Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Denior napisał:

Na liście nie widzę monków, na zdjęciach są 2 modele. Będą dostępne jakieś Mońki czy zdjęcia jedynie prezentują kopyta a nie cały model buta ?

Lista monków jest w drugiej karcie arkusza. Na górze listy masz do wyboru: oxford, monki i boots.

EDIT Nie widzialem ze wrzucono liste w Pdf. Myslalem ze pytasz o te wczesniejsza liste w arkuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypominam, że zamawiane buty są w II gatunku (seconds) i nie należy spodziewać się, że będą one bez skaz i jeszcze z rabatem 40-50%. Zdjęcia są robione telefonem. Niektóre pary nie są wykończone (ostatnie pastowania w fabryce) wieć mogą wyglądać blado, jednak to jest najmniejszy problem. 

Odnośnie wad, są one różne, jednak nigdy w naszym zamówieniu nie było czegoś co powinno już być gatunkiem III. Zazwyczaj są to drobne wady kosmetyczne. Jezeli któryś z nas będzie zainteresowany modelem, kt według AS nie powinien być kupiony bez oględzin właściciela, to zostanę zawsze o ty poinformowany, z sugestja odrzucenia pary. Reasumując, każda para kt wybraliśmy, jest ponownie oceniana, czy nadaje się na sprzedaż. 

 

Pozdrawiam z Moskwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.

Mam do wyboru dwie pary czarnych oksfordów, oba w katalogu oznaczone są numerami 7017, z tym, że jedna para na kopycie 104, druga na kopycie 19F. Mam kilka pytań, nigdy nie miałem styczności z butami AS i próbuję dojść do ładu z tym wszystkim:

1. Jeżeli obie pary oznaczono jako 7017 i jedne z nich to Armfieldy na kopycie 104 (dokładnie te, przepiękne kopyto: https://skomakerdagestad.no/collections/alfred-sargent/products/as369?variant=37963949825), to czy drugie z nich na kopycie 19F to też model Armfield? 

2. Czy kopyto 19 przeznaczone jest wyłącznie na produkcję butów z linii Handgrade? 

3. Czy kopyto 19F ze strony AS to modele Benson, Herrick, Troy?

4. Różnica w cenie jest niewielka, wady niewielkie, a oba kopyta, mimo że zupełnie inne, to podobają mi się - 104 nieco ostrzejsze, 19 nieco łagodniejsze. Choć zastanawia mnie ta wada "pimple" na prawym nosku w przypadku oksfordów na kopycie 19F, to mam ogromny dylemat. które wybrać. Co zrobilibyście na moim miejscu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście Draytony, w podjęciu decyzji może pomóc informacja, którą dostałem z AS:

The Drayton style was mainly made as single pairs through our Handgrade system and therefore unfortunately very unlikely that there will be any available from our stockists.

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KIERMAN napisał:

Skąd ten wniosek? W sensie że to szerokie kopyto? Tęgości są 3 na stronie AS: E, F, G, czyli F to średnie. E to wąskie, G szerokie, dobrze myślę?

 

Nie napisałem, że to szerokie kopyto, ale szersze. Odnosiłem się do Twojego stwierdzenia, że to jest kopyto "chyba ogólnie wąskie". Kopyto 87 nie jest wąskim kopytem.

Po lekturze tego wątku, informacji ze sklepu i kształtu kopyta na stronie AS wnioskuję, że to najszersze kopyto F w butach AS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grafa napisał:

Nie napisałem, że to szerokie kopyto, ale szersze. Odnosiłem się do Twojego stwierdzenia, że to jest kopyto "chyba ogólnie wąskie". Kopyto 87 nie jest wąskim kopytem.

Po lekturze tego wątku, informacji ze sklepu i kształtu kopyta na stronie AS wnioskuję, że to najszersze kopyto F w butach AS.

 

ale mowa jest o 19 a nie 87. Jeśli dobrze Ciebie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grafa napisał:

Oba kopyta mają taką samą szerokość, chociaż różnią się innymi parametrami. W opracowaniu kolegi @Harth jest porównanie tych kopyt.

Jeśli masz wątpliwości, napisz do sklepu AS.

Do którego sklepu dokładnie piszecie? Pytam bo chcę się dowiedzieć czegoś na temat kopyta AS 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Potwierdzenia zamowień/rezerwacji przyjmuję do poniedziałku. Wieczorem 27 wysyłam wstępnę potwierdzenie do AS. Proponuję się sieszyć i podejmować męskie decyzje.

 

Listą bedzie tylko powiększona o zaptania, które otrzymam do końca dnia dzisiejszego, pod warunkeim, że potwierdzę przesłanie zapytania do AS

Najmocniej kolegów przepraszam, ale ma bardzo pracowity okres i cięko mi znaleść więcej wolnego czasu. Kolejne akcja w lutym, więc zawsze można kupić cos w 2018.

 

Pozdrawiam

 

M

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.