Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za feedback. Tak, to skóra cielęca, garbowana roślinnie, ręcznie tamponowana w garbarni, z naturalnym licem. Myślę, że na następne projekty poszukam czegoś "gorszego" - kobiety wolą jak ich torebki nie nabierają patyny ;)

 

też o tym myślałem. Sam design bardzo fajny, minimalistyczny. Trzeba by też zadbać o ładne wnętrze (jakiś zamsz?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Mam prośbę o opinię na temat jakości damskich torebek e-Baron, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie. Mam teczkę męską z serii slowbag i jestem b. zadowolony. Chciałbym kupić małżonce torebkę ale nie wiem czy jakość skór jest taka sama jak przy modelach męskich. Samą torebkę żona wybierze sobie sama więc bardziej chodzi mi o samą jakość a nie design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artisan napisał:

Mam prośbę o opinię na temat jakości damskich torebek e-Baron, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie. Mam teczkę męską z serii slowbag i jestem b. zadowolony. Chciałbym kupić małżonce torebkę ale nie wiem czy jakość skór jest taka sama jak przy modelach męskich. Samą torebkę żona wybierze sobie sama więc bardziej chodzi mi o samą jakość a nie design.

spróbuj zadać pytanie obsłudze sklepu o konkretny model, jeżeli odpowiedzą, będziesz mieć pewniejszy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie jeszcze jakiegoś solidnego producenta damskich torebek , szukam na prezent przy założeniach: torebka codzienna na dużą ilość rzeczy w niej noszonych , przegródki dużo, kolor np .szara , materiał  skóra, dość duża tak by mieścił sie format a4, długie "uszy" do noszenia na ramieniu + koniecznie pasek regulowany do noszenia przez ramię i jak na razie nic nie znalazłem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 29.11.2016 o 00:16, artisan napisał:

No to torebka zamówiona (od Barona) mam nadzieję, że żonie się spodoba...

Być może ktoś chciałby wiedzieć czy warto kupować damskie torebki od Barona, to żona po trzech tygodniach użytkowania twierdzi, że warto. Wprawdzie dla mnie pewnym niemiłym zaskoczeniem był fakt, że rączki są wykonane z lakierowanej skóry ale widocznie kobietom to się podoba. Torebka jest używana intensywnie i jak na razie nic złego się z nią nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.