Skocz do zawartości

Doucal's buty casual - opinie


pimpunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich. 

 

Panowie prosił bym o pomoc bo jestem mało doświadczony w temacie. Zakupiłem takie oto buty są chyba z nubuku, ich cena wyjściowa to 1138zł udało mi się je kupić w TKmaxx za 399zł i powiem szczerze zastanawiam się czy warto je zostawić za taką cenę ? Są wygodne, dobrze leżą mają bardzo śliską podeszwę na podłodze (nie wiem z jakiego jest materiału jak to w tkmaxxie nie ma żadnych oznaczeń). Buty miały by być używane na wiosnę/lato/ wczesną jesień jako buty casualowe do zestawów z chinosami lub jeansami i koszulą. Prosił bym o jakieś rady są to w sumie pierwsze moje "poważne" buty - najczęściej kupowałem w sieciówkach typu ccc/badura itp.

 

Pozdrawiam :)

post-5234-0-43202100-1394480628_thumb.jp

post-5234-0-96161700-1394480641_thumb.jp

post-5234-0-96257900-1394480650_thumb.jp

post-5234-0-15160900-1394480656_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem o butach tej marki na forum,oczywiście cena1130 zł jest ceną z sufitu bo ja nigdy nie widziałem butów tej firmy we Włoszech za kwotę ponad 250euro:)Mam dwie pary  zamszowych butów kupionych w podobnej cenie jak twoje obuwie  i powiem tylko tyle ,że warte są na pewno 400zł,użytkuje je już ponad 3lata a zapewne dadzą rade jeszcze z 2lata.

Zresztą możesz sobie porównać ofertę cenową na

http://www.yoox.com/it/uomo/shoponline?dept=men&gender=U&season=E&textsearch=doucal%27s#/textsearch=doucal%27s&dept=men&gender=U&page=1&attributes={%27ctgr%27%3a[%27clztr%27]}&season=X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że kupiłeś te buty w BlueCity. Ja kupowałem swoją parę to została jeszcze jedna, którą prawdopodobnie nabyłeś Ty.

 

Ale do rzeczy, buty nie są z nubuku, a z zamszu. Podeszwa jest skórzana, a obcas z gumy.

 

Co skłoniło mnie do zakupu tych butów? Przede wszystkim są bardzo wygodne. Jeżeli chodzi o jakość to tak naprawdę zaufałem opinii Parmigiano, że za cenę 400zł warto te buty kupić.

Dodatkowo wydają się uniwersalne, ponieważ będą pasować zarówno do jeansów i chinosów oraz do bardziej formalnych spodni wełnianych. Powinny się sprawdzić na wiosnę i jesień, natomiast na lato proponuję poszukać penny loafers oraz butów żeglarskich.

 

Ja do swoich zamówiłem inne sznurówki (dołączone wydają się marnej jakości) oraz spray w jaśniejszym kolorze, że zmienić odcień o ton, może dwa jaśniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.