Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Egonax napisał:

@Marcel06 pokaż zdjęcia Twoich butów poniewaź te, które zamieściłeś, to zdjęcia ze strony sklep. Dobrze byłoby zobaczyć jak wyglądały poprzednie „wykończone” pary 😜. Swoją drogą, zrobiłeś im niechcący kryptoreklamę. Pomijając ich wątpliwą urodę (kolega @mayor opisał je celnie), przed swoimi poradami należało przejrzeć kilka wpisów w dziale buty. 

Panowie spokojnie, dodałem linka, bo tam są zwczyczajnie lepiej przedstawione niż na pojedynczym zdjęciu. Tak jak mówiłem ubieram je tylko do bardzo luźnych zestawów, a tu się na mnie od razu rzucili... Okej zrozumiałem że wam się nie podobało, wspominałem tylko o zaletach użytkowych i wygodzie butów. Mają sporo innych modeli, nie krzyczcie. 

Cytując klasyka 

"EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ " 

wyluzujcie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Marcel06 said:

Panowie spokojnie, dodałem linka, bo tam są zwczyczajnie lepiej przedstawione niż na pojedynczym zdjęciu.

Jasne, jasne.

 

1. Zarejestrować się na forum

2. W pierwszym poście zrobić reklamę (wraz z linkiem do sklepu) w odpowiedzi na post sprzed 4 lat

3. ???

4. PROFIT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Jasne, jasne.

 

1. Zarejestrować się na forum

2. W pierwszym poście zrobić reklamę (wraz z linkiem do sklepu) w odpowiedzi na post sprzed 4 lat

3. ???

4. PROFIT!!!

Wyobraź sobie że są różne drogi trafiania ludzi na fora. Nie ma też oficjalnej dyryktywy UE którą każe udzielać się tylko pod świeżymi postami ;) .
Linkuje, bo sam lubie gdy ktoś w ten sposób daje mi możliwość dokładniejszego odniesienia się do tematu.
Ilość złośliwości mnie jednak zaskoczyła, oczywiście nie ta dotycząca samych butów, ale naskakiwania na moją osobę.
Panowie! Mniej żalu do innych, łatwiej się wtedy żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Marcel06 said:

 Tak jak mówiłem ubieram je tylko do bardzo luźnych zestawów

Tzn. do szortów? Dresów? ;)

 

Te noski, jakby nie mogli się zdecydować czy chcą zrobić w tylu cap-toe czy wingtip, więc zrobili oba. Te ażurowania, jakby nie mogli się zdecydować czy chcą zrobić półbuty czy sandały. Te gumki po bokach jakby nie mogli się zdecydować czy chcą zrobić buty sznurowane czy wsuwane. A skoro autor zchodził trzy pary i wciąż chce kupować kolejne to nie świadczy dobrze ani o butach, ani o rozsądku w zakupach - choć to ostatnie to nie mnie oceniać.

Polecać takie buty to niegodziwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@PawelW Podobne Sneakersy ma w swojej ofercie COS (380 zł), Geox (329 zł, jest również model koniakowy), a także Massimo Dutti. Niestety, poza Geoxem są to marki modowe, choć i tak cechujące się dość dobrą jakością. Pewnym kompromisem między komfortem, ceną, a jakością są również linie "clean" typowo sportowych producentów, np. Adidas Advantage Clean

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !!!  Niczym dokonałem rejestracji trochę czytałem nt butów , i niestety nie odnalazłem jednoznacznej odpowiedzi  nt butów do 300 zł. Czy mógłby ktoś się odnieść do butów Vistuli ??  Mianowicie chodzi Mi o model https://vistula.pl/buty-falcon-vistula  , z kodem rabatowym buty wychodzą około 320 zł a wyglądają naprawdę solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie chyba trzeba czekać na promocje, ale jest kilka firm:
- królewski herb, który rodzi skrajne uczucia, bo zdarzały im się niedoróbki, jest o nich wątek na forum
- czasami na jakiś wyprzedażach massimo dutti lub wittchen, choć najlepiej pooglądać konkretny model w sklepie, bo różnie z nimi bywa. 
- gordon and bros na promocjach (kiedyś dało się ustrzelić na zalando) 
- można czasem zerknąć na dostępność oskfordów z klasycznebuty.pl 
- bexley w zamówieniu trzech par kosztuje 99€/parę. Mam nieużywane 42 na sprzedaż, bo nie trafiłem z rozmiarem, ale najpierw muszę poprosić moderatora o zgodę na wystawienie ogłoszenia. A w dziale oddam-kupię-sprzedam ktoś wystawiał nowe gordony 44 za chyba 300zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !!!  Niczym dokonałem rejestracji trochę czytałem nt butów , i niestety nie odnalazłem jednoznacznej odpowiedzi  nt butów do 300 zł. Czy mógłby ktoś się odnieść do butów Vistuli ??  Mianowicie chodzi Mi o model https://vistula.pl/buty-falcon-vistula  , z kodem rabatowym buty wychodzą około 320 zł a wyglądają naprawdę solidnie.
Odpuść buty producenta ubrań. W tym budżecie spróbuj Ryłko, Conhpol'a, Królewski Herb. A może na Ebay Meermina uda Ci się upolować.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzechu26 napisał:

https://gunsandtuxedos.com/pl/obuwie/53-buty-klasyczne-brązowe.html#/76-rozmiar-42

Jakościowo lepsze od Vistuli, w tej cenie powinny być warte uwagi. Mam też kod na dodatkowe 10% w razie czego.

 

Kupował ktoś produkty tej firmy? mają teraz promocję, buty po połowie ceny (350-400 zł), ale patrząc na to, że zwykłe th-sirty kosztują ponad 200zł, to czy te buty rzeczywiście są warte swojej ceny?

@edit thisrty za 200 zł są tylko w jednej kolekcji, zwykłe są za 130...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O firmie pisał Mr.Vintage na swoim blogu:
https://mrvintage.pl/2018/01/subiektywne-podsumowanie-2017-roku-polskiej-modzie-meskiej.html

"jedno pozostaje niezmienne – polityka cenowa a’la Próchnik, czyli dajemy cenę pierwotną z kosmosu i szybko ją rabatujemy. Ledwo pojawił się sklep internetowy G&T, a ceny niemal wszystkich produktów zostały obniżone i tak nadal jest."

Myślę, że one nie były nigdy warte pierwotnej ceny, aktualna kwota wydaje się sieciówkową normą, na plus klasyczny wygląd, ale patrząc na podeszwę chyba boję się zaryzykować. Choć te monki trochę kuszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.