Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otzrymałem odp z fabryki AS. Przepraszam, że wklejam orginał, ale nie mam siły tłumaczyć i myślę, że nei ma takiej potrzeby, szczególnie , że https://translate.google.pl przetłumaczy taki text bez problemu:

 

"Dear Marcin,

Although it's good too hear of your colleagues considering our 106 shape, unfortunately there have been very few styles made in the past year or so on that shape. Although our website/catalogue displays styles on the 106 none of those became part of our current "instock range" and any made (MTO) were mainly shipped overseas.

Answering your question, the main difference between the 106 and the others is the toe shape (longer / narrower) and being an "EX" ftg rather than "F". But like all things to do with shoes it's how they look at fit once you try them and whether or not you like a loose or tight fitting shoe.

I have got a few odd pairs in my subs if anyone is still looking for something on this shape."

 

Więc jeżeli, ktoś jest zainetersowany AS na 106, proszę o rozmiary a dowiem się co jest na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koledzy w chwili obecnej są następujące buty:

 

rozm 6. 

Ramsey  - ANTIQUE OAK DOUBLE BUCKLE MONK

Charlton - Espresso Calf

 

Rozm. 7

Hunt - Black

Edward II (Herring)  - Mahogany

 

Rozm. 8

 

Pimlico - Black

Moore - Antiqued Cherry

Ramsey - Antique Oak

Hunt - Black

Hunt (E fitting) - Antique Mahogany

Edward II (herring) - Mahogany

 

Rozm. 8.5

 

Charlton - Espresso Calf

 

Rozm. 9 

 

Moore - Antiqued Cherry

 

Rozm. 10

 

Moore 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek - Alfred Sargent Hannover Rustic Calf, MTO.  Buty kupione w cenie seconds, jednak sa to buty w I gatunku. AS, gdy realizuje zamowienie MTO, przygotowuje 2 pary butow I tym razem udalo mi sie kupic ta druga pare. P.S. przepraszam za brak polskich znakow I gimnastyke przy ogladaniu ostatniego zadjecia

post-3391-0-92986100-1434400074_thumb.jp

post-3391-0-26767400-1434400077_thumb.jp

post-3391-0-21065700-1434400079_thumb.jp

post-3391-0-09098200-1434400082_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, zgadzam sie w 100%. Bardzo jestem zadowolony z faktu, ze mimo podeszwy Commando, buty nie sa masywne.

 

Od dluzszego czasu polowalem na tem model w kolorze Rustic Walnut, kt posiadasz. Ostatecznie wyszlo inaczej - okazja ktora sie pojawila byla nie do odparcia, szczegolnie ze mam Cambridge w tym kolorze i nie ukrywam, ze bardzo mi sie ten kolor podoba.

 

Male powornanie kolorow Rustic Tan (AS Cambridge ) oraz AS Hannover Rustic Walnut

 

 

post-3391-0-92677100-1434405751_thumb.jp

post-3391-0-91034500-1434405753_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.