Skocz do zawartości

[KE] Na szpilce czy płaskie - jakie obuwie dla kobiet


Katarzyna Pander-Liszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysia

Właśnie na takie piękne kolorowe szpilunie polowałam! Wiosną to będzie burza kolorów! Znalazłam je tutaj ----- Podobają się Wam?

blink-szpilki-szpilki-blink-rozowe-519c7blink-szpilki-szpilki-blink-700814-af67-

Edytowane przez mosze
Wycięty link komercyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oj oj tam ;-) Akurat w obcasach można chodzić wszędzie, kwestia doboru wysokości i fajnej stylizacji.

I nie ma co ukrywać, że zgrabna dziewczyna będzie o wiele lepiej wyglądała na obcasach, niż w jakimkolwiek innym obuwiu.

Bo jeśli kobieta jest bardzo otyła, to obcasy będą raczej średnim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie pokazane przeze mnie pochodzi z Merg, ale nie powiem ci dokładnie jaka była cena, ale skoro wrzuciłam zdjęcie to na pewno poniżej 100 złotych.

Raczej butów szukaj sobie przez internet - dużo większe kolekcje, kwestia dopasowania odpowiedniej długości wkładki pod siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o szpilki to mogę polecic ten sklep: http://hiheel.eu/

Moja, żona ma od nich jedną parę i jest zadowolona bardzo.

Przed świętami wyslałem do nich maila, czy zrobią również buty z powierzonej skóry (zamszu) na ich gotowym kopycie. Jak bedę miał odpowiedź to dam znać tutaj dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie stać na unikatowe buty, a tym bardziej robione na zamówienie - szukamy dobrej jakości, ale niskim kosztem.

Zresztą nie zakładam kiedykolwiek chodzenia w butach dłużej niż przez 2 sezony - chyba że w sportowych.

Bo pozostałe szybko się, nudzą, no i szybko zmienia się styl...

 

Moje ulubione to te - 

https://sportano.pl/p/13410/buty-treningowe-meskie-nike-reax-8-tr-mesh-biale-621716-103 A moja kobieta też woli te wygodniejsze rozwiązania. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pomogę ;)

dobrze "wyważone" klasyczne czółenka w bardzo przyzwoitej cenie -embis model 1221

posiadam kilka par, oceniam kolor czarny i nude, ich lakierowanych czółenek nie mam- więc się nie wypowiem

 

nie posiadają tak tęczowych kolorów jak szpilki powyżej ale jeżeli ktoś szuka klasyki to warte polecenie

 

pozdrawiam

J.

 

a teraz ja:

szukam  czerwonych szpilek , wygodnych, obcas max. 9 cm , nie wchodzi w grę  nosek w szpic (drobnej stopy to ja nie mam ;) żeby optycznie sobie ją jeszcze wydłużać) wiec raczej nosek migdałkowy...i kto pomoże?

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się źle wyraziłam, chodzi mi o taki obcas jaki mają czarne czółenka poniżej , czerwone szpilki, które również załączam mają obcas , który powoduje , że nie czuje się stabilnie  (obcas prawie w linii prostej)

szpic zdecydowanie krótszy, ewentualnie nosek lekko zaokrąglony

 

a co do szpilek,  które załączyłeś -kolor piękny...jednak nie mogę się przekonać do butów lakierowanych

 

pozdrawiam

J.

post-5324-0-93824100-1398235508_thumb.jp

post-5324-0-41138700-1398235528_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się źle wyraziłam, chodzi mi o taki obcas jaki mają czarne czółenka poniżej , czerwone szpilki, które również załączam mają obcas , który powoduje , że nie czuje się stabilnie  (obcas prawie w linii prostej)

szpic zdecydowanie krótszy, ewentualnie nosek lekko zaokrąglony

 

a co do szpilek,  które załączyłeś -kolor piękny...jednak nie mogę się przekonać do butów lakierowanych

 

pozdrawiam

J.

 

Wcale mnie nie dziwi fakt, iż te czerwone powodują niestabilność. Oś pionowa obcasa jest wyraźnie przesunięta do tyłu, w związku z tym stawiając stopę na takim obcasie stopa „ucieka do przodu”. Oś obcasa powinna pokrywać się z „osią” nogi.

 

  Tak czy inaczej ja  jestem pełen podziwu dla niewiast, które potrafią chodzić - ładnie chodzić - w takich butach. Dla mnie to ekwilibrystyka.

 

Pozdrawiam

 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.