Skocz do zawartości

Buty Dwukolorowe aka Caponki aka Co-respondent Shoes


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

W czym jest ta cena wyrażona? Z jakiego kraju jest ten sklep?

Tak jak Immune napisal - malezyjska waluta. Sklep znajduje sie w Kuala Lumpur i jest rodzajem tanio wygladajacego magazynu (nigdy tam nie bylem ... ale widzialem wiele zdjec) w ktorym sprzedaja przede wszystkim Crockett & Jones za najnizsze chyba ceny na swiecie. Moja pierwsza pare C&J kupilem u nich - C&J Malvern. Nastepnie zas bralem juz via http://www.pediwear.co.uk i ich price watch. Podajesz cene buta (w funtach) + cene przesylki z Malezji (rowniez w funtach ... w walucie malezyjskiej to 115 MYR) i Pediwear daje Ci jeszcze 5% rabatu. Przy tanim MYR (obecnie jest dosc drogi poniewaz ekonimia Malezji jest w doskonalym stanie ... ale i tak sie oplaca) ceny wychodza "zachwycajaco niskie" jak na buty C&J

Walute (MYR na GBP) przeliczam zawsze tutaj: http://www.xe.com/ucc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, co Pediwear zamierza zrobic z Butami Crockett & Jones. Maja bardzo malo dostepnych rozmiarow we wszystkich modelach butow. Odkad pamietam zawsze mieli wszystkie rozmiary wszystkich modeli ...a jedynie te znikajace z ich kolekcji nie byly uzupelniane. Czyzby zamierzali zaprzestac sprzedazy C&J?

Doskonala alternatywa dla C&J jest New and Lingwood Classic Shoes. To w rzeczywistosci C&J robiony dla N&L. Troche lepsza jakosc jak C&J Benchgrade i troche gorsza jak C&J Handgrade. W czasie sezonowych obnizek kosztuja gruuuubo ponizej 300 funtow. Cena podobna jak C&J Benchgrade na http://www.plal.com. Przeceniane sa ich wszystkie modele z wyjatkiem Butterfly Loafers.

Mozna jeszcze zastanowic sie nad Tricker's ... troche lepsze od C&J Benchgrade ale ich kopyto (nie mam na mysli trzewikow) jest strasznie szerokie i nad Grensonami Rose Collection (ostatnio niestety bardzo podrozaly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, byłem, nie wiem czemu przekonany, ze to tajski sklep, a waluta mi nie pasowała ani do bahtow ani USD… trzeba będzie trochę malezyjska gospodarkę zasabotowac ;)

Moze ktos wie ile kosztuja C&J w Tajlandii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Zgadzam się, że Herring Fencote jest ptzepięknym modelem. Łączenie czarnej skóry ze śliwkowym zamszem (rozmiary 6.5, 7 i 9.5 ) w wyprzedaży Herringa.

 

Najbardziej podoba mi się łaczeni brązu z niebieskim zamszem. Posiadam monki Herringa w takiej kombinacji kolorostyczne i myślę, że w przyszłości dokupię Fencote

post-3391-0-06971200-1420367622_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Moje pierwsze spectatory. może kontrast nie jest zbyt duży, choć zaznaczony, ale mi się podobają, lubie odcienie brązu, na lato jak ulał: włoska firma calpierre, ostatnia para na wyprzedaży. Niedługo pokażę je w jakiejś stylizacji. (światło lampy błyskowej nieco zniwelowało różnice w kolorach, w rzeczystostości jest jednak większa)

post-207-0-02837300-1426710958_thumb.jpg

post-207-0-79664000-1426711068_thumb.jpg

post-207-0-59972000-1426711167_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja okazyjnie kupiłem takie oto nieużywane Nordy. Żaden szał - ale za niecałe 20% ceny sklepowej warto było  :mrgreen:

Nienajgorzej wyglądają z boku, choć nosek zadarty, wrzucę później fotkę.

 

Teraz pytanie za 100 punktów. Jak to pastować/kremować na biało i beż, żeby białych dziurek itd. nie zapaćkać?  :shock:

 

Macie jakieś patenty, bo grozi mi jubilerska dłubanina... :?

post-6480-0-64806600-1432337748_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
6 minut temu, Siata napisał:

Odkopuję temat:

Wpadły mi w oko spectatory z Shoepassion za 149 Euro:

http://www.shoepassion.de/kollektion-exotenleder/no-474.html

Czy skóra z jelenia będzie dobra na lato? 

Skóra z jelenia jest bardzo lekka i miękka. Mam dwie pary Shoepassion z jelenia i uważam, ze to bardzo dobre buty warte nawet regularnej ceny.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę że ich nie kupiłem, bo ciągle mi się pojawiają w necie w propozycjach, a rozmiarów brak. Już prawie dojrzałbym do zakupów :)
Powiedzcie mi panowie, czy do zwykłego casualu można by je założyć, ciemnofioletowe chino... do czego by jeszcze pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.