Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Cajmer napisał:

W CCC z karta klienta do niedzieli na wszystkie półbuty 50% w dół, dorwałem z czystej ciekawości jakieś monki ale skóra strasznie się rysuje nawet po lekkim przejechaniu paznokciem i zastanawiam się jak z tym walczyć. Tak czy siak za te grosze buty będą idealne pod wyjście z kumplami na mocno zakrapianą posiadówke bo szkody nie będzie 😜

Nie zapomnij popryskać nano protecotrem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dosyć ładne, ale skóra chyba korygowana.
„za 400 warto?” to chyba najtrudniejsze pytanie, jakie można postawić. Zwykle odpowiadam „włóż do skarpety, wróć kiedy będziesz miał 800 i zapytaj jeszcze raz”. Rozumiem jednak, że nie zawsze tak się da. Napiszę zatem: za 400 można pomylić się (dużo) bardziej, niż kupując te buty.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, flozbi napisał:

Podałeś 3 różne tęgości, to zależy od Ciebie jaką masz stopę, a dopasowanie to powinna być najważniejsza sprawa. Ja teraz, po doświadczeniach, loafersy wziąłbym w tęgości F, ponieważ G jest za szeroka i buty spadają mi z pięty.

Chodzi mi o jakość butów, a najbardziej o stosunek jakości do ceny. Kopytami zajmę się w drugiej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2018 o 20:24, goman napisał:

Mam pytanie - za 400 warto ?

SHB0205BRN_a.jpg

 

Choć nie widziałem butów garniturowych od CT to mam ich sneakersy i bardzo sobie chwalę. Buty dla CT robi Loake na swoich kopytach, a 400zł za buty robione przez Loake to niezła cena, najniższa linia Loake L1 to jakieś 600zł, na wyprzedażach idzie dostać za 500zł (choć w tej linii interesujące są tylko zamszaki, reszta to skóra polerowana). Poniżej zdjęcie z jakiejś aukcji z ebaya co uk, zapisałem sobie, bo kopyto 3625 bardzo mi odpowiada.

charles tyrwhitt 3625 shoes02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poprosić o pomoc w wyborze butów. Poszukuję czarnych oxfordów do garnituru na formalne okazje (pewnie zakładałbym je średnio raz na miesiąc). Początkowo ustaliłem budżet na ok. 600 zł. Zastanawiałem się przede wszystkim nad firmą Bexley (z racji ceny i promocji na drugą parę). Jednakże rozważam też kupno nieco droższych butów, myślałem nad markami Meermin i Berwick. Będą to moje pierwsze "porządne" buty.

Z firmy Bexley zastanawiam się nad tymi modelami:

Bexley Ringwood (te podobają mi się najbardziej)

Bexley Flavio

Do nich chciałbym dorzucić jako drugą parę najchętniej te żeglarskie buty Bexley Trawler lub brogsy Bexley Heddington. Jeśli ktoś miał z nimi styczność, to również proszę o opinię.

Z firmy Meermin:

model 101534

model 101198

Z firmy Berwick:

model 2428

Poszukuję butów o takich parametrach: oxfordy, czarne, cap toe, kopyto E/F, rozmiar 41,5-42 (to kopyto i rozmiar mam dla butów Prime Shoes), skórzane, ze skórzaną podeszwą (wydaje mi się, że lepszym wyborem byłoby Blake Welted niż GDW z racji nieczęstego użytkowania - brak widocznych szwów, bardziej zgrabny wygląd). Najbardziej zależy mi na wypowiedziach osób, które miały na nogach wymienione wyżej modele lub mogą polecić jakieś inne, które sami testowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2014 o 23:28, Szego napisał:

Ostatnio natrafiłem na firmę Brooman. Miał ktoś z nimi doczynienia? 

http://brooman.pl/home/175-polbuty-meskie-brazowe.html

Obecnie wykańczam trzecią parę... Kupuję zawsze z pewnego źródła https://www.bayla.pl/nasze-marki/brooman.html , jak dla mnie bardzo dobry stosunek jakość/cena. Skóra czasami dość twarda, dłużej trzeba ją rozchodzić, ale dla mnie osobiście to plus. Wolę się dłużej pomęczyć, żeby potem mieć idealnie dopasowane buty. Bo czasie fajnie się wyrabiają, skóra zaczyna pracować i w estetyczny sposób nabiera charakteru.

W załączniku zdjęcie moich obecnych broomanów, idealne do casualu.

bayla_buty_meskie_brooman.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie potrzebuję porady. Jakie firmy polecicie jeśli chodzi o skórzane trampki / sneakersy? Lubie nosić taki rodzaj butów na co dzien ale ciężko znaleźć coś w dobrej jakości w Polsce. Nosze bardzo często Ecco, bo są wygodne i w miarę rozsądnie wykonane ale szukam czegoś więcej. Do tej pory miałem jedne buty tego rodzaju, które zrobiły na mnie efekt woow. Była to firma Boemos z Włoch i do tej pory mam te trampki... Jeśli zapytałem w niewłaściwym miejscu to proszę o informacje w jak temacie mogę umieścić :) Wstawiam poglądowe foto o jakie wizualnie buty mo chodzi.

 

 

 

A3A9AEDB-837D-49B5-B297-E52B7C99BC8F.jpeg

B1724B33-8612-4C46-9354-A03F58B7EC58.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcel06 napisał:

Obecnie wykańczam trzecią parę... Kupuję zawsze z pewnego źródła https://www.bayla.pl/nasze-marki/brooman.html , jak dla mnie bardzo dobry stosunek jakość/cena. Skóra czasami dość twarda, dłużej trzeba ją rozchodzić, ale dla mnie osobiście to plus. Wolę się dłużej pomęczyć, żeby potem mieć idealnie dopasowane buty. Bo czasie fajnie się wyrabiają, skóra zaczyna pracować i w estetyczny sposób nabiera charakteru.

W załączniku zdjęcie moich obecnych broomanów, idealne do casualu.

bayla_buty_meskie_brooman.jpg

Nawet jak się wyrabiają i nabierają charakteru to te buty są obrzydliwe i kiczowate.,Połączenie wing tips i cap toes lace up i loafers- wszyta gumka dla tych, którym się nie chce sznurować.,Brakuje w nich tylko świecących diodek LED

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcel06 pokaż zdjęcia Twoich butów poniewaź te, które zamieściłeś, to zdjęcia ze strony sklep. Dobrze byłoby zobaczyć jak wyglądały poprzednie „wykończone” pary 😜. Swoją drogą, zrobiłeś im niechcący kryptoreklamę. Pomijając ich wątpliwą urodę (kolega @mayor opisał je celnie), przed swoimi poradami należało przejrzeć kilka wpisów w dziale buty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.