Skocz do zawartości
Gość grzesiek

Buty, trochę taniej

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Borys-Tech napisał:

Panowie szukam jakiś Chelsea Boots w ciemnym brązie w kwocie 400-500zł max. Czy coś prócz Bexley można dorwać w naszych sklepach? Wiem jest G&B i Berwick ale w pierwszego ciężko znaleźć a berwick znowu to nie moje kopyta.

LLOYD. 

https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-lloyd-patron-27-644-17-t-d-moro.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jaki rozmiar? Bo przy dobrych wiatrach w gdańskim TKMaxx dalej leżą na półce trickersy w rozmiarze 11UK za 500 złotych default_wink.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W TKmaxx Forum są Trickers'y za 779 rozmiar 8.5 f416b9a06e3c7621dc8229cd44492f40.jpg9b526c8b7bf14a9a763d0776387dfb55.jpg

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.01.2019 o 19:46, eduardo napisał:

Mierzyłem swojego czasu Berwick'i 321 w rozmiarze 44. Lekko za duże były i chciałem mniejsze o pół rozmiaru, ale nie mieli. Jednocześnie Pani poinformowała mnie, że muszę zmierzyć rozmiar 43, bo Berwick tak naprawdę liczbowo skacze o 1, ale to jest właśnie pół rozmiaru. 

Z tego co widzę na necie, chyba minęła się z prawdą, bo widzę rozmiary typu 42,5. Jak to w końcu jest?

Sklep od przymiarki - klasycznebuty

Berwick posiada rozmiarówkę włącznie z połówkami. Pani ze sklepu musiała się pomylić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej! Poszukuję zimowych trzewików w kolorach brązu. Moje Massimo Dutti po "roku" użytkowania wyzionęły ducha, więc czas na nowe poszukiwania. Niestety, asortyment sklepów typu Zalando, Answear czy nawet e-obuwie (z jednym wyjątkiem) zupełnie mnie nie porwał, toteż pytanie o inne, godne polecenia strony, gdzie mogę znaleźć tego typu obuwie. Budżet na obuwie to 450 zł - maksymalna kwota, którą jestem w stanie wydać.

Znalazłem taki model i chciałbym poznać opinię o butach Kazara. I oczywiście wszystkie inne propozycje sklepów, które warto odwiedzić w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za te opinie. Aby nie szukać po omacku, bardzo prosiłbym jeszcze informacje o godnych polecenia stronach internetowych z obuwiem.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/wyprzedaże/buty/bordowe-mokasyny-ze-skóry-c1748007p8348198.html?colorId=022&categoryId=1748007 

Witam,

od dłuższego czasu poszukuje jakichś tańszych tassel loafers. Co myślicie o tej propozycji? Może wy, doradzilibyście coś w granicach 350 zł, czy raczej wybić sobie z głowy takie opcje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Kuba Głowaczewski napisał:

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/wyprzedaże/buty/bordowe-mokasyny-ze-skóry-c1748007p8348198.html?colorId=022&categoryId=1748007 

Witam,

od dłuższego czasu poszukuje jakichś tańszych tassel loafers. Co myślicie o tej propozycji? Może wy, doradzilibyście coś w granicach 350 zł, czy raczej wybić sobie z głowy takie opcje?

Massimo to buty na kilka sezonów (z doświadczenia 2-4 dość intensywnego użytkowania). Dobra opcja ale osobiście nie kupuję za więcej niż 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kuba Głowaczewski napisał:

Wyglądają dobrze na zdjęciu, warto zamówić lub zobaczyć w sklepie czy skóra nie sprawia wrażenia papierowej, bo z całą pewnością nie będzie to najwyższej jakości skóra. Jeśli będzie w porządku, to...  w zbliżonej cenie trudno będzie znaleźć lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też na nie zwróciłem uwagę, jak będą tańsze to kupię. Kolor mi pasuje, wyglądają w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam sztybletów z zamszu w kolorze czekoladowym z gumową podeszwą. Wybrałbym Yanko, ale obecnie nie mają mojego rozmiaru. Chciałbym wydać ok. 1000 zł. Co byście polecili w tym budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carlos Santos gdzie? Klasyczne buty nie mają.

Loake.pl również nic nie ma tej cenie ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Klasyczne buty. Chyba nie ma tych butów gdzie indziej w pl.
Warto ich spytać o termin uzupełnienia stanów magazynowych.
Podobnie jak i Loake.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2018 o 20:22, Cineos napisał:

Poszukuję chukka do około 500zł. Skóra zamszowa jasno lub ciemnobrązowa.

https://sklep.loakepolska.pl/sahara-brown-suede-090,3,1253,1852

https://www.endclothing.com/row/astorflex-greenflex-boot-af-gfb-419.html

Które lepsze jakościowo? Znajdę może jeszcze coś innego w tej cenie?

Powracam z tematem. Obecnie Sahara na wyprzedaży. Warto w cenie się zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę poszperałem, znajdując polskie i zagraniczne internetowe sklepy obuwnicze, lecz ograniczony budżet to niestety wielki problem.

Dwa pytania - co sądzicie o tych butach? I jakie jest Wasze zdanie odnośnie obuwia marki Ben Sherman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bexley to najniższa półka spośród polecanych (= akceptowanych) na forum, czyli „apage, Satanas” nikt nie będzie krzyczał, ale też nikt nie będzie wspierał jeśli nabywca oczekuje jakości co najmniej Vassa i rozczarowanie będzie uzewnętrzniał na forum. You get what you pay for.
Ben Sherman to angielska sieciówka modowa ze średniej półki; w butach się nie specjalizują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o opinie na temat wyżej wspomnianych Bexley'ach i Loake z serii Lifestyle.

Chcę kupić sztyblety chukka i są w dobrej cenie:

https://sklep.loakepolska.pl/sahara-brown-suede-090,3,1253,1852

https://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/warwickgomme/boots_shoes?tarification=SOLDE&coloris=velours_chamois

Za Loake przemawia możliwość darmowego zwrotu (zakup z polskiego sklepu), jeżeli buty nie będą pasować.

Bexley nie mam żadnych i nie wiem czy na stopę 257mm brać ich 6,5UK (40). Stąd obawa przed odsyłką i ponoszeniem dodatkowych kosztów.

EDIT: prawda, chcę chukka, pomyłka.

Może GANT: https://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-gant-spencer-17633889-mud-brown-g467.html#sizetable 

Tylko czy cena nie za wysoka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie są sztyblety tylko Chukka.

Może to kogoś rozbawi, ale poważnie pytam. Czym różnią się te Loake od Lasockiego, które mam? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak naprawdę niczym - na różne rynki różnie je nazywają. U nas lepiej brzmi "Lasocki", gdzie indziej "Loake", a jeszcze gdzie indziej "Loding".

Zapomniałeś o „Lobb” na rynek angielski :D
  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości przypadków Lasocki będą bardziej wygodne od pierwszego założenia, więc tylko brać!

PS.

Zastrzegam, że nie przymierzałem "Lobbów", w nich może być równie wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Peri napisał:

Może to kogoś rozbawi, ale poważnie pytam. Czym różnią się te Loake od Lasockiego, które mam? 

Wszystkim.

Czym się różni mały fiat od mercedesa S klasa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi