Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

@Mateo86 udanego świętowania . U mnie AS Cambridge seconds w pięknej grain leather, drobne niedoskonałości w kolorze i fakturze zginą pod kosmetykami. Przy okazji pytanie do użytkowników tego modelu, np.@fan_dobrego_buta czy w zimie wymagają ciepłej wkładki czy da radę bez niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem kilka zdjęć Moore'ów:

 

O modelu napisano już wiele. Mój egzemplarz bez wad, rozmiar 7,5uk. Są to pierwsze ASy więc strzelałem po przestudiowaniu wątku ASa na styleforum i pomocy AFPOS, które oferuje również buty Carlosa Santosa, a które to noszę namiętnie.

In plus również mile zaskoczenie bo wbrew polityce sklepu dorzucili prezent do butów z wyprzedaży - zestaw spa saphira ☺️

CA9F12AF-0001-4FFF-B4C7-A5BFC6883C5D.jpeg

7B7D171D-E3E8-4120-85EA-FE3DF95B897B.jpeg

75D05419-E6C3-4FDF-B75D-BDA81096B65D.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@secondhand_man , tak czy inaczej warto chyba spróbować, bo buty pierwszorzędne. Ja kierowałem się tabelą i przy 44,5 wybrałem 10, zaś w Hiro i Rui mam 10,5. Natomiast ta 10ka jest dosyć mocno dopasowana i jeszcze się waham czy zostawiać. Z drugiej strony kiedyś zamawiałem 2 inne modele na kopycie 87 i w 10 nie mogłem w ogóle wejść, a 10,5 czułem, że są za duże. Reasumując moim zdaniem jest to zawsze trochę loteria i trzeba przymierzyć.

20170916_073506.jpg

20170916_073615.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, iskander napisał:

Panowie, jeśli trzewiki Yanko na kopycie 960 noszę w rozmiarze 8,5 UK to w jaki rozmiar AS Cambridge powinienem celować? Taki sam?

Na podstawie moich nieudanych doświadczeń i zwrotów, powiedziałbym, że taki sam rozmiar. Natomiast moim zdaniem kopyta 87 i 960 różnią się co oczywiste i w przypadku moich stóp ten sam rozmiar odczuwam w AS jako trochę za duży dla mnie. Natomiast mniejsze AS są zdecydowanie za małe. Czyli jeśli miałbym nosić to w tym samym rozmiarze co Yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.