Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Daram napisał:

Cześć, od jakiegoś czasu jestem biernym użytkownikiem forum. Po ostatnich poszukiwaniach butów bez waszej pomocy się niestety nie obejdzie.

Szukam butów na swój ślub - czarnych oxfordów. Najlepiej jakby były na miejscu (w Warszawie) do przymierzenia, niestety byłem zarówno w:
- Loding - brak aktualnie rozmiarów, żadne nawet 
- Macaroni Tomato - mierzyłem Berwick 3010 r.10 - nie pasują, za tęgie i jakieś dziwne ułożenie stopy
- Loake - z rozmiarówki (10-10.5) był Cherchil - w ogóle nie pasują, za to mega wygodne był model Aldwych - tu odstrasza  jednak cena ;/   , z Holborn nie było rozmaru

Stąd też pytanie do was czy możecie polecić jakieś buty podobne krojem do Aldwych o tęgości F? Po przebojach na miejscu trochę boje się zamawiać w ciemno z klasycznebuty.
Dodatkowo czy wszystkie Brewicki będą podobne? Na tapecie mam jeszcze (3488, 2428, 4343)  lub Gordon and Bros 5092, 3853 

A kiedy ślub? Jeśli masz trochę czasu i możesz poczekać to dobrą okazją są promocje na patine.pl, sam kupiłem na ślub za 899zł na BF https://patine.pl/yanko-272-boxcalf-negro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już przyszły sztyblety Berwick. Niestety pół rozmiaru mniejsze od Yanko są za małe. Spróbuję z rozmiarem takim samym, a pewnie gdybym miał wybór to wziąłbym nawet pół rozmiaru większe, ale na sklepie ich już ich nie mają. To tak informacyjnie dla rozważających zakup.

Na pierwszy rzut oka buty są świetne. Moja para jest bez żadnych wad, bardzo ładne kopyto, uniwersalny kolor, idealne buty do jeansów i nieformalnych zestawów.

Jutro generuje zwrot rozmiaru 8. Gdyby ktoś chciał je odkupić to mogę się jutro umówić na terenie Wawy na odbiór, ale muszę mieć dzisiaj info.59c482395b50508ee87059ffd7d507d3.jpgc9161d2f0d2f71cc94ec35f85208767e.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odebrałem swoje w rozmiarze 9 i są za małe podobnie jak u kolegi wyżej :(
Same buty robią bardzo dobre wrażenie i chętnie bym je zostawił ehhh
Sklep również jak najbardziej na plus, szybka wysyłka, bezpiecznie zapakowane, w środku w czarnej zalakowanej kopercie podziękowanie za zakup, zniżka na koszulę i próbka perfum.02dd2f245a4eea70ad8b215b8bbd543c.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, feriak napisał:

A kiedy ślub? Jeśli masz trochę czasu i możesz poczekać to dobrą okazją są promocje na patine.pl, sam kupiłem na ślub za 899zł na BF https://patine.pl/yanko-272-boxcalf-negro.html

Na początku maja, jednak buty wcześniej potrzebne bo garnitur muszę jeszcze dopasować. Ładne te yanko 🙄  . BF ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy powyżej również skusiłem się na Berwick 376 z gentelmenstore i szczerze polecam sklep. Buty bez żadnych wad. Kolor na żywo zdecydowanie ładniejszy niż na zdjęciach. W cenie 534 zł z darmową przesyłką to okazja. Zamówienie złożone 31 stycznia i 2 lutego było już w paczkomacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pi_senny napisał:

Tak jak koledzy powyżej również skusiłem się na Berwick 376 z gentelmenstore i szczerze polecam sklep. Buty bez żadnych wad. Kolor na żywo zdecydowanie ładniejszy niż na zdjęciach. W cenie 534 zł z darmową przesyłką to okazja. Zamówienie złożone 31 stycznia i 2 lutego było już w paczkomacie. 

Buty i wysyłka bez zarzutu, jednak w mojej paczce nie było etykiety zwrotu. Wiem, że u jednego z kolegów też nie było. U Ciebie była?

(Dostałem odpowiedź ze sklepu, że przepraszają za wprowadzenie w błąd - nie mają jeszcze etykiet zwrotnych. Podali polski adres do odesłania butów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, artski napisał:

Kto im cholewkę rozjechał walcem? :D 

@topic

Zamarzyłem sobie saddle shoes- czy widzieliście takowe w jakimkolwiek polskim sklepie (lub zagranicznym z rozsądną ceną wysyłki)? Nie mogę żadnej firmy znaleźć szyjącej takowe z zamszu na niekrzykliwej podeszwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sztyblety Berwick z gentlemanstore okazały się za małe. Poszukiwania brązowych sztybletów trwają dalej :)

Teraz dylemat między tymi dwoma:

https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-lloyd-patron-27-644-17-t-d-moro.html#sizetable

https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-vagabond-harvey-4463-040-31-java.html?snrai_campaign=afDFTXNgJXsJ&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=9cdc89066e13f755b85c34de4a7c11a7

Cena w obu przypadkach 409 zł.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi butami? Lub chociaż z markami Lloyd i Vagabond?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to znana firma, ma kilkanaście sklepów w samej Polsce. Rozumiem, że ktoś nie kojarzy Vassa czy Saint Crispin’s, ale tej firmy akurat trudno nie zauważyć jak się gdziekolwiek wychodzi z domu czy robi zakupy w internecie. O jakości się nie wypowiadam, bo nie nawet nie mierzyłem nigdy żadnej pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawcio napisał:

Po prostu jest to znana firma, ma kilkanaście sklepów w samej Polsce. Rozumiem, że ktoś nie kojarzy Vassa czy Saint Crispin’s, ale tej firmy akurat trudno nie zauważyć jak się gdziekolwiek wychodzi z domu czy robi zakupy w internecie. O jakości się nie wypowiadam, bo nie nawet nie mierzyłem nigdy żadnej pary.

Możesz mi podać stronę gdzie jest wymienione kilkanaście miast w Polsce, które mają sklepy Vagabond? Chyba w złych sklepach robię zakupy. Wydaje mi się, że nie odbiegam mocno od średniej statysycznej pod względem ich częstotliwości, a z rzeczoną marką spotkałem się kilka razy, dużo mniej niż chociażby z wymienionymi przez Ciebie Vassami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.