Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącając się w gorączkę zakupu secondsów.

Ostatnio zakupione przeze mnie „czołgi” od AS, czyli model Hannover po w sumie niezauważalnym użytkowaniu. Świetna, miękka skóra, wygodne kopyto, w sam raz na grubszą skarpetę w niepogodę. No i cena - poniżej 100£ z łatwością się zmieściłem ;)
Teraz tylko czekać na gorszą pogodę :D
26b46b71f53455602b40ef7445b0d133.jpg
6b6c8c1da8fceeb10f52759e1cf6d677.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Właśnie opłaciłem fakturę z AS i kurs PKO BP przy tranzakcji z konta złotówkowego niestety odbiega od kursu PKO BP Katnor.

Przy tranzakcji zopłaciłem za każdego GBP 4.99 PLN.


W związku z powyższym bardzo proszę o dopłatę na moje konto:

- 10 PLN od każdej pary butów za wysyłkę z UK ( w przypadku zakupu 2 par 20 PLN) 

- dopłatę 0.09 PLN za każdego funta, np w przypadku zakupu butów za 199 GBP + * GBP ( wcześniej podana opłata za przesyłkę) = 204 GBP x 0.09 PLN = 18.36 PLN

Łącznie 28.36 PLN ( w przypadku butów za 199 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@yourii lekki ucisk w palcach się rozejdzie, jak przypuszczam. Ja tak miałem w Ramsey w prawym bucie - teraz są idealne. Warto było pomęczyć się kilka razy. Długość jest ważna, przy za długim bucie może się brzydko łamać (też to przerobiłem w AS). W Twoim lewym już widać, że będzie się pewnie łamać na raz. Niech się noszą, cieszę się, że mogłem pomóc.

@Pawcio @Arturlep chętnie zobaczyłbym Wasze nabytki :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEBLE - black apron derby dla Foster&Son UK9 - bez kosmetyków. Buty chyba bez wad, ciężko jest mi cokolwiek znaleźć na minus. Skóra sprawia wrażenie lepszej niż w Holmes'ach, podeszwa również. Przymierzyłem kilka razy - są ciasne w śródstopiu, na długość też wolałbym odrobinę dłuższe. To mój pierwszy zakup grupowy, wiem teraz że bliżej mi do 9,5UK. Generalnie buty są świetne, zastanowię się jednak mocno czy trafią na bazarek, czy spróbuję je rozchodzić.

IMG_20200930_160054.jpg

IMG_20200930_155810.jpg

IMG_20200930_194044.jpg

IMG_20200930_194729.jpg

IMG_20200930_194759.jpg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartbart napisał:

KEBLE - black apron derby dla Foster&Son UK9 - bez kosmetyków. Buty chyba bez wad, ciężko jest mi cokolwiek znaleźć na minus. Skóra sprawia wrażenie lepszej niż w Holmes'ach, podeszwa również. Przymierzyłem kilka razy - są ciasne w śródstopiu, na długość też wolałbym odrobinę dłuższe. To mój pierwszy zakup grupowy, wiem teraz że bliżej mi do 9,5UK. Generalnie buty są świetne, zastanowię się jednak mocno czy trafią na bazarek, czy spróbuję je rozchodzić.

 

Buty takie jak te nigdy nie rozejdą się na długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartbart - czy mógłbyś zmierzyć długość wkładki w Holmes i Keble? Czy dobrze rozumiem, że zarówno Holmes, jak i Keble, nie jesteś w stanie zasznurować bardziej niż to co widać na zdjęciach? Poza tym gratuluję zakupów - buty prezentują się świetnie!

@Arturlep Bromptony wyglądają świetnie!

@Pawcio piękne monki! Rozejdą się - ja swoje też na ostatnią dziurkę najpierw zapinałem, a potem na środkową bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, bratdominik said:

@bartbart - czy mógłbyś zmierzyć długość wkładki w Holmes i Keble? Czy dobrze rozumiem, że zarówno Holmes, jak i Keble, nie jesteś w stanie zasznurować bardziej niż to co widać na zdjęciach? Poza tym gratuluję zakupów - buty prezentują się świetnie!

@Arturlep Bromptony wyglądają świetnie!

@Pawcio piękne monki! Rozejdą się - ja swoje też na ostatnią dziurkę najpierw zapinałem, a potem na środkową bez problemu. 

@bratdominik - zmierzyłem długość butów wewnątrz (nie mam w nich wkładek które mógłbym wyjąć i zmierzyć): Holmes 29,6cm Keble 29,3cm.

Holmes - mogę zasznurować trochę mocniej, ale nie tak by się zeszły. Keble - to co widać na zdjęciu to właściwie max.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto jest raczej wąskie. Na długość jest ok, ale jest dosyć ciasne przy palcach. Wydaje mi się, że buty muszą zaliczyć kilka wyjść żeby się trochę rozeszły. Tragedii nie ma, narazie dopinałem je na ostatnią dziurkę ale tak jak pisał Bratdominik powinno dać radę na środkową. 

Z posiadanych przez mnie butów najbliżej mu do monków Carmina na kopycie Inca. Napewno są węższe od 915 Yanko czy Carmina na kopycie Rain. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.