Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem wymiary obu butów na różnych kopytach - długość dokładnie taka sama, fizycznie szerokość też. Na 724 przyszwa schodzi mi się troszkę bardziej i czuję więcej luzu w podbiciu.

 

Zdjęcie moich moore:

 

5Iri0QM.jpg

 

hljmaQy.jpg

 

Oba kopyta w porównaniu - 724 ma ostre kształty, wygląda pięknie:

 

SGqKosl.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są absolutnie niesamowite, aż chce się natychmiast coś na tym kopycie kupić!

 

Filip, byłbyś tak miły i w miarę możliwości opisał krótko wrażenia porównawcze z innymi popularnymi kopytami? Mam krótką, ale szeroką stopę (niestety dla AS, gdzie wszędzie tęgości to F) i w 026 i 3625 (Loake) i 386 (Barker) mieszczę się w 6.5G, ale i tak na szerokość muszę je rozchodzić zanim przestają uwierać w palcach. W Yanko 962G w rozmiarze 7 latam w każdym wymiarze, 6.5 nie mierzyłem, ich innych kopyt niestety też nie.

 

Ostatnie zamówienie z Marcinem w końcu odpuściłem bojąc się brać w ciemno, bo wszystkie ASy wyglądają na dość wąskie w palcach (zdjęcia porównawcze u Herringa też sugerują, że szybciej robi się wąsko, zwłaszcza w ASowych 109 i 1966, zdjęć od góry 724 nie mają).

 

Zastanawiam się czy z racji szerokiej stopy wzięcie o 0.5 więcej, czyli 7 w moim przypadku, mogłoby zdać egzamin. Ostatecznie nie zaryzykowałem, a też nie chcę w sieci brać ASów testowo tylko na przymiarkę bez chęci zostawienia ich sobie. Każda subiektywna opinia o ASowych kopytach w porównaniu z innymi będzie dla mnie cenna :) Strasznie dużo butów AS mi się podoba i przy kolejnej okazji bardzo chętnie bym też coś kupił. Do ceny regularnej chyba jeszcze nie dojrzałem. :)

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz - gdy wrócę do domu, mogę dokładnie porównać AS 742 z Yanko 962G, Loake 024F oraz Barker 396 FX.

 

Z pamięci:

 

AS 742 rozm 8 vs Yanko 962  rozm 7.5 G- Yanko są dłuższe, mają troszkę więcej miejsca nad palcami, jednak są niższe w podbicu

AS 742 rozm 8 vs Yanko 715 rozm 7.5 F - buty wypadają bardzo podobnie, jednak AS mają więcej miejsca w podbiuciu

 

Jak wrócę do domu to postaram się prównać dokładniej AS vs Yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koledzy w związku z tym, że na koniec czerwca/początek lipca planuję odbiór AS Hannover (Rustic Calf jak w AS Cambridge), mam przyjemność rozpocząć ostatni w tym roku, zorganizowany przeze mnie, zakup grupowy butów z AS z fabryki producenta. Czasu jest oczywiście bardzo dużo, jednak z powodu licznych wyjazdów, wolę rozpocząć sprawdzanie dostępnych rozmiarów i modeli już dziś.

 

 

W pierwszej kolejności proszę o podanie na priv rozmiarów, modeli oraz kolorów, jakimi jesteście wstępnie zainteresowani. W przypadku tego zamówienia mam zamiar zbierać zapytania z waszej strony i jednocześnie sprawdzać dostępność w fabryce, aby finalnie zamknąć listę pod koniec czerwca. Jeżei do 10 czerwca nie będzie chętnych, to odwołuję akcję, gdyż planuję być w UK przed 20 i zamówione buty odbiorę osobiście.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.