Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2017 o 14:34, M.Borkowski napisał:

Panowie, poszukiwane czarne sztyblety ze skóry licowej - im taniej tym lepiej ale wiadomo jak to jest.. gdzie szukać żeby nie kupić badziewia?

Berwicki 376 - dostępne są w klasycznych butach, występowały w preorderze w sklepie T. Milera. Na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach w kb. W takiej cenie (zwłaszcza ze zniżką 10%) raczej nie ma szans na kupienie czegoś lepszego i ładniejszego "od ręki", bez czekania na okazję typu ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2017 o 10:15, Lunatyk napisał:

Dzień dobry :)

Szukam jakiś butów skórzanych na jesień / zimę do 200 złotych. Kolor brązowy, bo uważam go za bardziej uniwersalny. Podobają mi się buty w stylu tych, które nosił James Hetfield na tym koncercie: https://www.youtube.com/watch?v=NWaZezdMMNU, ale chętnie rozważę też inne modele. Wśród których marek szukać?

http://allegro.pl/botki-na-suwak-nikopol-660-brazowe-r-39-i7015766657.html zwiększ budżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leonid napisał:

Ten suwak to je jednak trochę dyskwalifikuje imo ;)

 

 

3 minuty temu, Lunatyk napisał:

Zwiększyłem do 300. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś propozycje to chętnie sprawdzę :)

trzewiki zigna na zalando są co roku za ok 250zł, można też się zainteresowac mangooutlet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panom ;) Forum śledzę od pewnego czasu, jednak to mój pierwszy post, mam nadzieję, że uda się uzyskać pomoc :).

Uparłem się w tym sezonie na brązowe sztyblety. Mogą być z dziurkowaniem, mogą być bez, na obecnym etapie jest mi to bez różnicy.

Generalnie ideałem jeśli chodzi o wygląd dla mnie są w tym rodzaju butów https://partenope-shoes.com/pl/za-kostke/124-sztyblety-skora-cieleca-braz.html

jednak po negatywnych opiniach na temat marki, zrezygnowałem z zakupu za tą cenę.

W międzyczasie wpadły mi w oczy na zalando sztyblety od Brett&Sons -

https://www.zalando.pl/brett-sons-plym-ii-botki-bs312d00r-o11.html

Czy są co warte? Obecnie jest na nie promocja, warto w tej cenie je brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Przymierz. Najwyżej oddasz za free.
Mam brązowe sztyblety Brett & sons tylko zamszowe. Bardzo mi przypasowały! Na moją stopę idealne, czekam na kolejne ciekawe buty od nich.
Podeszwa szyta metodą Blake. Miękkie od pierwszego włożenia. Choć u mnie podeszwa dość cienka i na chłodne dni nie daje takiej izolacji. Może powinien włożyć wkładkę?
Kupiłem za niecałe 300 zł i wg mnie to był bardzo dobry interes.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Michał, właśnie takiej odpowiedzi potrzebowałem. W takim razie kupuję   Pozdrawiam!
Daj znać jakie będziesz miał wrażenia gdy przyjdą.
O tej firmie jest mało info. Pewnie buty robi dla nich jakaś zewnętrza fabryka. Ciekawe czy trzymają poziom.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cineos napisał:

Warto zainteresować się butami z taką wadą? Będzie się pogłębiać? Czy może uda się to jakoś "zaszpachlować"?

To jest wada którą widać tylko z bardzo bliska, pogłębiać się nie będzie....

ale przemyśl decyzję o zakupie, bo to są buty które raczej do większości rzeczy średnio pasują.

Jest to model bardzo formalny a kolor typowo nieformalny, ani to eleganckie, ani casualowe.

Mam dokładnie ten sam model, kupiłem z je z myślą o przemalowaniu, narazie eksperymentuję z ciemnymi pomadierami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mamrot napisał:

To jest wada którą widać tylko z bardzo bliska, pogłębiać się nie będzie....

ale przemyśl decyzję o zakupie, bo to są buty które raczej do większości rzeczy średnio pasują.

Jest to model bardzo formalny a kolor typowo nieformalny, ani to eleganckie, ani casualowe.

Mam dokładnie ten sam model, kupiłem z je z myślą o przemalowaniu, narazie eksperymentuję z ciemnymi pomadierami.

 

Dokładnie w tym problem. Dlatego pewnie jeszcze ich nie kupiłem (a było już kilka secondsów właśnie w tym modelu i kolorze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.