Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

Dziękuję za miłe słowa. Ponownie powtórzę - wielkie dzięki wszystkim uczestnikom. 

PS. Zamszowe Herricki  są rewelacyjne. Marcin_L - zazdroszczę.

Hihi, w ciemno dziękuję - bo zachorowało mi się, buty pewnie czekają na mnie w biurze, a ja się kuruję :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mapsajm napisał:

(...) Dla mnie różnica względem Hiro i Eltonów jest przede wszystkim w wysokości podbicia - monki AS są na styk przy bardzo fajnie dopasowanych obrysach. Teraz tylko nosić.

(...)

@mapsajm mógłbyś proszę doprecyzować jak dokładnie wygląda porównanie AS 87F z Meermin Hiro i Elton w wysokości podbicia? Chciałbym rozwiać wątpliwości, w którą stronę jest ta różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, YoJoe napisał:

@mapsajm mógłbyś proszę doprecyzować jak dokładnie wygląda porównanie AS 87F z Meermin Hiro i Elton w wysokości podbicia? Chciałbym rozwiać wątpliwości, w którą stronę jest ta różnica ;)

W AS podbicie jest niższe. O ile monki Meermina w rozmiarze 10UK zapinam na pierwsze dziurki (koniec dalszy paska wystaje najbardziej poza klamrę), o tyle AS 9,5UK na ostatnie(gdyby była jedna dziurka mniej, stopa by mi się nie zmieściła).

EDIT: Aha, i pięta jest u mnie luźniejsza, niż w Eltonach a nawet w Hiro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyszły moje zamszowe Herricki i zaprawdę powiadam Ci Marcinie@fan_dobrego_buta, są super :). Kopyto 109 jest zrobione chyba na specjalne zamówienie mojego Anioła Stróża, bo pasuje idealnie. To już moja 3 para na tym kopycie :).

 

Marcin, baaaaaaaardzo dziękuję! Jutro wstawię fotkę butów w akcji:).

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herringshoes sprzedaje ASowe Wildsmithy seconds ze zniżką 50%. Warto spojrzeć jeśli ktoś szuka loafers (piękne Trinity) lub Armfield (model Sloane w dwóch kolorach). Są też inne modele. Rozmiary różne, między UK5 a 10, generalnie pojedyncze sztuki więc kto żyw niech kupuje. Ja sam trzymam portfel mocno po ostatnich zakupach ale może komuś coś podejdzie. Mam wrażenie że to nasze seconds z listy :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje już błyszczą w JBMDNS :D

Kilka słów po pierwszym dniu: Hunty na 109 w moim naturalnym rozmiarze 9 (nie brałem  +0.5) dołączają do chlubnego grona wygodnych od pierwszego założenia (razem z Bally Scribe i JFP). Jest może minimalne otarcie pięty, ale dosłownie minimalne. Po pierwszej przymiarce, gdy trudno mi było wcisnąć stopę spodziewałem się krwi.

Buty mają świetny naturalny połysk skóry, która bardzo dobrze przyjęła kosmetyki (krem BdC Havana Jasna, wosk MdO Havana ciemna).

Najbardziej jestem zadowolony z komfortu jaki daje podeszwa, która jest wyprofilowana z niewielką wypukłością od strony podłoża. Żadne inne moje buty tego nie mają.

Jedyny minimalny minus (wina moich chudych stóp) to delikatny luz nad zgięciem palców, który zaczyna się łamać nie po mojej myśli, czyli na dwa, ale to estetyczny drobiazg.

@fan_dobrego_buta wielkie dzięki za pomoc w ich nabyciu i jeśli Brexit nam nie straszny to na jesień masz chętnego na kolejny zakup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
40 minut temu, bratdominik napisał:

@jarecki70 jak się sprawują Moore z bazarku, jeśli można podpytać?

Piękne buty. Nie lubię czarnych butów i akurat ten model pasuje mi na jedyne buty black. W ścisłej trójce moich ulubionych butów. Teraz czekam na kolejne zamówienie AS.

Przyznaję, że mam spory problem z czytaniem tych tabelek dostępnych modeli bo nie potrafią po tamtych oznaczeniach znaleźć tych modeli w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne buty. Nie lubię czarnych butów i akurat ten model pasuje mi na jedyne buty black. W ścisłej trójce moich ulubionych butów. Teraz czekam na kolejne zamówienie AS.
Przyznaję, że mam spory problem z czytaniem tych tabelek dostępnych modeli bo nie potrafią po tamtych oznaczeniach znaleźć tych modeli w Google.
Gdzieś tu jest moje zestawienie ze zdjęciami. Chyba gdzieś w styczniu. Powodzenia i pytaj gdyby co :) co do butów, Moore są świetne. W każdym kolorze dają czadu. Mam wiśniowe i bardzom kontent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.