Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli koledzy z forum byliby skłonni doradzić co do rozmiaru i modelu to też chętnie zobaczyłbym co AS ma do zaoferowania. 
 
Nosze Yanko 915 w rozmiarze 8 więc obstawiam, że rozmiar którym byłbym zainteresowany to 7,5-8,5 w zależności od kopyta. 
U mnie 915 w tym samym rozmiarze co kopyta AS. Mam niskie podbicie. Jeśli mógłbym coś zasugerować, poszukaj też lupką, był ten temat omawiany tu w wątku oraz w wątku o kopytach AS.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jerzy01 napisał:

Jeśli koledzy z forum byliby skłonni doradzić co do rozmiaru i modelu to też chętnie zobaczyłbym co AS ma do zaoferowania. 
 

Nosze Yanko 915 w rozmiarze 8 więc obstawiam, że rozmiar którym byłbym zainteresowany to 7,5-8,5 w zależności od kopyta. 

W zależności od kopyta, które będzie dostępne na pewno coś spróbujemy poradzić. Ja mam dziś na sobie AS na kopycie 109 w tym samym rozmiarze co 915, noszę od dwóch lat, ale przy każdym zakładaniu myślę sobie, że pół rozmiaru dłuższe by były lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś otrzymałem potwierdzenie, że buty będa wyceniane indywidulanie na podstawie wybranej ilości, ale również specyfikacji, podeszwy itd.

Poniżej umiściłem 2 załączniki:

II gatunek - różne rozmiary ( to jest lista kt zawsze otrzymywaliśmy) - to mamy buty od 180 GBP w górę 

I gatunek - powystawowe - tylko rozmiar UK8 - ceny od 280 - 350 GBP

 

II_Gatunke2020.xls PoWystawowe_I_Gatunek.xlsx

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o sprawdzenie wad i informację o cenie:

20573 - 7RAMSEYBLACK CALF DOUBLE MONK SHOE99 FBAKERS OAK BARK   8

20727 - 2ALFRED-ESPRESSOALFRED-ESPRESSO CALF CAP OXFORDAS24BAKERS OAK BARK   8

20696 - 1B3008-SP7807MAHOGANY PLAIN TOE BOOT3050 FX 8,5

 edycja: proszę o info co jeszcze jednego modelu:  20449 - 720449-7SCOTCH GRAIN CAP TOE DEMI BOOT 8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , poprosze o info .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 20573-24 ANTIQUE MAHOGANY 7,5     20573-1 ESPRESSO CALF 7,5                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan_dobrego_butaJeśli da się uzyskać fotę stanu oraz skaz na poniższych parach - bardzo bym poprosił:

Our Style N°

Stamp

Description:

LAST

SOLE_MATERIAL

Size

20578 - 8

HUNT

BLACK CALF WING BROGUE

109E

BAKERS OAK BARK

UK 7

20585 - 6

HOLMES II

ESPRESSO/OAK BALMORAL BOOT

109F

Leather

UK 7

20241 - 26

20241 - 26

ESP CALF CAP TOE BALMORAL

99 EX

BAKERS OAK BARK

UK 7

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o informację dotyczącą następujących pozycji: 

 

20573 - 24

2801

ANTIQUE MAHOGANY DBL BKL MONK SHOE

87 F

20696 - 1

B3008-SP7807

MAHOGANY PLAIN TOE BOOT

3050 FX

20034 - 18

20034-18

ESPRESSO DOUBLE MONK STRAP

99 EX

20761 - 1

20761 - 1

ESPRESSO CALF CAP TOE SEMI-BRG

99 EX

 

każda z par w rozmiarze 9.

Pozdrawiam i dziękuje za zorganizowanie kolejnej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam jeszcze wymiary kopyta AS24 i zazdroszczę pozytywnie posiadaczom większej gotówki i szczupłej stopy w rozmiarze 8UK. W pliku butów I gat. macie kilka istnych perełek. Ramsey i Hunt w ciekawym zestawieniu kolorystycznym to coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Natomiast nawet za 350 funtów warto (jeżeli ktoś sobie może pozwolić) zainteresować się dwoma modelami: Benson (czarne) i Keats (burgund) z tej przyczyny, że są to buty handgrade, których normalna cena idzie w grube setki funtów. No chyba, że te nazwy są użyte dla innych butów. Tak czy siak, ja bym się zainteresował :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

prosiłbym o sprawdzenie 

20573 - 24 2801 ANTIQUE MAHOGANY DBL BKL MONK SHOE 87 F Leather 6,5
20696 - 1 B3008-SP7807 MAHOGANY PLAIN TOE BOOT 3050 FX Leather 6,5
20034 - 9 20034 - 9 ATM BRN CALF DBLE MNK STRAP 99 EX Leather 7
20241 - 26 20241 - 26 ESP CALF CAP TOE BALMORAL 99 EX BAKERS OAK BARK 7
20589 - 6 HOWARD ACORN CALF BROGUE BOOT 7WK Leather 6,5

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.