Jump to content
Guest gccg

Alfred Sargent

Recommended Posts

AS woking na kopycie 87F. Mam podwójne monki na tym kopycie, ale tym razem zdecydowałem się na buty pół rozmiaru większe, ponieważ 87F jest dosyć krótkie. Teraz jest bardzo komfortowo i mam nadzieję, że nie rozbiją się zbytnio. Wizualnie i w dotyku zamsz od AS jest rewelacyjny.

as woking.jpg

• Like 4

Godzinę temu, bratdominik napisał:

AFPOS. Wyprzedaż AS, rozmiary od 10 w górę. Ceny od GBP 120.

Gdyby ktoś (optymalnie ktoś z W-wy) coś kupował, to chętnie się dołączę w celu redukcji kosztów przesyłki.

AS lamport, kopyto 80EX. Według fabryki kopyto 80EX jest porównywalne w tęgości z kopytem 87F, ale minimalnie krótsze. Według mnie jest krótsze o pół rozmiaru i na pewno niższe na wysokości czubka dużego palca. Bardzo dobrze trzymają piętę i przyjemnie opinają stopę, jak w żadnych innych loafersach, które przymierzałem.

as1.jpg

• Like 2

AS lamport, kopyto 80EX. Według fabryki kopyto 80EX jest porównywalne w tęgości z kopytem 87F, ale minimalnie krótsze. Według mnie jest krótsze o pół rozmiaru i na pewno niższe na wysokości czubka dużego palca. Bardzo dobrze trzymają piętę i przyjemnie opinają stopę, jak w żadnych innych loafersach, które przymierzałem.
as1.thumb.jpg.f1c525939dd2b92c4650331431332cd9.jpg
Skąd takie znalezisko?

W dniu 1.08.2019 o 16:03, bratdominik napisał:

Kilka nowych modeli AS pokazanych w Nowym Jorku. Jak wrażenia Kolegów? Mnie osobiście full brogues się spodobały. 

Dla mnie ogień. 

4 minuty temu, KIERMAN.pl napisał:

Dla mnie ogień. 

Dla mnie totalna klapa. Te wingtipy + chisel + medalion zachodzący na nosek wyglądają tanio. 

Zestaw Ramsey, Hunt, Armfield, Moore to była moim zdaniem klasyka klasyki. Ludzie zbierali je jak kolekcję, wszystkie dostępne modele we wszystkich możliwych kolorach. Z tego co powyżej nie kupiłbym nic.

20 godzin temu, bratdominik napisał:

Skąd takie znalezisko?

Wylicytowane na ebayu za okazyjną cenę. Buty są przepiękne i najlepiej wykonane z 4 par ASów, które mam. Kolor, w zależności od oświetlenia, zmienia się od koniaku, przez czerwonawy do średniego brązu. Niestety buty na tym kopycie w rozmiarze 8 UK są krótsze o 2 mm niż 7,5 UK na kopycie 87 F. Jak przybyły, byłem zachwycony i trochę się oszukiwałem, że rozchodzę. Nie ma szans, więc wrócą na ebay.

Mam niemal identyczne Barnwelle z nieprodukowanej już linii i identyczny kłopot. Jakoś dałem radę rozchodzić, ale rzeczywiście są krótkie jak diabli.

Wylicytowane na ebayu za okazyjną cenę. Buty są przepiękne i najlepiej wykonane z 4 par ASów, które mam. Kolor, w zależności od oświetlenia, zmienia się od koniaku, przez czerwonawy do średniego brązu. Niestety buty na tym kopycie w rozmiarze 8 UK są krótsze o 2 mm niż 7,5 UK na kopycie 87 F. Jak przybyły, byłem zachwycony i trochę się oszukiwałem, że rozchodzę. Nie ma szans, więc wrócą na ebay.
Hmm, to prawie mój rozmiar. Byłbyś w stanie zmierzyć im wkładkę wewnątrz? Może bym je odkupił.

1 godzinę temu, mosze napisał:

Tylko proszę bez partyzantki - ogłoszenie itp.

"Droga koleżanko. Taka pobłażliwość jest niedopuszczalna. Gotowi pomyśleć, że MY tu jesteśmy dla NICH" :)

• Like 3

[mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention], to jak, obadamy co jeszcze zostało w magazynie ??
Ja nie obiecuję, że dołączę, bo moim priorytetem są trzewiki, ale z chęcią zobaczę czy może jest coś nowego z linii exclusive.
Ja cichuteńko liczę, że będą jakieś seconds z produkcji zewnętrznej (tzn. spoza kręgu francuskich braci). Skomaker oraz Unipair sporo współpracują z AS. Jest jeszcze Correspondent Shoes z USA, tam to dopiero są perełki w stylu country.

On 10/2/2019 at 10:53 AM, fan_dobrego_buta said:

Zgodnie z zapowiedzią wysałałem zapytanie do fabryki. Dopierdo dzis otrzymałem potwierdzenie, że do poniedziałku otrzymam listę dostępnych butów.

Cześć, czy coś się powoli rusza? :)

• Like 1