Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

@bratdominik Buty z zamówienia grupowego opuściły fabrykę we wtorek. Zakładam dostawę do mnie w piątek lub poniedziałek

 

@audiolab8000s - ciężko mi poradzić na podstawie wymiarów. Zakładałbym UK7.5. Jednak Twoja wzmianka o butach Greanson sugeruje coś innego, gdyż ich kopyta są dość obszerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/11/2017 o 16:19, Harth napisał:

Będę chciał poprosić @szewc24.pl o podzelowanie dwóch par

Dlaczego chcesz psuć takie piękne buty? ;-)

EDIT W pierwszej kolejność zaopatrz się w odpowiednie kremy (pommadiery) - wyślij zdjęcia do multirenowacja to dobiorą Ci kolory. IMO wosk do wszystkich tych butów może być czarny. Inwestuj w Saphir lini M'Dor - opłaca się. Do nakładania, polerowania, czyszczenia - bawełniane szmatki w rolkach do kupienia np. w rossmanie za 7 zł rolka, ewentualnie płatki kosmetyczne - można ukraść partnerce - za darmo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bodzixon napisał:

Dlaczego chcesz psuć takie piękne buty? ;-)

 

Jakiś sens to ma, za rok będą wygądały o wiele lepiej od tych "niepopsutych". Podzelowałem kilka par butów roboczych, żeby wyeliminować ryzyko poślizgu i muszę przyznać, że moje nastawienie do tego zabiegu całkiem się zmieniło. Po latach wyglądają o wiele lepiej od tych niepodzelowanych. Poza butami w pełni letnimi zelowałbym wszystko, głównie ze względu na ładniejsze starzenie się rantów podeszwy.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne doświadczenia jak @Whitesnake  Buty, w których chodzę w okresie wiosenno-letnim, gdyż mają mały kontakt z wodą i mokrą powierzchnią, nie zeluję. Nie ukrywam jednak, że zużycie podeszwy i czubków jest większe w porównaniu z zelowanymi, więc przy pewnym poziomie zużycia zostaną i tak podzelowane. Nie zauważyłem, aby zelowanie zmniejszało komfort chodzenia, a w przypadku mokrych powierzchni, zdecydowanie go podnosi, gdyż nie ma niebezpieczeństwa poślizgu. Ważna natomiast jest jakość usługi i estetyki wykonania zelówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wysyłkę butów. Spodziewajcie się od jutra dostawy  
 
Moje Duckersy właśnie dotarły. Z wszystkich zamówień robionych przeze mnie w AS te buty mają najwięcej odchyleń od ideału, niemniej nie przeszkadza mi to co widzę (drobne wybrzuszenia skóry oraz sporadyczne żyłki). Na zdjęciach wyglądało to gorzej niż w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolony, gdyż buty wyglądają znakomicie a ciut większy rozmiar idealnie na mnie leży. Zgadzam się z Tobą, że to kopyto jest ciekawsze od 724, w których są słynne "kaczuchy", które mnie nie przekonały, w odróżnieniu od tych. Na podkreślenie zasługuje też piękny głęboki kolor. Obawiałem się że może być jaśniejszy a ten wpada już lekko w odcień mahogany, co mi osobiście bardzo odpowiada. Zdjęcia będą po Świętach, gdyż jest to prezent, więc z powrotem wylądowały w pudełku. Dziękuję za pomoc i organizację zamówienia, czekam już na kolejne.
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odebrałem swoje buty - monki w kolorze mahogany na kopycie 87F. Od pierwszego założenia buty są bardzo wygodne. Mam nieco szersze stopy (noszę yanki na kopytach 960G i 962G rozmiar 41,5; o 915F nie mam nawet co marzyć) i do końca wahałem się pomiędzy rozmiarami 41,5 i 42. Wziąłem ten mniejszy rozmiar, ale czy był to lepszy wybór przekonam się po pierwszym dłuższym wyjściu. Póki co jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że trzeba się mocno postarać, aby znaleźć wadę sygnalizowaną przez sklep. 

  @fan_dobrego_buta bardzo Ci dziękuję za nieocenioną pomoc w doborze rozmiaru i możliwość zakupu świetnych butów w okazyjnej cenie. Podobnie jak kolega @bratdominik nie mogę się doczekać kolejnego zamówienia.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje także dotarły :)

IMG_0731.thumb.JPG.d04de7ffa786d43f93b542a2d81decf0.JPG

Piękne! Drobne uszkodzenie i odbarwienia prawie niewidoczne.

Ogromne podziękowania dla @fan_dobrego_buta za zorganizowanie zakupów :) Czekam na kolejne ;)

Na gorąco kilka wrażeń z rozmiaru i dopasowania. 8 pasuje idealnie (Loake też noszę 8). Dzięki @eye_lip za pomoc w doborze rozmiaru :) Sprawdza się u mnie zatem teza by nie kombinować z rozmiarami. Przylegają idealnie do całej stopy. Na razie dość sztywne ale czuć, że ładnie się ułożą :) Przyszwa się nie schodzi ale to nie tyle problem mojego podbicia (no zależy co dokładnie rozumiemy przez podbicie - jeżeli obwód to u mnie jest normalny) ale mam lekko wystającą kość, choć wydaje mi się, że z czasem się zejdzie :) Natomiast co mnie zaskoczyło to przyleganie całej powierzchni stopy (może mam małe płaskostopie ale tak przylegającego buta od spodu w podbiciu to nie miałem i bardziej to mnie ciekawi czy przy dłuższym chodzeniu nie będzie dyskomfortu - zobaczymy).

Edit. Po pewnym czasie noszenia (na razie tylko w domu kilka godzin) muszę jednak zweryfikować swoje odczucia odnośnie rozmiaru. @Zajac Poziomka ma racje, że to chyba najwęższe kopyto jakie znam. Mój mały palec jest "biedny" już po godzinie. Na razie z nimi walczę bo mi się podobają ale nie wykluczam, że jednak wylądują na bazarku. Następnym razem wziąłbym jednak 8,5.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje również dotarły. Ten sam model co u kolegi @FONos tyle że pół rozmiaru mniejsze. Wad praktycznie nie widzę. Drobne Rysy przy pierwszym SPA znikną, dopasowanie idealne. Już wiem że się polubimy. Uwielbiam barwienie chestnut od ASa.

Olbrzymie podziękowania dla @fan_dobrego_buta za zorganizowanie grupowego zamówienia. Co najmniej dużą flaszkę należy postawić. 

 

EF38D333-9265-4931-A1EC-9077CA05798A.jpeg

AFF00123-86AD-4FCA-911D-3292EA47F3A2.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11422]Grafa[/mention] ja też miałem obawy czy 99 to kopyto dla mnie. Mam płaską i szeroką stopę, niemniej pochodziłem w nich kilka razy i teraz leżą idealnie. Jeśli chcesz mogę zmierzyć swoją stopę. Monki mają poza tym regulację, która wybaczy sporo. Może 99 o pół numeru większa odpowiedziałaby na Twoje obawy?

PS. Piękne te monki. Nosiłbym jak Reksio obrożę (mam nadzieję, że żart nie jest poniżej tego forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.