Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

rozglądam się za wiązanymi, eleganckimi półbutami damskimi jakieś porządnej angielskiej marki, w związku z tym pozostaje mi zakup w jednym z angielskich sklepów wysyłkowych ew. polowanie na aukcjach....  w jaki rozmiar celować? mam stopę chyba typowo kobiecą :P, wąską, długości blisko 25 cm, w rozmiarówce europejskiej (EU) - zwykle przy półbutach/botkach etc. bez problemu wchodzę w każde 38, rzadziej 39... celować raczej w UK5 czy UK5,5?

Chętnie przyjmę wszystkie rady...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 13:04, cyprys napisał:

Panowie, 

miałbym ogromną prośbę o pomoc - szukam w miarę uniwersalnych butów brązowych/ciemnobrązowych butów (do luźniejszego garnituru) i ew. (jeśli to możliwe) do jeansów z marynarką.

Myślałem o:

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=9413&x=1 (są akurat w promocji)

http://patine.pl/yanko-664y-niger-803.html

https://www.meermin.es/articulo.php?idArt=4508 

Moglibyście doradzić, które waszym zdaniem najlepsze - ew. coś innego? Rozmiar stopy 29,4cm.

 

Pozdrawiam,

Cyprys 

Ja bym poszedł w Yanko lub Meermin, ze wskazaniem na Yanko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2017 o 19:07, Vince napisał:

Szukam jasnobrązowych butów z pełnym ażurowaniem. Słyszałem, że Królewski Herb słaby, a tylko coś tam znalazłem. Szukam do ok. 800 zł. Pomożecie?

https://kh-shoes.com/pl/p/304-Brogues-ZamszBraz-/164

jeżeli może byc half brouge to meerminy https://meermin.es/articulo.php?idArt=4568

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 10:42, żyraFFa napisał:

Dzień dobry

Ostatnio w TK maxie udało mi się znaleźć coś takiego, jednak przy bliższej inspekcji naszło mnie parę pytań:
1. Czy ktoś w ogóle zna firmę F&D forward? W internecie niewiele znalazłem, ale kupował je ktoś z forum BwB, co chyba jest dobrym znakiem.
2. Czy ktoś może "na oko" potrafi określić jaką metodą są szyte buty?
3. Kanał szycia jest zupełnie na wierzchu, a jako że buty mają gumową podeszwę to bardziej tego chyba nie podzeluję, żeby zakryć nici? Jak długo może wytrzymać nić na wierzchu? Czy są może inne sposoby zabezpieczenia tego? Dużo chodzę, więc wytrzymałość butów jest dla mnie ważna.

Miłego dnia 1f642.png:)

20170114_122827.jpg

20170114_122838.jpg

20170114_122856.jpg

Też kupiłem te buty w poznańskim TiKeju:)

I też zastanawiałem się, dlaczego internet n.t. tych butów milczy.

Najbardziej zagadkowa jednak była dla mnie (rzekoma) pierwotna cena tego obuwia – 2230 zł…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, eye_lip napisał:

Crocketty za 350zł.. sam sobie odpowiedz.

Niektóre tyle wartają..., przynajmniej takie, z którymi ostatnio dotarł do mnie Klient bo "rozczłapała" się cholewka z tyłu. Nie bardzo nawet jak do butów jest podejść, by naprawić to.

edit :

Pominąwszy moją złość na parę którą widziałem, buty tej firmy w takiej cenie to zapewne "Kroketty" z innej, nieznanej powszechnie linii, lub też sam sklep jest "profesjonalnie" nastawiony na obsługę klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeermin, 280 zł (+80 zł wysyłka), ebay. Da się? Da się!

Obawiałem się tego "factory seconds", ale okazało się, że nierówne maźnięcie na wewnętrznej stronie łatwo zamaskować kremem. 

Piszę o tym, bo choć buty nie są jakimś białym krukiem, to uważam, że była to okazja i warto szukać takowych. Dałem mniej niż musiałbym wyłożyć na owiane złą sławą KH...

 

 

DSC_0020.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0023.JPG

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeermin, 280 zł (+80 zł wysyłka), ebay. Da się? Da się!

Obawiałem się tego "factory seconds", ale okazało się, że nierówne maźnięcie na wewnętrznej stronie łatwo zamaskować kremem. 

Piszę o tym, bo choć buty nie są jakimś białym krukiem, to uważam, że była to okazja i warto szukać takowych. Dałem mniej niż musiałbym wyłożyć na owiane złą sławą KH...

 

 

DSC_0020.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0023.JPG

Jakiś nietypowy rozmiar, że aż tak tanio?

Ja już dwa razy wylicytowałem Meerminy na ebayu, za każdym razem nieco ponad 400 zł, w tej cenie nic lepszego nie da się kupić. Berwicki w porównaniu z nimi nie mają szans, zupełnie inna klasa buta (a do ceny Berwicków spokojnie da się wylicytować większość z tych butów na aukcjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szewc24.pl napisał:

Nie ferowałbym bym takich wyroków ;)

Rafale, o kwestii wykonania i jakości skór się nie wypowiem, bo specem nie jestem. Natomiast jeżeli chodzi o wygląd (design, kształt kopyt) to zgadzam się z tym, że Meermin to zupełnie inna klasa buta niż Berwick. Berwick na żywo robi kiepskie wrażenie, Meermin wręcz przeciwnie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎09 o 01:44, Koval napisał:

Yes, Sir! ;-)

 

No i stało się, stałem się właśnie posiadaczem Loake 1880 za 400 PLN http://www.ebay.pl/itm/282350073975?ul_noapp=true. Pytanie tylko czy to standard czy akurat udało mi się tak szczęśliwie trafić i wygrać taką aukcję. Że ja odkryłem ebaya dopiero niedawno... Człowiek uczy się całe życie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.