Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Herringshoes twierdzi, że skóra na czubkach jest w istocie wysuszona i stąd pęknięcia, niemniej nie kwalifikuje to butów do naprawy lub uznania ich za produkt drugiej kategorii gdyż wystarczy potraktować skórę kosmetykami. Moje inne uwagi uznali albo za mało istotne, albo - w przypadku uszkodzenia skóry przy pasie czy załamań cholewki przy czubkach - zignorowali. Dodali, że wg nich lepszego produktu nie dostałbym gdybym zdecydował się poczekać na zamiennik.

 

Poprosiłem o zwrot kosztów. Osobiście dwa razy się zastanowię zanim znowu kupię od nich buty jeżeli takie historie są przez nich uznawane za prawidłowy standard wykonania. Jestem szczerze zaskoczony ich opinią i zdecydowanie jej nie podzielam. Dzięki[mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention] posiadam seconds Ramsey i Holmes II i obie pary stoją na o wiele wyższym poziomie niż te Moore w 1.gatunku.

 

EDYCJA:zwrot już przyszedł na PayPal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz trudniej o uczciwą ocenę.

Sprzedawca dodał, że to normalna cecha skóry i że po tym jak zaaplikował krem nie widać tych zmarszczek. Na mój chłopski rozum problem nadal istnieje tylko jest teraz niewidoczny. No ale jeśli Sprzedawca chce uważać inaczej to jego wybór. Czy to normalne sprzedawać buty w 1.gat z przesuszoną skórą? Mam wątpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedman zgadzam się, jestem naprawdę zdziwiony gdyż Forumowicze tutaj mieli przeważająco pozytywne doświadczenia z Herringshoes. No cóż, zwróciłem buty, dostałem zwrot wraz z opłatą za przesyłkę którą poniosłem więc nie mogę narzekać. Niemniej zdziwienie pozostało. Ciekawe komu uda im się to sprzedać bez dodatkowych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bratdominik napisał:

Ciekawe komu uda im się to sprzedać bez dodatkowych pytań.

Przy tej półce cenowej raczej wszyscy przywiązują wagę do takich rzeczy, więc podejrzewam, że buty jeszcze trochę pobujają się tak jak w twoim przypadku, między klientem a firmą, a gdy firma ogarnie, że jej się to nie opłaca (przesyłki na koszt firmy), to jakiś klient zostanie ich posiadaczem z solidnym rabatem. :D Chyba, że już po twoim odesłaniu wpadną na oznaczenie ich jako seconds, wtedy od razu będą do wzięcia taniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie przydatne dla wszystkich, jak podzielisz wiedzą na temat różnicy między kopytem 109 a 48.


Pochodziłem trochę, żeby upewnić się czy 48 są węższe od 109. Wydaje mi się, że tak - kopyto 48 jest węższe od 109 w przedniej części stopy, przy czym zrobiłem sobie obrysy podeszw - okazało się, że są identyczne, co bardzo mnie zdziwiło, bo kopyto 109 wydajemi się bardzo nietypowe, a 48 "normalne" - przez chwilę nawet myślałem, że to jednak to samo kopyto, ale myślę, że jednak się różni.
W 109 mam cap toe a w 48 wingtip i 109 są bardziej rozchodzone, więc jest małe ryzyko, że postrzegam 48 jako węższe z tych powodów, no ale jak napisałem, pochodziłem trochę w 48 i ciągle wydają mi się węższe.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
33 minuty temu, Krzysiek_W napisał:

A jak stoi rozmiarówka Carlos Santos wobec AS Moore i yanko 915? Znalazłem (zielone :) ) CS w fajnej cenie, tylko nie mam pewności wobec rozmiaru. AS 10, Y 9,5, CS ?

Te croco petro shadow? Rano były jeszcze double monk w forest patina...

CS model 6903 mam 7,5 (kopyto 145) i Moore też takie wziąłem. Yanko nie mam żadnych więc nie porównam.

Długość wkładki dla CS w rozmiarze 7,5 to 28,1 a dla 8 - 28,5cm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.