Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Barker.


NieMy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma wydzielonego tematu o firmie Barker, choć wielu forumowiczów ma buty tej firmy i przewija się ona w wielu wątkach.

Właśnie, przy trzecim podejściu dobrałem sobie pasujące do mojej nietypowej stopy (bardzo wysokie podbicie) buty i tym samym rozpoczynam wątek o butach Barker'a.

Barker Barnes na kopycie 460 z serii Creative na grubej 10mm skórzanej podeszwie. Podeszwa przy obcasie przechodzi w pojedynczą vide zdjęcie.

post-736-0-53765800-1392290297_thumb.jpg

post-736-0-92325500-1392290319_thumb.jpg

post-736-0-88040600-1392290332_thumb.jpg

post-736-0-99623000-1392290381_thumb.jpg

post-736-0-25900300-1392290421_thumb.jpg

post-736-0-25566600-1392290462_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo w moim typie. Uwielbiam Cedar Calf/Tan na butach. Bardzo ładna skóra. Stwierdzam że można je dodać na listę zakupów w przyszłości. :D

 

A co do samej marki - jakiś czas temu nabyłem jedne Barkery, fakt że jeszcze w nich nie chodziłem bo nie było okazji ale sądząc po jakości i wykonaniu bardzo sensowna firma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie podobają, fajny kolor i to niebieskie wykończenie, aż szkoda wkładać wkładkę, można wiedziec jaka cena i gdzie kupiłeś?

Kupiłem w Shoehealer, niestety został już tylko numer 9,5. Polecam ten sklep, darmowa wysyłka powyżej 150 funciaków (dobrałem sobie piankę do zamszu). Zamówienie około 10 rano we wtorek, a o 10 rano w środę dzwoni do mnie kurier DHL'u że ma przesyłkę. Świetny jest też model Robson, niestety to oxfordy i nie dałem rady włożyć w nie nogi (mam zbyt wysokie podbicie).

 

https://www.shoehealer.co.uk/stock-clearance/barker-barnes-cedar-calf-detail

 

Chętni na ten model i inne z serii Creative na kopycie 460 powinni się spieszyć, to już ostatnie sztuki w sklepach i dalej nie będą produkowane. Obecnie Barker nie ma w ofercie butów na tym kopycie.

Ostrzegam, że kopyto 460 nie jest dobre dla osób z wysokim podbiciem, szczególnie oxfordy nie będą pasowały. W moich derbach przyszwa także jest dość mocno rozwarta co widać na zdjęciu.

Plusem tego kopyta jak dla mnie jest wydłużony i ładnie zaokrąglony nosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ponowie swoje pytanie z innego wątku:

 

Czy buty Barker'a cemented to buty klejone?

Ktoś użytkuje takie buty od Barker'a - jakieś wrażenia?

 

Ewentualne uwagi, opinie od nieużytkujących takowych butów, również mile widziane (czytane).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wpadł mi w oko taki model Barkerów, podobają mi się bardzo natomiast cena jest dośc wysoka.

http://www.sklep.klasycznebuty.pl/242,barker-edwards-suede-navy.html

 

 

Meermin ma znacznie tańsze buty zamszowe (na gumowej podeszwie), myslicie, że warto dopłacać ponad 400 zł na te Barkery>

http://www.meermin.es/ficha_articulo.php?id=1901

 

Patrząc na zdjęcia, znacznie bardziej podoba mi się but Barkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tendencyjne ;)

 

Mi też bardziej podobają się te Barkery, ale to kwestia gustu.

Jeśli twój budżet zniesie taką dopłatę, to się nie zastanawiaj.

Później będziesz żałował 140 Euro wydanych na buty, które nie do końca spełniają Twoje oczekiwania estetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tendencyjnie, ale doprecyzuję, chodzi o jakośc butów (jakość skóry, trwałośc itp). Czy buty Baker oceniacie lepiej pod tymi względami niż Meermin.

 

Optycznie przynajmniej na zdjęciu wiem co mi się bardziej podoba (ale miło widzieć potwierdzenie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, Barker to lepsza jakość niż Meermin. A co do tego czy warto dopłacić to powiem tak jak któryś przedmówca - jeżeli masz kupić buty to kup takie które w 100% będą Ci odpowiadały, nie ma sensu kupowanie czegoś 'mniej więcej' bo z własnego przykładu wiem ze takie rzeczy potem leżą nieużywane, lub używane bardzo sporadycznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barker to solidna angielska firma; myślę, że z jakości będziesz zadowolony. Tu jeszcze propozycja niebieskich zamszaków Barkera w promocji (choć tylko jeden numer dostępny): http://www.shoehealer.co.uk/stock-clearance/barker-grant-denim-suede-detail

 

Na Zalando za 773 zł, czyli praktycznie równo tyle samo (nie mówiąc o wysyłce), więcej rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem dziś czas na przymierzenie zamówionych w poprzednim tyg. Barkerów i zastanawia się nad ich zwrotem, po pierwsze z powodu koloru, bo na zdjęciach były bardziej niebieskie a w realu są prawie czarne (ale tę decyzje podejmę sam, po drugie, po założeniu widzę, że przyszwa jest bardzo rozłożona, czy nie uważacie, że to słabo wygląda? 

post-3261-0-70398500-1400833654_thumb.jp

post-3261-0-97942200-1400833667_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Barker Lambourn Cedar Grain

 

W pediwear kosztuję 275 funtów. Moje są kupione właściwie przypadkiem na wyprzedaży w Zalando, za kwotę 419 zł. Miałem szczęście i byłem czujny, przyznaje się bez bicia.

 

Kawał buciska, będą znakomitym uzupełnieniem na zimę w duecie z Yanko.

 

post-215-0-16423400-1405800827_thumb.jpg

post-215-0-29479800-1405801083_thumb.jpg

post-215-0-94179600-1405800993_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.