Skocz do zawartości
Gość grzesiek

Buty, trochę taniej

Rekomendowane odpowiedzi

Profumo    33
17 minut temu, Bartek 00 napisał:

Nie znalazłem odpowiedniego wątku, ale czy ktoś miał do czynienia z tą stroną? Mają podejrzanie niskie ceny , pełną rozmiarówkę i sprzedają min. buty marki Shoepassion.

http://www.mannheimbotox.de/shoepassion-no-630-schnurstiefelette-schwarz-zp112d009-q11-arrkwlsr.html

http://www.onlinewarnungen.de/warnungsticker/warnung-vor-onlineshops-hier-duerfen-sie-nicht-einkaufen/

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wota24    0

Witam,

widziałem już strony z ofertami butów Cheaney, Loake w cenach 20-30% wartości. Wszystkie takie strony mają jedną charakterystyczną cechę - nie można odnaleźć żadnego adresu dostawcy i kontaktu innego niż email na stronie. To powinno wystarczyć aby traktować taką stronę jako potencjalne oszustwo. Moja znajoma "kupiła" na takiej stronie firmową sukienkę i to była darowizna dla oszustów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
onagre1    0

A co powiecie na zalando longue? Często są klasyczne buty. Teraz, są ciekawe buty firmy Heritage mens. Jeśli ktoś zna markę niech coś o niej powie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pawel_S    2
9 minut temu, onagre1 napisał:

A co powiecie na zalando longue? Często są klasyczne buty. Teraz, są ciekawe buty firmy Heritage mens. Jeśli ktoś zna markę niech coś o niej powie.

Też oglądałem tą markę na zalando longue. Moim zdaniem jest sporo koszmarków z udziwnieniami, ale podobają mi się np. sztyblety. Na stronie producenta są ceny 200-280 euro, ale nigdzie nie znalazłem informacji o metodzie produkcji, niektóre modele są opisane jako hand finished. Może ktoś ma i podzieli się opinią o jakości?
Swoją drogą zamawiając na zalando longue nie zapomnij sprawdzić czasu dostawy, bo często można trafić na informację "Przewidywany czas dostawy przypada pomiędzy 04.12.2017 a 14.12.2017, ponieważ dopiero po zakończeniu promocji możemy skompletować Twoje zamówienie.",  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
onagre1    0

Ja poszukuje buty chukka i zastanawiam się nad coin koniakowe. Tak to jest w tym zalando longue. Trzeba przeczesać w gąszczu udziwnień by znaleźć klasyke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dublekil    61
3 minuty temu, M.Borkowski napisał:

Marki nie znam, ale moim zdaniem zdecydowanie nie warto. Buty nie są szyte, spody są całościowe, nacięcia mają udawać skórzany obcas, ramę, zelówkę, ale to wszystko jeden plastikowy element. Od spodu atrapa szycia. W opisie podeszwa: tworzywo sztuczne/skóra, ale jestem prawie pewny, że to nie prawda.

Myślę, że już za 600zł w black friday uda Ci się dorwać buty blake/gyw.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michau    69

Mam sztyblety Brett & sons I bardzo je sobie chwalę. Mają skórzaną podeszwę szytą blake'iem. Te wyglądają na klejone / szyte z firmową zelówką. Jak zawsze na Zalando z 10% rabatu i darmowym zwrotem warto zobaczyć na żywo.
Za swoje płaciłem ok 300 PLN z dwa lata temu ale w tych cenach nie widziałem już butów tej marki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Awopiotr    120

Parę zamszowych oksfordów, kupioną w cenie wyprzedażowej użytkuję od trzech lat. Chodzę w nich głównie jesienią i wiosną. Buty miały podeszwę "hybrydową" tj. przez dziury w skórze wychodziły gumowe wypustki. Po sezonie musiałem całą podeszwę podzelować co zbiegło się z przyklejaniem odklejających się obcasów. Dużymi krokami zbliża się czas rozstania z tymi butami z powodu przecinania przez sznurówki dziurek w obłożynie (to chyba tak się nazywa). Fabrycznie nie są niestety wzmocnione metalową przelotką. Do pełnego obrazu brakuje jeszcze informacji, że wnętrze jest wykończone sztucznym tworzywem co fatalnie wpływa na komfort użytkowania w pomieszczeniach.

Reasumując, spodziewałem się niższej jakości. Po tych trzech latach już mi się opatrzyły i bez żalu się z nimi rozstanę co pewnie zbiegnie się z przerwaniem dziurek przez sznurowadła. Buty wg mnie nie są warte 500 zł, ale za 250 kupiłbym je jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KIERMAN    361
20 godzin temu, Awopiotr napisał:

Buty wg mnie nie są warte 500 zł, ale za 250 kupiłbym je jeszcze raz.

Zgadzam się, buty z MD za maksymalnie dwie stówy i ani złotówki więcej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta