar 45/46 a tego dużo i tak nigdy nie ma.