Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.01.2021 o 08:12, Nawrot napisał:

Spotkałem się z informacją, że Alfred Sargent się zamyka - niestety nie wytrzymali sytuacji związanej z pandemią. Ktoś ma jakieś inside info?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od 15.01.2021 w zarządzie komisarycznym (info z SF). Do początku lutego miały być składane oferty. Obserwujemy. Już raz w 2008/2009r. byli w tej sytuacji, ale teraz jest chyba inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czekam na sklep online, krótkie serie presale no i powrót produkcji na ich starych kopytach. Najważniejsze że jest park maszynowy, kopyta+wykroje i ekipa. Tak jak po cichu liczyłem, odbył się kontrolowany upadek. Bez kamienia u szyi w postaci Bowena powinno być teraz łatwiej. AFPOS o Sargencie pisał tylko dobrze, nawet po zakończeniu współpracy, więc wydaje się że te więzi biznesowe są do potencjalnej odbudowy. Oby szybko do przodu teraz. Ja będę trzymał kartę czekając na ich powrót. Może w końcu wyrwę te Charltony na 99, na które czekam od 5 lat.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Buty na razie u znajomych, u mnie będą z początkiem lutego.
Na 109 mam 3 lub 4 pary jeszcze pod starym szyldem, noszę swój normalny rozmiar. Raczej niski toebox, podbicie niższe niż na kopycie 724, świetne buty na stopy hobbita, czyli moje.
Sizing up konieczny tylko przy wysokim podbiciu. Przy innym but się dopasuje.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Po wielu próbach różnych Marek i kopyt wracam do Sargenta 109. Wczoraj przymierzyłem moje Hunty UK 9,0. Są to jedne z nielicznych butów gdzie nie muszę stosować wkładki. Mam stopę o długości 28,5 cm o niskim podbiciu i chyba dość szeroką w palcach, szczupłą z tendencją do płaskostopia, wąską piętę - czyli chyba podobnie jak Ty - stopę Hobbita.

W ostatnich dniach walczę z CJ Pembroke UK 9,0. Prawy ciasny w palcach. Rozciągam go i chyba już jestem blisko celu. Ale wkładkę będę musiał zastosować.

Cieszę się, że Sargent się podniósł. Muszę tylko zdecydować czy pozostać przy 9,0 czy też sprawdzić 9,5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.