Skocz do zawartości

Eleganckie dyscypliny sportowe. Stroje i akcesoria.


wojvv

Rekomendowane odpowiedzi

jest na forum wątek Bieganie, gdzie biegacze opowiadaja straszne rzeczy jak biegają, jak dużo i jak szybko, i w jakim tempie im serce bije, kiedy przekraczają szybkość ponaddźwiękową. Zaglądam tam i czytam, kiedy chcę się zmeczyć. Może coś oni wiedzą jak się ubiera do biegania, bo nago chyba nie biegają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forum wątek Bieganie, gdzie biegacze opowiadaja straszne rzeczy jak biegają, jak dużo i jak szybko, i w jakim tempie im serce bije, kiedy przekraczają szybkość ponaddźwiękową. Zaglądam tam i czytam, kiedy chcę się zmeczyć. Może coś oni wiedzą jak się ubiera do biegania, bo nago chyba nie biegają :)

Kiedy mi właśnie o strój chodzi nie o pochwalenie się jak biegam (są od tego inne fora ;) ). No chyba, że to była delikatna sugestia, żeby z pospolitym poceniem się tu nie wcinać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forum wątek Bieganie, gdzie biegacze opowiadaja straszne rzeczy jak biegają, jak dużo i jak szybko, i w jakim tempie im serce bije, kiedy przekraczają szybkość ponaddźwiękową. Zaglądam tam i czytam, kiedy chcę się zmeczyć. Może coś oni wiedzą jak się ubiera do biegania, bo nago chyba nie biegają :)

Kiedy mi właśnie o strój chodzi nie o pochwalenie się jak biegam (są od tego inne fora ;) ). No chyba, że to była delikatna sugestia, żeby z pospolitym poceniem się tu nie wcinać ;)

Ale myślę, że tam najlepiej wiedzą w czym się pocą, przepraszam, biegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim BRFC trzeba by chodzić w szytych na miarę trykotach i obstalowanych u szewca korkach?

Myślę, że mój biały Cotton Traders z czerwona różą, by wystarczył. W końcu to fan. I tu bym kładł akcent.
Ja mam poliestrowego ;) ale oddychającego adidasa :) z British and Irish Lions, tak trochę ekumenicznie. W innym wątku pojawiła się propozycja pojedynku na miny tu w wykonaniu 15 na 15: link 1 lub link 2 (tutaj była potrzebna interwencja sędziego by panowie zaczęli grać) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haka Bespoke na zebraniu forumowym? Może byc ciekawie.

Mam jeszcze bardzo ekomunicznie six nations, a poza tym Szkotów. Poluję na coś historycznego z All Blacks lub Wallabies. Za to mam 4 krawaty (3. narodowych zwiazków rugby), które wykorzystam na blogu podczas trwania World Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki drobiazg dla fanów rugby, większość z tych rzeczy w Polsce niedostępna, ale jak się czegoś szuka warto tu zajrzeć, by się dowiedzieć:

http://rugbyrelics.com/a-to-z-rugby-memorabilia.htm

i jeszcze to

http://www.shopwiki.co.uk/Rugby-Tie/products/Rugby

oraz to

http://www.zazzle.com/ties?cg=103652385610707991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Widzę, że temat rugby upadł, a dzisiaj kapitalny mecz All Blacks rozegrali (pomijając pierwsze 10 minut xD). Dan Carter świetnie poprowadził drużynę i nowozelandczycy pokazali piękne dla oka rugby. Oby więcej takich spotkań w ich wykonaniu.

Haka na początku- coś fenomenalnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat rugby upadł, a dzisiaj kapitalny mecz All Blacks rozegrali (pomijając pierwsze 10 minut xD). Dan Carter świetnie poprowadził drużynę i nowozelandczycy pokazali piękne dla oka rugby. Oby więcej takich spotkań w ich wykonaniu.

Haka na początku- coś fenomenalnego!

Mecz był rzeczywiście świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat rugby upadł, a dzisiaj kapitalny mecz All Blacks rozegrali (pomijając pierwsze 10 minut xD). Dan Carter świetnie poprowadził drużynę i nowozelandczycy pokazali piękne dla oka rugby. Oby więcej takich spotkań w ich wykonaniu.

Haka na początku- coś fenomenalnego!

Mecz był rzeczywiście świetny.

Jeśli dobrze cytuję: piłka nożna to gra dla dżentelmenów, uprawiana przez bestie; rugby to gra dla bestii, uprawiana przez dżentelmenów; futbol amerykański to gra dla bestii, uprawiana przez bestie.

Ja uważam, że każdy mężczyzna ma w sobie pokłady agresji, które jakoś trzeba ukierunkować, więc męska rywalizacja jest czymś w życiu koniecznym. Nie chciałbym wypowiadać się na temat wielu zaproponowanych przez Panów dyscyplin, bo zupełnie mnie taka elitarność i dżentelmeństwo w sporcie nie pociągają. Uprawiam futbol amerykański, oglądam rugby i zastanawiam się nad boksem.

Nota bene boksował Morgan z Dżentelmenów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze cytuję: piłka nożna to gra dla dżentelmenów, uprawiana przez bestie; rugby to gra dla bestii, uprawiana przez dżentelmenów; futbol amerykański to gra dla bestii, uprawiana przez bestie.

Ja uważam, że każdy mężczyzna ma w sobie pokłady agresji, które jakoś trzeba ukierunkować, więc męska rywalizacja jest czymś w życiu koniecznym. Nie chciałbym wypowiadać się na temat wielu zaproponowanych przez Panów dyscyplin, bo zupełnie mnie taka elitarność i dżentelmeństwo w sporcie nie pociągają. Uprawiam futbol amerykański, oglądam rugby i zastanawiam się nad boksem.

Nota bene boksował Morgan z Dżentelmenów.

Pozdrawiam.

Nie pamiętam, żeby któryś z nas wypowiadał się o jakichś bestiach. Tutaj pan łaskawie użył skrótów myślowych, by używając niby-naszych opinii (i podpierając się tak spreparowanymi) wyrazić swój pogląd na tematy, których w cytowanym przez Pana kontekście nawet nie podejmowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie cytat z forum, tylko takie powiedzenie, bodajże, angielskie: "rugby to brutalny sport dla dżentelmenów, a pilka to dżentelmeńska gra dla brutali"

I co z tego. Dyskutuje Pan z naszymi wypowiedziami czy z cytatem? Chyba że Pan dyskutuje sam ze sobą, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze cytuję: piłka nożna to gra dla dżentelmenów, uprawiana przez bestie; rugby to gra dla bestii, uprawiana przez dżentelmenów; futbol amerykański to gra dla bestii, uprawiana przez bestie.

Ja uważam, że każdy mężczyzna ma w sobie pokłady agresji, które jakoś trzeba ukierunkować, więc męska rywalizacja jest czymś w życiu koniecznym. Nie chciałbym wypowiadać się na temat wielu zaproponowanych przez Panów dyscyplin, bo zupełnie mnie taka elitarność i dżentelmeństwo w sporcie nie pociągają. Uprawiam futbol amerykański, oglądam rugby i zastanawiam się nad boksem.

Nota bene boksował Morgan z Dżentelmenów.

Pozdrawiam.

Nie pamiętam, żeby któryś z nas wypowiadał się o jakichś bestiach. Tutaj pan łaskawie użył skrótów myślowych, by używając niby-naszych opinii (i podpierając się tak spreparowanymi) wyrazić swój pogląd na tematy, których w cytowanym przez Pana kontekście nawet nie podejmowaliśmy.

To nie cytat z forum, jak ktoś wyżej zauważył; nie dyskutowałem z Panami, pisałem bardziej ad vocem niż w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie chciałbym wypowiadać się na temat wielu zaproponowanych przez Panów dyscyplin, bo zupełnie mnie taka elitarność i dżentelmeństwo w sporcie nie pociągają.(...)Pozdrawiam.

Nie pamiętam, żeby któryś z nas wypowiadał się o jakichś bestiach. Tutaj pan łaskawie użył skrótów myślowych, by używając niby-naszych opinii (i podpierając się tak spreparowanymi) wyrazić swój pogląd na tematy, których w cytowanym przez Pana kontekście nawet nie podejmowaliśmy.

To nie cytat z forum, jak ktoś wyżej zauważył; nie dyskutowałem z Panami, pisałem bardziej ad vocem niż w temacie.

Już wyżej przeprosiłem, po prostu ten fragment mnie zmylił, nie wiedziałem, że Pan dyskutując ze sobą używa liczby mnogiej w formie grzecznościowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No i po Pucharze Świata w rugby. All Blacks wygrali! Francuzi byli oficjalnymi gospodarzami meczu, przysługiwało im granie w niebieskich strojach, wtedy Nowozelandczycy musieliby występować w swoich rezerwowych strojach biało-czarnych. Zgodnie z duchem fair play Francuzi wystąpili w swoich drugich kostiumach (białych), robiąc taki ukłon wobec gospodarzy całych rozgrywek http://www.rugbyworldcup.com/video/index.html?v=2060203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Ja najbardziej lubię w basket (play some hoops), a o mniej dżentelmeński sport chyba trudno. Chciałbym poboksować, ale w moim "klubie" jest tylko boks francuski (nie żartuję, naprawdę we Francji jest taki sport)... To dobrze, bo kto widział boksującego dżentelmena, nawet amantorom nie pozwalają walczyć w krawatach.

 

Czy jeśli odpowiem, że dżentelmen powinien grywać w golfa, a w przerwach między dołkami pykać szybkie gemy w tenisa lub urządzać nagonki na dzika, to zaliczę egzamin na dandysa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.